4. Forehand.pl Scout Sport Często vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDR
Rudnik Sylwester
03762  
111111  
Kubíček Aleš
Zimecki Jakub
3226121112
111110910
Kacperski Adrian
Biernat Piotr
30111111  
766  
Hałuza Daniel
Przerada Mariusz
3111101111 
71222 
Mrowczyk Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T4 vs. S4S Squash For Silesia T5
Kossowski Krzysztof
3261191111
1151194
Ratka Łukasz
Chachołek Andrzej
1376115 
1111311 
Nieznański Mateusz
Adolf Adrian
03729  
111111  
Sołtys Jarosław
Pustelnik Tomasz
036105  
111211  
Borysowski Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M2 vs. Squashowice M3
4. Squashowice M3 vs. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa
Pajestka Adam
1357119 
1111811 
Rudnik Sylwester
Wiliński Adam
034108  
111211  
Zimecki Jakub
Pocześniak Mariusz
231111174
87111111
Biernat Piotr
Kujawa Piotr
311161112 
611410 
Przerada Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Via Sport vs. Enjoy Squash Team 2
Janiga Krzysztof
03689  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Wikliński Wojciech
3291171111
1131176
Jagiełło Tomasz
Terka Mariusz
13116910 
9111112 
Jóźwiak Piotr
Szczepański Dawid
03389  
111111  
Szostek Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Via Sport vs. S4S Squash For Silesia T5
Janiga Krzysztof
30111111  
838  
Ratka Łukasz
Terka Mariusz
03977  
111111  
Nieznański Mateusz
Szczepański Dawid
30121111  
1028  
Wiewióra Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Euromat GymForYou
10:00 27-02-2021, Kort: 4
Kubíček Aleš
317111111 
11859 
Szymczyk Michał
Zappa Michał
30111111  
436  
Steizer Adrian
Kacperski Adrian
3211119811
7411119
Kopacz Marcin
Komorowski Jacek
1351155 
1171111 
Wojtarowicz Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Squashowice M2
10:00 27-02-2021, Kort: 2
Rudnik Sylwester
131112108 
13101211 
Jędrocha Grzegorz
Zimecki Jakub
2331011119
11127711
Borg Michał
Biernat Piotr
3275111112
11116810
Patałąg Piotr
Przerada Mariusz
30111111  
255  
Danowski Zdziebło Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. S4S Squash For Silesia T4 vs. Enjoy Squash Team 2
10:00 27-02-2021, Kort: 1
Kossowski Krzysztof
1381137 
1171111 
Staszkiewicz Wacław
Chachołek Andrzej
03645  
111111  
Dębski Paweł
Krasucki Maciej
03446  
111111  
Figura Tomasz
Adolf Adrian
039149  
111611  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Via Sport vs. Squashowice M3
10:00 27-02-2021, Kort: 3
Janiga Krzysztof
30111111  
243  
Pajestka Adam
Wikliński Wojciech
30111111  
653  
Wiliński Adam
Piernikarz Damian
30111211  
6108  
Pocześniak Mariusz
Szczepański Dawid
03837  
111111  
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Squashowice M2
12:00 27-02-2021, Kort: 3
Kubíček Aleš
30121111  
1099  
Borg Michał
Zappa Michał
30111111  
796  
Patałąg Piotr
Kacperski Adrian
3211791111
4111147
Prokop Wojciech
Mrowczyk Andrzej
30111111  
210  
Danowski Zdziebło Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Euromat GymForYou vs. Squashowice M3
12:00 27-02-2021, Kort: 4
Salitra Robert
32711111111
1135138
Pajestka Adam
Kopacz Marcin
30141211  
12107  
Wiliński Adam
Wojtarowicz Paweł
30111111  
691  
Pocześniak Mariusz
Jarnot Łukasz
13311610 
1161112 
Kujawa Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Euromat GymForYou vs. Enjoy Squash Team 2
14:00 27-02-2021, Kort: 3
Szymczyk Michał
131011118 
1213611 
Staszkiewicz Wacław
Steizer Adrian
234119118
11811211
Jagiełło Tomasz
Salitra Robert
03966  
111111  
Dębski Paweł
Kopacz Marcin
311111811 
45116 
Szostek Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T4 vs. Via Sport
Walkower za złe rozstawienie rakiet
14:00 27-02-2021, Kort: 2
Kossowski Krzysztof
30111111  
000  
Habas Krzysztof
Chachołek Andrzej
30111111  
000  
Janiga Krzysztof
Adolf Adrian
30111111  
000  
Terka Mariusz
Pustelnik Tomasz
30111111  
000  
Szczepański Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. S4S Squash For Silesia T5 vs. Forehand.pl Scout Sport Częstoc
14:00 27-02-2021, Kort: 1
Ratka Łukasz
231111965
28111111
Rudnik Sylwester
Nieznański Mateusz
32811111111
1113860
Zimecki Jakub
Borysowski Marcin
1371185 
1131111 
Biernat Piotr
Wiewióra Piotr
03961  
111111  
Przerada Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T4 vs. Euromat GymForYou
16:00 27-02-2021, Kort: 3
4. Squashowice M2 vs. Enjoy Squash Team 2
16:00 27-02-2021, Kort: 4
Borg Michał
03844  
111111  
Staszkiewicz Wacław
Patałąg Piotr
311181111 
91109 
Jóźwiak Piotr
Prokop Wojciech
1321178 
1181111 
Figura Tomasz
WALKOVER
03000  
111111  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. S4S Squash For Silesia T5 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TE
18:00 27-02-2021, Korty: 1, 2
Ratka Łukasz
239111343
116111111
Kubíček Aleš
Nieznański Mateusz
238121124
111081111
Zappa Michał
Sołtys Jarosław
031053  
121111  
Kacperski Adrian
Wiewióra Piotr
037106  
111211  
Hałuza Daniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: