Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Kalendarz
Śląska Liga Squasha (PLS) - DAMSKA
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Region Śląski - Dywizja 1
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 2
Zgłoszone drużyny
1 kolejka
(5.12.2020)
2 kolejka
(23.01.2021)
3 kolejka
(27.02.2021)
4 kolejka
(27.03.2021)
Region Śląski - Dywizja 3
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Śląska Liga Squasha 2021 - baraże
Zgłoszone drużyny
Baraże
(11.04.2021)
Ranking
Region Śląski - Dywizja 2 - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Przerada Mariusz
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
15
37
46
273
573
16
2
Kubíček Aleš
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
14
34
45
176
583
16
3
Kujawa Piotr
Squashowice M3
13
31
41
184
522
15
4
Gurtman Mariusz
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
12
31
36
195
437
12
5
Kacperski Adrian
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
12
24
38
184
542
14
6
Zappa Michał
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
11
23
35
180
480
12
7
Janik Adrian
Squashowice M2
11
23
33
143
431
12
8
Staszkiewicz Wacław
Enjoy Squash Team 2
10
26
30
157
361
10
9
Zimecki Jakub
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
9
9
32
32
503
14
10
Patałąg Piotr
Squashowice M2
8
12
26
95
385
11
11
Szymczyk Michał
Euromat GymForYou
8
11
28
64
454
12
12
Wojtarowicz Paweł
Euromat GymForYou
8
10
28
81
438
13
13
Biernat Piotr
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
8
9
29
56
474
12
14
Borg Michał
Squashowice M2
8
6
28
51
482
13
15
Wikliński Wojciech
Via Sport
7
12
22
76
320
9
16
Kopacz Marcin
Euromat GymForYou
7
8
24
50
386
10
17
Nieznański Mateusz
S4S Squash For Silesia T5
7
5
30
27
507
14
18
Steizer Adrian
Euromat GymForYou
7
1
29
20
522
14
19
Szyjka Mateusz
S4S Squash For Silesia T5
6
5
27
11
426
12
20
Czechowicz Marek
Squashowice M2
5
11
16
74
215
6
21
Fidyt Paweł
Euromat GymForYou
5
10
15
66
211
5
22
Rudnik Sylwester
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
5
5
16
41
260
7
23
Janiga Krzysztof
Via Sport
5
3
21
11
335
11
24
Jagiełło Tomasz
Enjoy Squash Team 2
4
7
16
12
235
6
25
Dębski Paweł
Enjoy Squash Team 2
4
7
13
33
195
5
26
Piernikarz Damian
Via Sport
4
3
15
3
243
7
27
Figura Tomasz
Enjoy Squash Team 2
4
1
13
33
223
7
28
Wydmański Tomasz
Squashowice M2
4
-4
18
5
359
10
29
Habas Krzysztof
Via Sport
4
-4
16
-43
296
9
30
Kossowski Krzysztof
S4S Squash For Silesia T4
4
-11
16
-42
354
11
31
Misiak Grzegorz
Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
3
9
9
99
99
3
32
Szostek Piotr
Enjoy Squash Team 2
3
7
10
22
126
4
33
Jarnot Łukasz
Euromat GymForYou
3
2
11
15
198
6
34
Chachołek Andrzej
S4S Squash For Silesia T4
3
0
12
11
202
6
35
Godzic Mateusz
Enjoy Squash Team 2
3
-2
14
7
266
8
36
Pustelnik Tomasz
S4S Squash For Silesia T4
3
-3
12
18
243
7
37
Hałuza Daniel
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
3
-4
10
-21
209
7
38
Pocześniak Mariusz
Squashowice M3
3
-11
15
-56
324
11
39
Ratka Łukasz
S4S Squash For Silesia T5
3
-14
23
-40
518
15
40
Pajestka Adam
Squashowice M3
3
-24
16
-87
466
16
41
Prokop Wojciech
Squashowice M2
2
0
10
-4
171
5
42
Borysowski Marcin
S4S Squash For Silesia T5
2
0
8
0
142
4
43
Polański Jarosław
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
2
-2
10
27
191
6
44
Salitra Robert
Euromat GymForYou
2
-3
6
-4
140
4
45
Danowski Zdziebło Michał
Squashowice M2
2
-4
7
-33
131
5
46
Mrowczyk Andrzej
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
2
-8
7
-14
166
7
47
Szczepański Dawid
Via Sport
2
-9
6
-62
146
7
48
Jóźwiak Piotr
Enjoy Squash Team 2
2
-10
9
-53
215
8
49
Krasucki Maciej
S4S Squash For Silesia T4
2
-14
9
-81
234
9
50
Wiewióra Piotr
S4S Squash For Silesia T5
2
-26
6
-122
259
12
51
Adolf Adrian
S4S Squash For Silesia T4
2
-28
13
-137
395
15
52
Weber Sebastian
S4S Squash For Silesia T5
1
2
5
30
77
2
53
Jędrocha Grzegorz
Squashowice M2
1
2
3
5
46
1
54
Komorowski Jacek
AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
1
1
4
3
59
2
55
Sołtys Jarosław
S4S Squash For Silesia T5
1
-4
5
-20
115
4
56
Koźlik Michał
S4S Squash For Silesia T4
1
-24
6
-123
241
11
57
Wiliński Adam
Squashowice M3
1
-25
5
-122
234
11
58
Płatek Grzegorz
S4S Squash For Silesia T4
-3
0
-7
27
1
59
Nucos Dymos
Squashowice M3
-4
2
-45
42
2
60
Terka Mariusz
Via Sport
-10
2
-51
97
4
61
Woźny Rafał
Squashowice M3
-10
2
-64
87
4
62
Filas Karol
Squashowice M3
-12
0
-85
47
4