1. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team
17:00 26-03-2022, Korty: 3, 4
Moncznik Mikołaj
03332  
111111  
Poleshchuk Daniel
Krasucki Wojciech
03968  
111111  
Lipski Kajetan
Kozik Aleksander
318111111 
11582 
Gorczycki Wojciech
Kazek Adrian
03427  
111111  
Kliś Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1 vs. Sosnowiecki Squash Team
Transmisja live na YT - kanał S4S Channel
17:00 26-03-2022, Korty: 1, 2
Pelech Patrik
03458  
111111  
Zeman David
Atras Przemysław
311112812 
7101110 
Jachimowicz Michał
Kacperski Adrian
03705  
111111  
Rygielski Rafał
WALKOVER
03000  
111111  
Dawid Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. SCT Squash Team Pszczyna
Transmisja live na YT - kanał S4S Channel
10:00 26-03-2022, Kort: 1
Poleshchuk Daniel
30111111  
012  
Dobry Marek
Kischel Julian
30111111  
337  
Olejniczak Robert
Lipski Kajetan
30111111  
799  
Dróżdż Przemysław
Gorczycki Wojciech
03498  
111111  
Świerzyński Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 vs. Sosnowiecki Squash Team
10:00 26-03-2022, Kort: 2
Dudek Piotr
03934  
111111  
Zeman David
Rózicki Łukasz
231151342
811111111
Jachimowicz Michał
Stolecki Filip
32118131111
7111553
Godula Maciej
Świeca Bartosz
03784  
111111  
Machno Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1
10:00 26-03-2022, Korty: 3, 4
Piasecki Łukasz
03315  
111111  
Marszał Adrian
Krasucki Wojciech
03756  
111111  
Wasilewski Jakub
Kazek Adrian
033106  
111211  
Wycisło Wojciech
Kowalewski Tomasz
03435  
111111  
Kozik Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. SCT Squash Team Pszczyna vs. Sosnowiecki Squash Team
12:30 26-03-2022, Kort: 2
Dobry Marek
03479  
111111  
Zeman David
Olejniczak Robert
237111288
115101111
Jachimowicz Michał
Dróżdż Przemysław
3291171211
11811105
Dawid Krzysztof
Świerzyński Mateusz
2311111250
86141111
Machno Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1
Transmisja live na YT - kanał S4S Channel
12:30 26-03-2022, Kort: 1
Poleshchuk Daniel
30111111  
725  
Vorlicek Ondrej
Kischel Julian
3211641111
9111143
Marszał Adrian
Lipski Kajetan
231111654
37111111
Wasilewski Jakub
Gorczycki Wojciech
03219  
111111  
Wycisło Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3 vs. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
12:30 26-03-2022, Korty: 3, 4
Moncznik Mikołaj
031029  
121111  
Pelech Patrik
Piasecki Łukasz
03758  
111111  
Atras Przemysław
Krasucki Wojciech
311111611 
88118 
Wydmański Tomasz
Kozik Aleksander
3110111111 
12357 
Kacperski Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. S4S Squash For Silesia Orzech Team 1 vs. SCT Squash Team Pszczyna
Transmisja live na YT - kanał S4S Channel
15:00 26-03-2022, Kort: 1
Vorlicek Ondrej
30111111  
045  
Dobry Marek
Wasilewski Jakub
30111111  
859  
Olejniczak Robert
Wycisło Wojciech
30111111  
477  
Dróżdż Przemysław
Kozik Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. Aplikuj.pl Enjoy Squash Team vs. AJC ART-TEL Jastrzębie-Zdrój Team 1
15:00 26-03-2022, Kort: 2
Poleshchuk Daniel
30111111  
002  
Pelech Patrik
Lipski Kajetan
038109  
111211  
Atras Przemysław
Gorczycki Wojciech
30111111  
318  
Wydmański Tomasz
Kliś Maciej
30111111  
462  
Kacperski Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. S4S Squash For Silesia Orzech Team 2 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 3
15:00 26-03-2022, Korty: 3, 4
Dudek Piotr
30121111  
1032  
Moncznik Mikołaj
Rózicki Łukasz
30111112  
6910  
Piasecki Łukasz
Stolecki Filip
3111121211 
610149 
Kozik Aleksander
Świeca Bartosz
3111111011 
57127 
Kazek Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: