1. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. Sosnowiecki Squash Te
16:00 27-02-2021, Korty: 1, 2
Pilch Michał
03558  
111111  
Zeman David
Dróżdż Przemysław
319111111 
11728 
Rygielski Rafał
Świerzyński Mateusz
03977  
111111  
Dawid Krzysztof
Szuła Damian
03339  
111111  
Giemza Mikołaj
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. S4S Squash For Silesi
10:00 27-03-2021, Kort: 3
Pilch Michał
038115  
111311  
Teuchner Dan
Dróżdż Przemysław
3231191111
1171164
Świeca Bartosz
Świerzyński Mateusz
03496  
111111  
Stolecki Maciej
Szuła Damian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T3 vs. Squashowice M1
10:00 27-03-2021, Kort: 4
Piasecki Łukasz
30111111  
000  
WALKOVER
Krasucki Wojciech
30111111  
000  
WALKOVER
Kozik Aleksander
30111111  
000  
WALKOVER
Kowalewski Tomasz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. SCT Squash Team Pszczyna vs. Enjoy Squash Team 1
10:00 27-03-2021, Kort: 1
Pastuszka Przemysław
03000  
111111  
Poleshchuk Daniel
Kania Łukasz
03738  
111111  
Lipski Kajetan
Lewandowski Aleksander
03437  
111111  
Gorczycki Wojciech
Wesołowski Tomasz
03453  
111111  
Hernas Nataniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Sosnowiecki Squash Team vs. S4S Squash For Silesia T1
LIVE
10:00 27-03-2021, Kort: 7
Zeman David
3211812911
91110116
Byrtus Viktor
Rygielski Rafał
03445  
111111  
Marszał Adrian
Patałąg Łukasz
03284  
111111  
Kozik Marcin
Giemza Mikołaj
234114118
11811711
Olejniczak Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. S4S Squash For Silesi
12:00 27-03-2021, Kort: 4
Pilch Michał
32911111111
1113286
Kelar Alex
Dróżdż Przemysław
317111111 
11139 
Wojciechowski Marcin
Świerzyński Mateusz
30111111  
725  
Krasucki Wojciech
Szuła Damian
13108115 
1211711 
Kozik Aleksander
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T2 vs. Enjoy Squash Team 1
LIVE
12:00 27-03-2021, Kort: 7
Teuchner Dan
03284  
111111  
Poleshchuk Daniel
Świeca Bartosz
03698  
111111  
Lipski Kajetan
Stolecki Maciej
311251111 
101187 
Gorczycki Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Hernas Nataniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. SCT Squash Team Pszczyna vs. Sosnowiecki Squash Team
12:00 27-03-2021, Kort: 1
Pastuszka Przemysław
03743  
111111  
Zeman David
Kania Łukasz
03566  
111111  
Dawid Krzysztof
Lewandowski Aleksander
038210  
111112  
Patałąg Łukasz
Wesołowski Tomasz
03255  
111111  
Giemza Mikołaj
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice M1 vs. S4S Squash For Silesia T1
12:00 27-03-2021, Kort: 3
WALKOVER
03000  
111111  
Wycisło Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Olejniczak Robert
WALKOVER
03000  
111111  
Dobry Marek
WALKOVER
03000  
111111  
Sokół Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. S4S Squash For Silesi
14:00 27-03-2021, Kort: 7
Pilch Michał
035510  
111112  
Byrtus Viktor
Dróżdż Przemysław
03772  
111111  
Marszał Adrian
Świerzyński Mateusz
231145140
511111211
Olejniczak Robert
Szuła Damian
03899  
111111  
Dobry Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T3 vs. Enjoy Squash Team 1
14:00 27-03-2021, Korty: 1, 2
Kelar Alex
03364  
111111  
Poleshchuk Daniel
Wojciechowski Marcin
131111714 
1381116 
Lipski Kajetan
Piasecki Łukasz
1351155 
1161111 
Gorczycki Wojciech
Kozik Aleksander
03838  
111111  
Hernas Nataniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squashowice M1 vs. Sosnowiecki Squash Team
14:00 27-03-2021, Korty: 3, 4
WALKOVER
03000  
111111  
Rygielski Rafał
WALKOVER
03000  
111111  
Dawid Krzysztof
WALKOVER
03000  
111111  
Patałąg Łukasz
WALKOVER
03000  
111111  
Giemza Mikołaj
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Enjoy Squash Team 1 vs. S4S Squash For Silesia T1
16:00 27-03-2021, Kort: 7
Poleshchuk Daniel
311171111 
61186 
Byrtus Viktor
Lipski Kajetan
031176  
131111  
Marszał Adrian
Gorczycki Wojciech
03267  
111111  
Wasilewski Jakub
Hernas Nataniel
311161111 
71184 
Wycisło Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. SCT Squash Team Pszczyna vs. S4S Squash For Silesia T2
16:00 27-03-2021, Korty: 3, 4
Pastuszka Przemysław
03135  
111111  
Teuchner Dan
Kania Łukasz
03771  
111111  
Świeca Bartosz
Wesołowski Tomasz
03575  
111111  
Stolecki Maciej
Lewandowski Aleksander
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: