Chcesz się sprawdzić z różnymi przeciwnikami ? Szukasz partnera do gry? Jesteś początkującym graczem i nie wiesz jak zacząć ?
Maraton Squasha to wydarzenie dla Ciebie. W czasie rozgrywek dla początkujących trener wyjaśni reguły i podstawy gry w squasha.
 
 
 1. Maratony squasha to cykl spotkań w każdy piątek od 18:00
 
2. Terminarz sezonu i zgłoszenia do sezonu 2017/2018 dostępne poniżej:
 
 3. Zaczynamy w w piątki o 18:00
 
Pierwsza kolejka 13.10.2017
 
 
 
4. Dodatkowo zapisywać się można mailowo lub telefonicznie:
turnieje@squashstacja.pl  lub +48 603 089 999
 
5. Liczba osób jest ograniczona maksymalnie 15 osób na 1h
6. Uczestnictwo. W Maratonie  może wziąć udział każdy zawodnik, bez ograniczeń wiekowych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.
7. Koszt kolejki 30 zł
8. Opłaty za daną kolejkę ligową należy dokonać przed rozpoczęciem gry w recepcji klubu.
9. W przypadku rezygnacji z udziału danego zawodnika w kolejce Maratonu po zamknięciu listy zgłoszeń (czwartek godz. 12:00), jest on zobowiązany do zapłaty wpisowego, bez możliwości użycia kart partnerskich. Zwolnienie z opłaty jest możliwe tylko i wyłącznie, jeśli zawodnik lub klub znajdzie zastępstwo w określonej grupie za nieobecnego zawodnika.
 
10. Przydział do grup ligowych odbywa się kolejno na podstawie:
 
 średniej punktów rankingowych z ostatniej kolejki, w których dany zawodnik brał udział,awansu i spadku z poprzedniej kolejki  (osoby które zajęły pierwsze miejsce i drugie miejsce w grupie w poprzedniej kolejce maratonu mają zagwarantowany awans do grupy wyższej, osoby które zajęły ostatnie miejsce i przed ostatnie spadają do grupy niższej niż to wynika z przydziału rankingowego),  Każdy uczestnik przystępujący do rozgrywek pierwszy raz w trwającym sezonie, rozpoczyna od ostatniej grupy. W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach organizator ma prawo przyznania tzw. dzikiej karty i umiejscowienie danej osoby w wyższej grupie. 

11. Punkty w rankingu sumują się. W rankingu końcowym brane są pod uwagę wszystkie występy zawodnika.

12. Po rozegraniu ostatniej kolejki, sezon letni kończy się wyłonieniem zwycięzcy rankingu, uroczystym wręczeniem statuetek oraz nagród dla najlepszych zawodników sezonu oraz imprezą integracyjną.

 

 
Zasady są proste:
-Gramy każdy z każdym jednego seta do 15 pkt
-Wygrywa osoba, która wygra największą liczbę spotkań, w dalszej kolejności decydują małe punkty oraz bezpośredni pojedynek.
-maksymalnie 8 osób/1h
-21 punkt (golden point) 
-do 2 pkt przewagi
-3 osoby z najlepszym wynikiem awansują/3 osoby z najgorszym wynikiem spadają