4. Enjoy Fajerwerki Korsarz vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEA
10:00 27-02-2021, Kort: 1
Wadoń Aleksander
30111111  
000  
WALKOVER
Kubiak Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
Kubik Zbigniew
30111111  
000  
WALKOVER
Wawrzkowicz Dawid
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M4 vs. PoLejMi PLM Team
10:00 27-03-2021, Korty: 3, 4
Nowicki Bartosz
30111111  
442  
Matyja Michał
Widuch Michał
319111111 
11345 
Choromański Przemysław
Szczerba Marcin
318121111 
111034 
Bułka Bartosz
Łopatka Bartłomiej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M5 vs. Enjoy Squash Team 3
10:00 27-03-2021, Kort: 2
Prokhoda Anton
13114311 
9111113 
Mazur Łukasz
Olek Roman
1368116 
1111811 
Micherdziński-Korczyk Wiktor
Klimczyk Grzegorz
1331188 
1191111 
Majchrzak Michał
Krawczyk Bartosz
1373115 
1111911 
Łapa Jerzy
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Enjoy Fajerwerki Korsarz vs. SCT Squash Team Pszczyna M2
12:00 27-03-2021, Kort: 1
Wadoń Aleksander
1311974 
7111111 
Stawowy Łukasz
Kubiak Piotr
30111111  
793  
Mazur Tomasz
Kubik Zbigniew
30141211  
12108  
Dzik Dominik
Wawrzkowicz Dawid
03346  
111111  
Gumiński Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Enjoy Squash Team 3 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3
12:00 27-03-2021, Korty: 2, 3
Mazur Łukasz
30111111  
000  
WALKOVER
Micherdziński-Korczyk Wiktor
30111111  
000  
WALKOVER
Majchrzak Michał
30111111  
000  
WALKOVER
Łapa Jerzy
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice M5 vs. Squashowice M4
12:00 27-03-2021, Kort: 4
Prokhoda Anton
316111111 
11788 
Nowicki Bartosz
Olek Roman
13111079 
8121111 
Adamiec Rafał
Klimczyk Grzegorz
03528  
111111  
Sitarz Marek
Krawczyk Bartosz
03674  
111111  
Widuch Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Enjoy Fajerwerki Korsarz vs. Enjoy Squash Team 3
14:00 27-03-2021, Korty: 1, 2
Wadoń Aleksander
03677  
111111  
Mazur Łukasz
Kubiak Piotr
1371175 
1151111 
Toboła Łukasz
Kubik Zbigniew
03488  
111111  
Micherdziński-Korczyk Wiktor
Wawrzkowicz Dawid
036101  
111211  
Bieńkowski Robert
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. PoLejMi PLM Team vs. SCT Squash Team Pszczyna M2
14:00 27-03-2021, Kort: 3
Matyja Michał
30111111  
668  
Stawowy Łukasz
Bułka Bartosz
03878  
111111  
Mazur Tomasz
Kucz Leszek
03347  
111111  
Dzik Dominik
WALKOVER
03000  
111111  
Gumiński Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Squashowice M4 vs. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3
14:00 27-03-2021, Kort: 4
Nowicki Bartosz
30111111  
000  
WALKOVER
Adamiec Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
Sitarz Marek
30111111  
000  
WALKOVER
Szczerba Marcin
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squashowice M4 vs. Enjoy Squash Team 3
16:00 27-03-2021, Korty: 1, 2
Nowicki Bartosz
131011310 
1231112 
Mazur Łukasz
Widuch Michał
30111111  
986  
Toboła Łukasz
Szczerba Marcin
235511115
11116211
Micherdziński-Korczyk Wiktor
Łopatka Bartłomiej
03486  
111111  
Łapa Jerzy
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squashowice M5 vs. SCT Squash Team Pszczyna M2
16:00 27-03-2021, Korty: 3, 4
Prokhoda Anton
30111112  
7610  
Stawowy Łukasz
Olek Roman
031034  
121111  
Mazur Tomasz
Klimczyk Grzegorz
1318119 
1111911 
Dzik Dominik
Krawczyk Bartosz
1331760 
11151111 
Gumiński Sławomir
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: