1. Brave Squash Point Chickens vs. Art-Tel Squash Team Jastrzębi
10:00 22-02-2020, Kort: 3
Koch Mateusz
03555  
111111  
Pelech Patrik
Adolf Adrian
03967  
111111  
Świerzyński Mateusz
Polanowski Michał
035210  
111112  
Szuła Damian
Sikora Adam
2389111111
11114813
Hałuza Daniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Euromat GymForYou vs. Squashowice Squad M1
10:00 22-02-2020, Kort: 4
Szymczyk Michał
1361194 
1171111 
Owczarczyk Łukasz
Steizer Adrian
3249111114
11119712
Waniek Tomasz
Fidyt Paweł
1311965 
7111111 
Patałąg Piotr
Wojtarowicz Paweł
3211154811
71311119
Prokop Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. S4S Squash for Silesi
10:00 22-02-2020, Kort: 1
Wieczorek Maciej
30111611  
2144  
Piasecki Łukasz
Biernat Piotr
32106111111
1211899
Kossowski Krzysztof
Gurtman Mariusz
1311454 
7111111 
Weber Sebastian
Zimecki Jakub
32111211811
6149114
Nieznański Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój vs. Squashowice Squad M1
4 set - kontuzja Pelech (1:4)
12:00 22-02-2020, Kort: 3
Pelech Patrik
231111310
76111111
Owczarczyk Łukasz
Świerzyński Mateusz
30111111  
141  
Waniek Tomasz
Szuła Damian
1356114 
1111811 
Patałąg Piotr
Hałuza Daniel
03166  
111111  
Prokop Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Brave Squash Point Chickens vs. Arena Team
12:00 22-02-2020, Kort: 4
Koch Mateusz
037510  
111112  
Pajestka Adam
Adolf Adrian
0310123  
121411  
Schneider Rafał
Polanowski Michał
1311697 
7111111 
Rakoszek Jacek
Sikora Adam
03763  
111111  
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Euromat GymForYou vs. S4S Squash for Silesia T3
12:00 22-02-2020, Kort: 1
Szymczyk Michał
319111114 
115712 
Piasecki Łukasz
Steizer Adrian
3111101114 
612512 
Kossowski Krzysztof
Wojtarowicz Paweł
03458  
111111  
Weber Sebastian
Matyja Michał
03697  
111111  
Nieznański Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Euromat GymForYou vs. Art-Tel Squash Team Jastrzębie Zdrój
14:30 22-02-2020, Kort: 3
Szymczyk Michał
0310512  
121114  
Pelech Patrik
Steizer Adrian
03837  
111111  
Świerzyński Mateusz
Fidyt Paweł
3111101111 
61288 
Szuła Damian
Wojtarowicz Paweł
3111111213 
311411 
Hałuza Daniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Brave Squash Point Ch
14:30 22-02-2020, Kort: 1
Biernat Piotr
30111111  
338  
Koch Mateusz
Znojkiewicz Rafał
30111411  
9129  
Adolf Adrian
Wolski Maciej
30111111  
446  
Polanowski Michał
Gurtman Mariusz
30111111  
366  
Sikora Adam
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashowice Squad M1 vs. Arena Team
14:30 22-02-2020, Kort: 4
Owczarczyk Łukasz
30111111  
955  
Wydmański Tomasz
Waniek Tomasz
3111131112 
515410 
Pajestka Adam
Patałąg Piotr
311181111 
71186 
Schneider Rafał
Prokop Wojciech
311151111 
81158 
Piernikarz Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Brave Squash Point Chickens vs. S4S Squash for Silesia T3
16:30 22-02-2020, Kort: 4
Koch Mateusz
2371110128
115121011
Piasecki Łukasz
Adolf Adrian
1371188 
1181111 
Kossowski Krzysztof
Polanowski Michał
1311659 
6111111 
Nieznański Mateusz
Sikora Adam
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Forehand.pl Scout Sport Częstochowa vs. Squashowice Squad M1
16:30 22-02-2020, Kort: 1
Wieczorek Maciej
3211861111
7111187
Owczarczyk Łukasz
Biernat Piotr
238711118
11115911
Waniek Tomasz
Gurtman Mariusz
30111111  
843  
Patałąg Piotr
Zimecki Jakub
311111811 
75119 
Prokop Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: