1. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 4
9:00 26-02-2022, Korty: 1, 2
Kubíček Aleš
13112610 
6111112 
Ratka Łukasz
Przerada Mariusz
03659  
111111  
Jędrocha Grzegorz
Kujawa Piotr
30131111  
1146  
Bellinger Mark
Steizer Adrian
30111111  
456  
Krasucki Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Enjoy Squash Team 2 vs. Squashowice M2
walkower Enjoy
WALKOVER
03000  
111111  
Chruściński Bartosz
WALKOVER
03000  
111111  
Czechowicz Marek
WALKOVER
03000  
111111  
Prokop Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Szczerba Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Via Sport Beer Fight Team vs. Via Sport Yasumi Team
9:00 26-02-2022, Korty: 3, 4
Wicher Mateusz
318111111 
11735 
Szczepański Dawid
Wikliński Wojciech
3111121111 
51464 
Grys Joachim
Patałąg Piotr
30111111  
781  
Jończyk Paweł
Walasek Patryk
30111111  
296  
Szynalik Bogusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia Orzech Team 4 vs. Squashowice M2
10:30 26-02-2022, Korty: 1, 2
Nowicki Bartosz
1391115 
1171111 
Chruściński Bartosz
Jędrocha Grzegorz
318111111 
11658 
Czechowicz Marek
Bellinger Mark
311161112 
511910 
Prokop Wojciech
Bara Michał
30131111  
1188  
Szczerba Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Via Sport Yasumi Team
10:30 26-02-2022, Korty: 3, 4
Kujawa Piotr
30121111  
1026  
Kamracki Marcin
Steizer Adrian
2312116511
106111113
Szczepański Dawid
Hałuza Daniel
1391376 
11111111 
Jończyk Paweł
Grzywa Jacek
311131111 
61133 
Stokowiec Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Enjoy Squash Team 2 vs. Via Sport Beer Fight Team
walkower Enjoy
WALKOVER
03000  
111111  
Patałąg Łukasz
WALKOVER
03000  
111111  
Wikliński Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Patałąg Piotr
WALKOVER
03000  
111111  
Walasek Patryk
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Via Sport Yasumi Team vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 4
12:00 26-02-2022, Korty: 1, 2
Kamracki Marcin
033108  
111211  
Ratka Łukasz
Grys Joachim
1368115 
1111611 
Nowicki Bartosz
Jończyk Paweł
32912111111
1114838
Krasucki Maciej
Szynalik Bogusz
0311614  
131116  
Bara Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice M2 vs. Via Sport Beer Fight Team
12:00 26-02-2022, Korty: 3, 4
Chruściński Bartosz
321011111111
1231337
Miliński Krystian
Czechowicz Marek
13101275 
12101111 
Kastelik Paweł
Prokop Wojciech
1311593 
6111111 
Wikliński Wojciech
Szczerba Marcin
031134  
131111  
Patałąg Piotr
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2 vs. Enjoy Squash Team 2
walkower Enjoy
Kujawa Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
Steizer Adrian
30111111  
000  
WALKOVER
Hałuza Daniel
30111111  
000  
WALKOVER
Grzywa Jacek
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia Orzech Team 4 vs. Via Sport Beer Fight Team
13:30 26-02-2022, Korty: 1, 2
Ratka Łukasz
1369115 
1111811 
Miliński Krystian
Nowicki Bartosz
037109  
111211  
Kastelik Paweł
Bellinger Mark
318111311 
111119 
Wicher Mateusz
Krasucki Maciej
03539  
111111  
Habas Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Via Sport Yasumi Team vs. Enjoy Squash Team 2
walkower Enjoy
Kamracki Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
Grys Joachim
30111111  
000  
WALKOVER
Jończyk Paweł
30111111  
000  
WALKOVER
Stokowiec Dawid
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M2 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
13:30 26-02-2022, Korty: 3, 4
Chruściński Bartosz
13101178 
1261111 
Kubíček Aleš
Czechowicz Marek
03393  
111111  
Przerada Mariusz
Prokop Wojciech
13111016 
9121111 
Kujawa Piotr
Szczerba Marcin
32111061111
5121163
Grzywa Jacek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Enjoy Squash Team 2 vs. S4S Squash For Silesia Orzech Team 4
walkower Enjoy
WALKOVER
03000  
111111  
Ratka Łukasz
WALKOVER
03000  
111111  
Nowicki Bartosz
WALKOVER
03000  
111111  
Bellinger Mark
WALKOVER
03000  
111111  
Krasucki Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Via Sport Beer Fight Team vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 2
15:00 26-02-2022, Korty: 1, 2
Miliński Krystian
30111111  
894  
Kubíček Aleš
Kastelik Paweł
3291161111
1171175
Przerada Mariusz
Wicher Mateusz
13116109 
9111211 
Kujawa Piotr
Habas Krzysztof
30111111  
692  
Steizer Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Via Sport Yasumi Team vs. Squashowice M2
15:00 26-02-2022, Korty: 3, 4
Kamracki Marcin
13111032 
8121111 
Chruściński Bartosz
Grys Joachim
13166118 
1811311 
Czechowicz Marek
Jończyk Paweł
3291181111
1171176
Prokop Wojciech
Stokowiec Dawid
30121711  
10159  
Szczerba Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: