Bydgoska Liga Squasha "SquashPoint"

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Meckien Bartosz882.40090.898100100%
2Kapuściński Bartosz880.71.71.795.897.9100100%
3Kroll Adam837.942.844.590.693.196.9100%
4Bobkowski Przemysław831.9650.589.392.496.2100%
5Michalak Paweł812.619.369.886.290.394.7100%
6Ladziński Michał8039.679.486.389.291.7100%
7Grupa Wojciech791.211.891.284.687.991.1100%
8Przybitkowski Kamil773.317.9109.172.385.9100100%
9Sokołowski Andrzej763.210.1119.28084.891.4100%
10Rudnicki Michał753.39.9129.178.583.789.5100%
11Grochowski Patryk748.54.8133.973.883.287.6100%
12Firfas Rafał711.237.3171.273.37986.7100%
13Majewski Kamil7101.2172.472.978.984.8100%
14Mituś Krzysztof708.41.617473.378.786.7100%
15Szufnarowski Przemysław670.338.1212.171.874.578.5100%
16Tarnoci Miroslav610.959.4271.562.267.977.1100%
17Maciejewski Marek604.76.2277.763.167.274.3100%
18Zachwieja Piotr602.52.2279.946.266.979100%
19Skarbińska Agnieszka592.99.6289.552.365.978.1100%
20Jamroszczak Jarosław587.75.2294.757.365.372.4100%
21Godziński Dawid585.91.8296.554.765.171.4100%
22Wojtczak Maciej558.327.6324.166.979.884.878%
23Gudaczewski Paweł523.534.8358.96887.396.267%
24Ornowski Marcin5149.5368.465.773.48078%
25Zakrzewski Mateusz510.83.2371.655.463.970.589%
26Przybitkowska Joanna491.918.9390.52054.765.7100%
27Kapuściński Rafał468.623.3413.874.178.183.867%
28Zakrzewska Agata444.624437.82049.462.9100%
29Karaś Zbigniew407.836.8474.678.981.685.756%
30Dobrzelecki Bartosz337.770.1544.764.767.572.456%
31Pacer Bartosz298.639.1583.849.259.77156%
32Firfas Damian282.815.8599.650.556.667.656%
33Don Krzysztof280.22.6602.251.45661.156%
34Zieliński Krzysztof243.736.5638.757.860.964.844%
35Zielińska Joanna225.618.1656.854.756.457.144%
36Walczak Janusz224.70.9657.748.456.262.944%
37Konopa Bartosz211.413.36712052.967.644%
38Maliński Maciej194.716.7687.76164.969.533%
39Szatkowski Krzysztof170.524.2711.92042.652.644%
40Mendyk Tomasz135.734.8746.72033.95044%
41Niklas Jakub134.41.37482044.858.533%
42Kościański Michał133.31.1749.163.866.769.522%
43Ledziński Łukasz122.111.2760.36161.161.122%
44Andrzejewska Milena106.615.5775.851.453.355.222%
45Iwański Piotr102.83.8779.649.551.453.322%
46Bełkowska Paulina95.27.6787.247.647.647.622%
47Bielicki Bartosz70.524.7811.970.570.570.511%
48Jeziorski Marcin70.30.2812.12035.250.322%
49Siatkowski Przemysław66.73.6815.766.766.766.711%
50Majeran Wojciech48.218.5834.248.248.248.211%
51Konwerski Jakub2028.2862.420202011%