1. Brave Squash Point Chickens vs. Art-Tel Squash Team Jastrzębi
10:00 7-12-2019, Kort: 4
Koch Mateusz
03131  
111111  
Pelech Patrik
Adolf Adrian
03835  
111111  
Świerzyński Mateusz
Polanowski Michał
1333162 
11111411 
Szuła Damian
Terka Mariusz
311481112 
1211810 
Wróblewski Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Euromat GymForYou vs. Squashowice Squad M1
10:00 7-12-2019, Kort: 3
Szymczyk Michał
1379138 
11111111 
Owczarczyk Łukasz
Kopacz Marcin
3211211911
7119119
Waniek Tomasz
Steizer Adrian
1351199 
1191111 
Patałąg Piotr
Fidyt Paweł
03592  
111111  
Borg Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Arena Team
10:00 7-12-2019, Kort: 9
Wieczorek Maciej
311111611 
68116 
Wydmański Tomasz
Biernat Piotr
2356111111
11116713
Schneider Rafał
Gurtman Mariusz
30111111  
333  
Rakoszek Jacek
Zimecki Jakub
312111111 
11078 
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój vs. Squashowice Squad M1
12:30 7-12-2019, Kort: 9
Pelech Patrik
30111111  
843  
Owczarczyk Łukasz
Świerzyński Mateusz
237211112
11117611
Waniek Tomasz
Szuła Damian
233111170
11871111
Patałąg Piotr
Wróblewski Jakub
034102  
111211  
Borg Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Brave Squash Point Chickens vs. Arena Team
12:30 7-12-2019, Kort: 4
Koch Mateusz
03467  
111111  
Wydmański Tomasz
Adolf Adrian
1311558 
9111111 
Pajestka Adam
Polanowski Michał
231141138
71191111
Schneider Rafał
Terka Mariusz
03757  
111111  
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. S4S Squash for Silesi
12:30 7-12-2019, Kort: 3
Wieczorek Maciej
2351111187
11442011
Piasecki Łukasz
Biernat Piotr
13127313 
10111115 
Krasucki Wojciech
Gurtman Mariusz
311171111 
51175 
Borysowski Marcin
Zimecki Jakub
318111611 
117148 
Kowalewski Tomasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Euromat GymForYou vs. S4S Squash for Silesia T3
15:00 7-12-2019, Kort: 3
Kopacz Marcin
2367121112
111110814
Piasecki Łukasz
Steizer Adrian
3281191111
1141143
Krasucki Wojciech
Fidyt Paweł
03357  
111111  
Borysowski Marcin
Matyja Michał
03579  
111111  
Krasucki Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Brave Squash Point Ch
15:00 7-12-2019, Kort: 4
Wieczorek Maciej
30141113  
12511  
Koch Mateusz
Biernat Piotr
30111211  
9106  
Adolf Adrian
Gurtman Mariusz
30111111  
503  
Białas Paweł
Zimecki Jakub
311111713 
981111 
Terka Mariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice Squad M1 vs. Arena Team
15:00 7-12-2019, Kort: 9
Owczarczyk Łukasz
311181111 
71164 
Wydmański Tomasz
Waniek Tomasz
13101158 
1271111 
Pajestka Adam
Patałąg Piotr
30111111  
000  
Danowski Zdziebło Michał
Borg Michał
30121111  
1037  
Rakoszek Jacek
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Brave Squash Point Chickens vs. S4S Squash for Silesia T3
17:30 7-12-2019, Korty: 4, 8
Koch Mateusz
1311967 
8111111 
Piasecki Łukasz
Adolf Adrian
03958  
111111  
Borysowski Marcin
Białas Paweł
03947  
111111  
Kowalewski Tomasz
Terka Mariusz
13117511 
6111113 
Krasucki Maciej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Squashowice Squad M1
Mecz przełożony na drugą kolejkę
17:30 7-12-2019, Korty: 3, 5
Stan na: