1. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. Enjoy Squash Team 1
10:00 27-02-2021, Kort: 1
Dróżdż Przemysław
30111111  
000  
WALKOVER
Świerzyński Mateusz
30111111  
000  
WALKOVER
Szuła Damian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. S4S Squash For Silesia T3 vs. Sosnowiecki Squash Team
10:00 27-02-2021, Kort: 2
Kelar Alex
03479  
111111  
Jachimowicz Michał
Wojciechowski Marcin
311112911 
510115 
Godula Maciej
Piasecki Łukasz
231131166
71131111
Rygielski Rafał
Kozik Aleksander
1394115 
1111911 
Dawid Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. SCT Squash Team Pszczyna vs. S4S Squash For Silesia T1
10:00 27-02-2021, Kort: 4
Pastuszka Przemysław
03432  
111111  
Gogol Jakub
Pławecki Kamil
03181  
111111  
Wasilewski Jakub
Kondzielnik Piotr
03935  
111111  
Kozik Marcin
Wesołowski Tomasz
034102  
111211  
Dobry Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squashowice M1 vs. S4S Squash For Silesia T2
10:00 27-02-2021, Kort: 3
Chruściński Bartosz
03146  
111111  
Rózicki Łukasz
Dudek Kamil
3291171111
1151147
Świeca Bartosz
Waniek Tomasz
1311447 
7111111 
Stolecki Maciej
Kania Tomasz
03839  
111111  
Lupa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T2 vs. Sosnowiecki Squash Team
12:00 27-02-2021, Kort: 1
Rózicki Łukasz
231191168
91171111
Jachimowicz Michał
Świeca Bartosz
13117411 
8111113 
Godula Maciej
Stolecki Maciej
3111101111 
71277 
Rygielski Rafał
Kastelik Paweł
13111095 
7121111 
Dawid Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T3 vs. S4S Squash For Silesia T1
12:00 27-02-2021, Kort: 2
Kelar Alex
03675  
111111  
Gogol Jakub
Wojciechowski Marcin
1391194 
1161111 
Kozik Marcin
Krasucki Wojciech
03152  
111111  
Olejniczak Robert
Kozik Aleksander
03754  
111111  
Dobry Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. SCT Squash Team Pszczyna vs. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Tea
12:00 27-02-2021, Kort: 4
Pastuszka Przemysław
03535  
111111  
Dróżdż Przemysław
Pławecki Kamil
03854  
111111  
Świerzyński Mateusz
Kondzielnik Piotr
03477  
111111  
Szuła Damian
Wesołowski Tomasz
3211011611
6115118
Zięba Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squashowice M1 vs. Enjoy Squash Team 1
12:00 27-02-2021, Kort: 3
Dudek Kamil
30111111  
000  
WALKOVER
Sowa Marek
30111111  
000  
WALKOVER
Waniek Tomasz
30111111  
000  
WALKOVER
Kania Tomasz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. Squashowice M1
14:00 27-02-2021, Kort: 4
Dróżdż Przemysław
30111111  
755  
Chruściński Bartosz
Świerzyński Mateusz
311151212 
9111010 
Dudek Kamil
Szuła Damian
1377115 
811611 
Sowa Marek
Zięba Dawid
03672  
111111  
Waniek Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T2 vs. S4S Squash For Silesia T1
14:00 27-02-2021, Kort: 2
Świeca Bartosz
03413  
111111  
Gogol Jakub
Stolecki Maciej
03197  
111111  
Wasilewski Jakub
Lupa Piotr
03804  
111111  
Olejniczak Robert
Kastelik Paweł
131110102 
7121211 
Dobry Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. SCT Squash Team Pszczyna vs. S4S Squash For Silesia T3
14:00 27-02-2021, Kort: 3
Pastuszka Przemysław
03759  
111111  
Kelar Alex
Pławecki Kamil
231191257
611101111
Piasecki Łukasz
Kondzielnik Piotr
031068  
121111  
Krasucki Wojciech
Wesołowski Tomasz
033210  
111112  
Kozik Aleksander
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Sosnowiecki Squash Team vs. Enjoy Squash Team 1
14:00 27-02-2021, Kort: 1
Godula Maciej
30111111  
000  
WALKOVER
Rygielski Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
Dawid Krzysztof
30111111  
000  
WALKOVER
Patałąg Łukasz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T3 vs. S4S Squash For Silesia T2
16:00 27-02-2021, Korty: 1, 2
Kelar Alex
311111611 
75119 
Świeca Bartosz
Wojciechowski Marcin
2311611118
13115411
Stolecki Maciej
Krasucki Wojciech
2312811117
14119611
Lupa Piotr
Kozik Aleksander
3211561111
9111195
Kastelik Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. SCT Squash Team Pszczyna vs. Squashowice M1
16:00 27-02-2021, Korty: 3, 4
Pastuszka Przemysław
03225  
111111  
Chruściński Bartosz
Pławecki Kamil
03885  
111111  
Dudek Kamil
Kondzielnik Piotr
03543  
111111  
Waniek Tomasz
Wesołowski Tomasz
13106117 
1211611 
Kania Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: