Menu
Logowanie
Facebook
Konto Bo5
Rejestracja
Instrukcja rejestracji
#POLSKISQUASH
Kalendarz
Śląska Liga Squasha (PLS) - DAMSKA
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(3.12.2022)
Sesja 2
(7.01.2023)
Sesja 3
(4.03.2023)
Sesja 4
(1.04.2023)
Polska Liga Squasha - Dywizja 1 (Śląski Squash 2019 2020)
Zgłoszone drużyny
Kolejka 1 - Enjoy Bielsko Biała
(7.12.2019)
Kolejka 2 - Squash Point Sosnowiec
(25.01.2020)
Kolejka 3 - VitaSport Żory
(22.02.2020)
Kolejka 4 - Silesia Club Bytom
(27.06.2020)
Region Śląski - Dywizja 1
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 2
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Region Śląski - Dywizja 3
Zgłoszone drużyny
Sesja 1
(9.12.2023)
Sesja 2
(13.01.2024)
Sesja 3
(3.02.2024)
Sesja 4
(6.04.2024)
Śląska Liga Squasha 2021 - baraże
Zgłoszone drużyny
Baraże
(11.04.2021)
Ranking
Polska Liga Squasha - Dywizja 1 (Śląski Squash 2019 2020) - Ranking
Ranking drużynowy
Ranking indywidualny
WSZYSTKIE
Kolejka 1 - Enjoy Bielsko Biała
Kolejka 2 - Squash Point Sosnowiec
Kolejka 3 - VitaSport Żory
Kolejka 4 - Silesia Club Bytom
Miejsce
Gracz
wygranych meczów
Bilans setów
wygranych setów
Bilans małych punktów
Wygranych małych punktów
Rozegranych meczów
1
Lipski Kajetan
Enjoy Squash Team 1
12
28
39
211
530
14
2
Hernas Nataniel
Enjoy Squash Team 1
11
32
33
212
377
11
3
Wasilewski Jakub
S4S Squash For Silesia T1
11
31
37
195
453
13
4
Kozik Marcin
S4S Squash For Silesia T1
10
27
30
165
357
10
5
Kliś Maciej
Enjoy Squash Team 1
10
25
31
176
395
11
6
Pełczyński Adam
Enjoy Squash Team 1
10
24
30
174
381
10
7
Olejniczak Robert
S4S Squash For Silesia T1
8
20
24
135
290
9
8
Poleshchuk Daniel
Enjoy Squash Team 1
7
21
21
153
231
7
9
Kędzierski Mateusz
Squash and More Pluscom Via Sport
7
15
24
110
333
9
10
Gogol Jakub
S4S Squash For Silesia T1
6
18
18
146
198
6
11
Staszkiewicz Wacław
Enjoy Squash Team 2
6
12
19
52
249
7
12
Wicher Mateusz
Squash and More Pluscom Via Sport
6
11
19
94
258
8
13
Sokół Adrian
Squash and More Pluscom Via Sport
6
10
19
60
271
8
14
Chruściński Bartosz
SquashFit Verman Combatans
6
8
19
16
280
9
15
Dobry Marek
Squash and More Pluscom Via Sport
6
2
20
27
330
11
16
Gorczycki Wojciech
Squash and More Pluscom Via Sport
5
11
16
84
205
6
17
Wycisło Wojciech
S4S Squash For Silesia T1
5
6
16
66
247
8
18
Brzozowski Tomasz
SquashFit Verman Combatans
5
-2
17
-32
309
10
19
Stolecki Maciej
SquashFit Verman Combatans
5
-8
21
-56
397
14
20
Rózicki Łukasz
S4S Squash For Silesia T1
4
11
12
51
140
4
21
Muszer Tomasz
S4S Squash For Silesia T1
4
9
12
69
158
4
22
Sowa Marek
SquashFit Verman Combatans
4
7
14
20
199
6
23
Miliński Krystian
Squash and More Pluscom Via Sport
4
7
13
39
187
5
24
Horzela Szymon
S4S Squash For Silesia T2
4
1
15
13
259
8
25
Kania Tomasz
SquashFit Verman Combatans
4
1
14
-20
223
8
26
Lupa Piotr
S4S Squash For Silesia T2
4
0
14
-17
230
8
27
Patałąg Łukasz
Squash Point Team
4
0
13
6
234
7
28
Dawid Krzysztof
Squash Point Team
4
-5
17
-21
345
11
29
Wojciechowski Marcin
Squash and More Pluscom Via Sport
4
-6
12
-10
261
9
30
Ratka Łukasz
S4S Squash For Silesia T2
4
-15
14
-64
331
13
31
Habas Krzysztof
Squash Point Team
3
1
12
-8
196
6
32
Świeca Bartosz
S4S Squash For Silesia T2
3
-14
12
-84
276
11
33
Rygielski Rafał
Squash Point Team
3
-21
12
-111
342
13
34
Byrtus Viktor
S4S Squash For Silesia T1
2
6
6
42
66
2
35
Niechciał Piotr
Squash Point Team
2
1
8
7
135
4
36
Jóźwiak Piotr
Enjoy Squash Team 2
2
-1
6
-4
110
4
37
Breguła Maciej
SquashFit Verman Combatans
2
-2
8
19
176
5
38
Górski Norbert
Squash Point Team
2
-2
7
-7
134
5
39
Dębski Paweł
Enjoy Squash Team 2
2
-5
11
-27
228
7
40
Figura Tomasz
Enjoy Squash Team 2
2
-6
6
-29
143
6
41
Goral Krzysztof
S4S Squash For Silesia T2
2
-10
7
-58
180
7
42
Wikliński Wojciech
Squash Point Team
2
-13
11
-42
295
10
43
Chrapkiewicz Piotr
Kanlux Vitasport Żory
2
-16
7
-79
233
9
44
Kastelik Paweł
S4S Squash For Silesia T2
1
-2
4
-8
91
3
45
Łakomy Rafał
Kanlux Vitasport Żory
1
-4
3
-19
82
3
46
Salitra Robert
Enjoy Squash Team 2
1
-10
6
-64
164
6
47
Grzybek Przemysław
Enjoy Squash Team 2
1
-10
3
-56
115
5
48
Wajda Wojciech
Kanlux Vitasport Żory
1
-22
6
-129
226
10
49
Motyka Łukasz
Kanlux Vitasport Żory
-7
2
-40
74
3
50
Mucha Michał
S4S Squash For Silesia T2
-8
1
-45
64
3
51
Kopeć Michał
SquashFit Verman Combatans
-10
2
-52
102
4
52
Jagiełło Tomasz
Enjoy Squash Team 2
-11
1
-60
80
4
53
Jaszczurowski Piotr
Enjoy Squash Team 2
-13
2
-70
113
5
54
Barski Tomasz
Kanlux Vitasport Żory
-20
1
-147
93
7
55
Nieradzik Marcin
Kanlux Vitasport Żory
-24
0
-125
140
8