4. S4S Squash For Silesia T5 vs. Forehand.pl Scout Sport Często
Ratka Łukasz
03698  
111111  
Zimecki Jakub
Nieznański Mateusz
1311947 
9111111 
Biernat Piotr
Szyjka Mateusz
231158112
71111711
Gurtman Mariusz
Wiewióra Piotr
03655  
111111  
Przerada Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Euromat GymForYou
Kort 4
9:00 5-12-2020, Kort: 4
Kubíček Aleš
2311991310
711111112
Szymczyk Michał
Zappa Michał
3211961111
5111157
Steizer Adrian
Kacperski Adrian
30111211  
3109  
Wojtarowicz Paweł
Mrowczyk Andrzej
03993  
111111  
Jarnot Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Squashowice M2
Kort 1
9:00 5-12-2020, Kort: 1
Zimecki Jakub
311111112 
711610 
Wydmański Tomasz
Biernat Piotr
1341178 
1151111 
Janik Adrian
Gurtman Mariusz
30111111  
488  
Patałąg Piotr
Przerada Mariusz
311141111 
41184 
Czechowicz Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. S4S Squash For Silesia T4 vs. Enjoy Squash Team 2
Kort 2
9:00 5-12-2020, Kort: 2
Kossowski Krzysztof
1311023 
9111111 
Staszkiewicz Wacław
Chachołek Andrzej
311111211 
37117 
Jóźwiak Piotr
Krasucki Maciej
3211911611
8119114
Godzic Mateusz
Płatek Grzegorz
039108  
111211  
Szostek Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Via Sport vs. Squashowice M3
Kort 3
9:00 5-12-2020, Kort: 3
Habas Krzysztof
30131111  
1186  
Pajestka Adam
Janiga Krzysztof
30111111  
376  
Wiliński Adam
Wikliński Wojciech
30111111  
766  
Pocześniak Mariusz
Piernikarz Damian
319111111 
11586 
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Squashowice M2
Kort 4
11:00 5-12-2020, Kort: 4
Kubíček Aleš
30111111  
776  
Wydmański Tomasz
Zappa Michał
231281274
1011101111
Janik Adrian
Kacperski Adrian
033610  
111112  
Borg Michał
Mrowczyk Andrzej
034811  
111113  
Patałąg Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Euromat GymForYou vs. Squashowice M3
Kort 1
11:00 5-12-2020, Kort: 1
Steizer Adrian
3111111111 
81388 
Pajestka Adam
Fidyt Paweł
321111101111
1311235
Nucos Dymos
Wojtarowicz Paweł
311211811 
108115 
Pocześniak Mariusz
Jarnot Łukasz
13101177 
1281111 
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T5 vs. S4S Squash For Silesia T4
Kort 2
11:00 5-12-2020, Kort: 2
Ratka Łukasz
231151177
71171111
Kossowski Krzysztof
Sołtys Jarosław
231311557
116111111
Chachołek Andrzej
Borysowski Marcin
3271111811
1177118
Adolf Adrian
Szyjka Mateusz
311181111 
71196 
Pustelnik Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Via Sport vs. Enjoy Squash Team 2
Kort 3
11:00 5-12-2020, Kort: 3
Habas Krzysztof
03357  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Janiga Krzysztof
2341111611
11541113
Dębski Paweł
Wikliński Wojciech
30111411  
5125  
Figura Tomasz
Piernikarz Damian
03457  
111111  
Szostek Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Euromat GymForYou vs. Enjoy Squash Team 2
Kort 4
13:00 5-12-2020, Kort: 4
Szymczyk Michał
03857  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Steizer Adrian
131210114 
10121311 
Dębski Paweł
Fidyt Paweł
30111111  
477  
Jóźwiak Piotr
Wojtarowicz Paweł
318111111 
11486 
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T4 vs. Via Sport
Kort 1
13:00 5-12-2020, Kort: 1
Chachołek Andrzej
2311116111
13911911
Habas Krzysztof
Krasucki Maciej
03575  
111111  
Janiga Krzysztof
Adolf Adrian
1311239 
7111111 
Wikliński Wojciech
Koźlik Michał
1361197 
1171111 
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice M3 vs. Squashowice M2
Kort 3
13:00 5-12-2020, Kort: 3
Pajestka Adam
03766  
111111  
Janik Adrian
Nucos Dymos
03035  
111111  
Patałąg Piotr
Wiliński Adam
03646  
111111  
Prokop Wojciech
Pocześniak Mariusz
1371235 
11101111 
Czechowicz Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBI
Kort 4
15:00 5-12-2020, Kort: 4
Zimecki Jakub
1369119 
1111411 
Kubíček Aleš
Biernat Piotr
239111139
11691111
Kacperski Adrian
Gurtman Mariusz
30111111  
788  
Hałuza Daniel
Przerada Mariusz
30111111  
455  
Mrowczyk Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T4 vs. Euromat GymForYou
Kort 1
15:00 5-12-2020, Kort: 1
Kossowski Krzysztof
0341311  
111513  
Szymczyk Michał
Krasucki Maciej
03383  
111111  
Steizer Adrian
Adolf Adrian
03752  
111111  
Fidyt Paweł
Koźlik Michał
03494  
111111  
Jarnot Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T5 vs. Via Sport
Kort 2
15:00 5-12-2020, Kort: 2
Nieznański Mateusz
1374127 
11111011 
Habas Krzysztof
Sołtys Jarosław
03797  
111111  
Janiga Krzysztof
Borysowski Marcin
1381137 
1181111 
Wikliński Wojciech
Szyjka Mateusz
311141311 
711119 
Terka Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M2 vs. Enjoy Squash Team 2
Kort 3
15:00 5-12-2020, Kort: 3
Janik Adrian
03446  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Borg Michał
311117711 
615117 
Dębski Paweł
Prokop Wojciech
311111911 
65119 
Figura Tomasz
Czechowicz Marek
30111111  
099  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Squashowice M3
Kort 1 i 2
17:00 5-12-2020, Korty: 1, 2
Biernat Piotr
3110111211 
128105 
Pajestka Adam
Gurtman Mariusz
30111111  
238  
Wiliński Adam
Przerada Mariusz
3112111112 
143710 
Kujawa Piotr
Misiak Grzegorz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia T5 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TE
Kort 3 i 4
17:00 5-12-2020, Korty: 3, 4
Ratka Łukasz
03967  
111111  
Kubíček Aleš
Nieznański Mateusz
30111112  
8610  
Hałuza Daniel
Szyjka Mateusz
32510111111
1112786
Polański Jarosław
Wiewióra Piotr
03484  
111111  
Komorowski Jacek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: