1. Korsarz Enjoy Squash Team vs. Squashowice M4
9:00 4-12-2021, Kort: 1
Gołdyn Przemysław
03443  
111111  
Piernikarz Damian
Majchrzak Michał
311171111 
61194 
Sitarz Marek
Kubiak Piotr
2381011119
11124711
Piernikarz Igor
Wadoń Aleksander
03630  
111111  
Krawczyk Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3 vs. Koalicja Kumpli w Kwiecie Wieku
9:00 4-12-2021, Kort: 2
Hlisnikovsky Petr
311111612 
691110 
Latus Przemysław
Adolf Adrian
03655  
111111  
Skalny Mariusz
Sikora Adam
2311113109
97111211
Bieniek Tomasz
Jarocki Przemysław
03961  
111111  
Pożdżał Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. SCT Squash Team Pszczyna M2 vs. TST U Przewoźnika Tychy
10:30 4-12-2021, Kort: 1
Słupik Grzegorz
311291111 
101144 
Pastuszka Przemysław
Gumiński Sławomir
30111111  
653  
Oleszczak Przemysław
Stawowy Łukasz
03235  
111111  
Przewoźnik Rafał
Dzik Dominik
031328  
151111  
Śmietana Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squashowice M4 vs. Koalicja Kumpli w Kwiecie Wieku
10:30 4-12-2021, Kort: 2
Piernikarz Damian
2313111038
118121111
Latus Przemysław
Sitarz Marek
036117  
111311  
Skalny Mariusz
Piernikarz Igor
311171111 
71155 
Bieniek Tomasz
Krawczyk Bartosz
231191182
61181111
Pożdżał Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Korsarz Enjoy Squash Team vs. TST U Przewoźnika Tychy
12:00 4-12-2021, Kort: 1
Kubiak Piotr
3211124511
61011118
Oleszczak Przemysław
Wadoń Aleksander
03645  
111111  
Przewoźnik Rafał
Bieńkowski Robert
1358111 
1111611 
Śmietana Łukasz
Kubik Zbigniew
1386114 
1111811 
Ribalta Pablo
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. AJC ART-TEL JASTRZĘBIE-ZDRÓJ TEAM 3 vs. SCT Squash Team Pszczyna M2
12:00 4-12-2021, Kort: 2
Hlisnikovsky Petr
30131111  
1144  
Kania Łukasz
Adolf Adrian
2313115115
15911711
Słupik Grzegorz
Sikora Adam
03667  
111111  
Gumiński Sławomir
Jarocki Przemysław
03877  
111111  
Stawowy Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. TST U Przewoźnika Tychy vs. Squashowice M4
13:30 4-12-2021, Kort: 1
Pastuszka Przemysław
30111111  
265  
Piernikarz Damian
Przewoźnik Rafał
30111111  
357  
Sitarz Marek
Śmietana Łukasz
317111111 
11459 
Piernikarz Igor
Ribalta Pablo
03876  
111111  
Krawczyk Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: