Kaliska Liga Squash'a Rankingowa 2016-2020

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichSuma 6 najlepszychStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Krymarys Marcin1570120000180196.3200100%
2Frąckowiak Wojciech129011208080170184.320088%
2Kaczmarek Grzegorz14801120080180185190100%
4Woźniak Jacek1070950170250120152.916088%
5Broniecki Bartosz9309302027013015517075%
6Grzegorczyk Stanisław79079014041013015818063%
7Kania Kamil66066013054014016518050%
7Golatowski Mikołaj660660054010013216063%
9Okoński Aleksander5805808062013014516050%
10Chocaj Patryk35035023085015017520025%
11Sosnowski Jarosław2602609094011013015025%
11Borowski Maciej260260094012013014025%
13Ciepiński Piotr120120140108012012012013%