Bydgoska Liga Squasha "SquashPoint"

Pozycja Miejsce Gracz Suma wszystkichStrata Zdobytych punktów rankingowych F
do pop. do 1. min śr. max
1Przybitkowski Kamil884.80092.798.3100100%
2Kapuściński Bartosz878.26.66.695.497.6100100%
3Meckien Bartosz852.525.732.385.294.7100100%
4Grochowski Patryk82725.557.888.191.996100%
5Michalak Paweł811.315.773.587.190.194.4100%
6Gudaczewski Paweł8056.379.878.589.494.1100%
7Ladziński Michał797.17.987.785.288.691.1100%
8Grupa Wojciech787.59.697.38387.592.2100%
9Sokołowski Andrzej769.917.6114.980.785.592100%
10Firfas Rafał752.317.6132.577.883.690100%
11Rudnicki Michał743.88.514178.682.686100%
12Kapuściński Rafał699.943.9184.964.477.885.6100%
13Niklas Jakub694.75.2190.171.377.280100%
14Szufnarowski Przemysław688.85.919667.476.582.2100%
15Godziński Dawid67612.8208.87175.179.3100%
16Tarnoci Miroslav664.711.3220.15773.981.8100%
17Kita Marcin649.115.6235.76172.176.7100%
18Mituś Krzysztof631.217.9253.655.270.185100%
19Firfas Damian624.76.5260.165.769.473.7100%
20Jamroszczak Jarosław606.418.3278.455.667.476.7100%
21Lipiński Tomasz582.823.630254.164.870100%
22Karaszewski Maciej55923.8325.856.762.168.9100%
23Hoppe Dawid555.23.8329.655.761.767.3100%
24Maciejewski Marek552.32.9332.551.461.475.4100%
25Majewski Kamil507.145.2377.779.484.587.867%
26Pacer Bartosz473.333.8411.558.667.67678%
27Schneider Krystian448.624.7436.22049.864.3100%
28Dobrzelecki Bartosz433.515.1451.362.472.38067%
29Zielińska Joanna39637.5488.85056.66378%
30Ledziński Łukasz383.112.9501.75863.971.167%
31Zakrzewski Mateusz372.410.7512.453.962.170.367%
32Don Krzysztof331.640.8553.26466.372.256%
33Przybitkowska Joanna320.611564.26164.165.756%
34Skiba Paweł296.923.7587.92049.561.267%
35Szober Marcin296.60.3588.22037.156.789%
36Walczak Janusz290.75.9594.12048.55767%
37Bobkowski Przemysław281.19.6603.793.393.79433%
38Szczerbiński Andrzej231.349.8653.54957.863.344%
39Kroll Adam184.846.570091.892.49322%
40Konopa Bartosz146.438.4738.46973.277.422%
41Chorąży Romuald12224.4762.860616222%
42Mickiewicz Maciej99.822.27854749.952.822%
43Kempa Maciej62.137.7822.762.162.162.111%
44Siatkowski Przemysław2042.1864.820202011%
45Cirocki Marcin020884.80000%