1. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Squashowice M3
Kubíček Aleš
30111111  
799  
Pajestka Adam
Zappa Michał
30111111  
141  
Filas Karol
Hałuza Daniel
311191111 
91178 
Woźny Rafał
Polański Jarosław
03467  
111111  
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Enjoy Squash Team 2
Zimecki Jakub
03313  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Biernat Piotr
13101199 
1261111 
Jagiełło Tomasz
Gurtman Mariusz
30111111  
367  
Jóźwiak Piotr
Przerada Mariusz
30111111  
746  
Figura Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. S4S Squash For Silesia T4 vs. Squashowice M2
Adolf Adrian
03528  
111111  
Janik Adrian
Koźlik Michał
03676  
111111  
Borg Michał
Pustelnik Tomasz
236117113
11811911
Danowski Zdziebło Michał
WALKOVER
03000  
111111  
Czechowicz Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Via Sport vs. Euromat GymForYou
Habas Krzysztof
231111888
98111111
Steizer Adrian
Janiga Krzysztof
1338129 
11111011 
Fidyt Paweł
Piernikarz Damian
311111911 
46116 
Wojtarowicz Paweł
Szczepański Dawid
031376  
151111  
Jarnot Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Enjoy Squash Team 2
Kubíček Aleš
1311625 
6111111 
Staszkiewicz Wacław
Zappa Michał
3211119611
9811116
Jagiełło Tomasz
Kacperski Adrian
30111311  
4119  
Jóźwiak Piotr
Hałuza Daniel
1341147 
1191111 
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T4 vs. Forehand.pl Scout Sport Częstoc
Adolf Adrian
03643  
111111  
Zimecki Jakub
Koźlik Michał
03972  
111111  
Biernat Piotr
Pustelnik Tomasz
031097  
121111  
Gurtman Mariusz
WALKOVER
03000  
111111  
Przerada Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T5 vs. Euromat GymForYou
Ratka Łukasz
236111156
11781111
Steizer Adrian
Nieznański Mateusz
238911118
11116911
Fidyt Paweł
Szyjka Mateusz
30111211  
8109  
Salitra Robert
Wiewióra Piotr
03487  
111111  
Wojtarowicz Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Via Sport vs. Squashowice M2
Habas Krzysztof
3265141111
11111264
Wydmański Tomasz
Janiga Krzysztof
1362118 
1111411 
Janik Adrian
Wikliński Wojciech
30111111  
579  
Borg Michał
Piernikarz Damian
1311846 
9111111 
Czechowicz Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Euromat GymForYou vs. Squashowice M2
Szymczyk Michał
30111111  
359  
Wydmański Tomasz
Steizer Adrian
1326119 
1111911 
Janik Adrian
Kopacz Marcin
311111612 
561110 
Danowski Zdziebło Michał
Jarnot Łukasz
0381012  
111214  
Czechowicz Marek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Via Sport
Zimecki Jakub
3291191111
1121198
Habas Krzysztof
Biernat Piotr
3111111011 
99127 
Wikliński Wojciech
Gurtman Mariusz
32111181011
5811124
Piernikarz Damian
Przerada Mariusz
30111111  
636  
Szczepański Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T4 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TE
Adolf Adrian
03493  
111111  
Kubíček Aleš
Koźlik Michał
03548  
111111  
Kacperski Adrian
Pustelnik Tomasz
3211119711
8511117
Polański Jarosław
WALKOVER
03000  
111111  
Mrowczyk Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T5 vs. Squashowice M3
Ratka Łukasz
311281511 
1011139 
Pajestka Adam
Nieznański Mateusz
30111111  
373  
Filas Karol
Szyjka Mateusz
30111111  
487  
Woźny Rafał
Wiewióra Piotr
03653  
111111  
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Euromat GymForYou
Zimecki Jakub
038107  
111211  
Szymczyk Michał
Biernat Piotr
131110610 
6121112 
Salitra Robert
Gurtman Mariusz
30111111  
473  
Kopacz Marcin
Przerada Mariusz
311181111 
61188 
Wojtarowicz Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T5 vs. Squashowice M2
Ratka Łukasz
2312136118
1011111311
Wydmański Tomasz
Nieznański Mateusz
1387114 
1111711 
Janik Adrian
Szyjka Mateusz
03299  
111111  
Borg Michał
Wiewióra Piotr
036410  
111112  
Danowski Zdziebło Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M3 vs. Enjoy Squash Team 2
Pajestka Adam
031064  
121111  
Jagiełło Tomasz
Filas Karol
03454  
111111  
Jóźwiak Piotr
Woźny Rafał
03342  
111111  
Figura Tomasz
Kujawa Piotr
30111111  
762  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Via Sport vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
Habas Krzysztof
03349  
111111  
Kubíček Aleš
Janiga Krzysztof
239111177
11981111
Zappa Michał
Wikliński Wojciech
03567  
111111  
Kacperski Adrian
Szczepański Dawid
30111111  
865  
Mrowczyk Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia T4 vs. Squashowice M3
Adolf Adrian
1341178 
1181111 
Pajestka Adam
Koźlik Michał
30111111  
636  
Filas Karol
Pustelnik Tomasz
3110111111 
12246 
Woźny Rafał
WALKOVER
03000  
111111  
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia T5 vs. Enjoy Squash Team 2
Ratka Łukasz
039411  
111113  
Jagiełło Tomasz
Nieznański Mateusz
311191111 
31182 
Jóźwiak Piotr
Szyjka Mateusz
231161100
61171111
Figura Tomasz
Wiewióra Piotr
3221511711
11136117
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: