Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
46"30'Kowalik Maciej3
Michałowski Krzysztof1
46"05'Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
27"04'Mikuła Grzegorz2
Siemaszko Michał1
26"22'Mikuła Grzegorz2
Piskórz Tomasz1
25"57'Kowalik Maciej2
Karp Adam1
25"43'Ciszewski Marcin2
Siemaszko Michał1
25"28'Ciszewski Marcin1
Michałowski Krzysztof2
24"07'Mankiewicz Michał2
Janiszewski Paweł1
22"40'Dereń Mariusz1
Supeł Tomasz2
22"23'Dereń Mariusz1
Janiszewski Paweł2
14"31'Maszczyk Sylwia2
Judina Swietlana0
12"10'Michnowska Katarzyna2
Maszczyk Sylwia0
11"41'Maszczyk Sylwia2
Saad Szeherezada0
9"19'Michnowska Katarzyna2
Saad Szeherezada0
8"33'Sypniewska Małgorzata2
Judina Swietlana0
8"19'Sypniewska Małgorzata2
Saad Szeherezada0
8"17'Judina Swietlana0
Saad Szeherezada2
8"17'Michnowska Katarzyna2
Judina Swietlana0
6"50'Maszczyk Sylwia0
Sypniewska Małgorzata2
6"45'Michnowska Katarzyna0
Sypniewska Małgorzata2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kowalik Maciej101"51'
Hibner Jacek83"53'
Piskórz Tomasz80"04'
Michałowski Krzysztof76"25'
Siemaszko Michał74"53'
Janiszewski Paweł74"21'
Górzyński Bartosz72"48'
Mikuła Grzegorz71"29'
Gorzelak Piotr63"03'
Florczyk Piotr61"44'
Maszczyk Sylwia39"38'
Judina Swietlana35"06'
Michnowska Katarzyna32"11'
Saad Szeherezada31"46'
Rzeszutko Małgorzata24"53'

Czas setów: 15 godz. 50 min 48 s

OPENDAMSKA

869 min 1 s

12"17'
3 set
Mikuła Grzegorz2
Siemaszko Michał1
12"15'
3 set
Kowalik Maciej3
Michałowski Krzysztof1
11"52'
1 set
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
10"59'
1 set
Kowalik Maciej2
Karp Adam1
10"51'
1 set
Kowalik Maciej3
Michałowski Krzysztof1
10"31'
4 set
Kowalik Maciej3
Michałowski Krzysztof1
9"51'
2 set
Mikuła Grzegorz2
Piskórz Tomasz1
8"54'
3 set
Ciszewski Marcin2
Siemaszko Michał1
8"45'
2 set
Gorzelak Piotr2
Bobkowski Przemysław0
8"36'
1 set
Łuczak Radosław2
Włodarczyk Szymon0

81 min 47 s

8"39'
1 set
Maszczyk Sylwia2
Judina Swietlana0
7"05'
1 set
Maszczyk Sylwia2
Saad Szeherezada0
5"59'
2 set
Michnowska Katarzyna2
Maszczyk Sylwia0
5"45'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Judina Swietlana0
4"52'
2 set
Maszczyk Sylwia2
Judina Swietlana0
4"24'
2 set
Michnowska Katarzyna2
Saad Szeherezada0
4"22'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Maszczyk Sylwia0
4"04'
1 set
Judina Swietlana0
Saad Szeherezada2
3"59'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Judina Swietlana0
3"38'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Saad Szeherezada0

Małych punktów: 3190

OPENDAMSKA

2889

Michałowski Krzysztof153
Górzyński Bartosz137
Kowalik Maciej135
Suwalski Hubert133
Hibner Jacek132
Trela Paweł130
Siemaszko Michał128
Piskórz Tomasz116
Janiszewski Paweł115
Rzeszutko Małgorzata108

301

Rzeszutko Małgorzata88
Michnowska Katarzyna73
Maszczyk Sylwia61
Saad Szeherezada49
Judina Swietlana30

Wszystkich rozegranych setów: 181

OPENDAMSKA

161

20


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENDAMSKA

65

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Siemaszko Michał0
Gajos Jakub2
1.00'
1 set
Siemaszko Michał0
Gajos Jakub2
1.00'
1 set
Suwalski Hubert2
Trela Paweł1
1.18'
1 set
Suwalski Hubert2
Trela Paweł1
6.09'
2 set
Suwalski Hubert2
Trela Paweł1
12.82'
2 set
Siemaszko Michał2
Mankiewicz Michał1
13.91'
1 set
Antczak Marcin2
Kaźmierczak Kacper1
14.73'
2 set
Miśkiewicz Paweł1
Sypniewska Małgorzata2
16.09'
2 set
Górzyński Bartosz2
Bobkowski Przemysław0
16.73'
1 set
Hibner Jacek2
Łuczak Radosław0
12.82'
2 set
Michnowska Katarzyna2
Judina Swietlana0
13.64'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Judina Swietlana0
14.91'
2 set
Maszczyk Sylwia0
Sypniewska Małgorzata2
15.73'
2 set
Michnowska Katarzyna0
Sypniewska Małgorzata2
16.00'
2 set
Judina Swietlana0
Saad Szeherezada2
16.09'
1 set
Maszczyk Sylwia0
Sypniewska Małgorzata2
16.36'
2 set
Maszczyk Sylwia2
Saad Szeherezada0
16.36'
1 set
Michnowska Katarzyna0
Sypniewska Małgorzata2
17.45'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Saad Szeherezada0
18.82'
1 set
Michnowska Katarzyna2
Saad Szeherezada0

Decyzji sędziowskich: 20 (0,6%)

Stroke 16
80%
Let 4
20%
Nolet 0
0%

OPEN
9 9,8%
5-4-0
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
4 8,3%
4-0-0
Piskórz Tomasz2
Florczyk Piotr1
2 5%
2-0-0
Łuczak Radosław2
Włodarczyk Szymon0
2 3,5%
2-0-0
Siemaszko Michał2
Suwalski Hubert1
2 4,3%
2-0-0
Miśkiewicz Paweł1
Sypniewska Małgorzata2
1 2,4%
1-0-0
Bobkowski Przemysław0
Gajos Jakub2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0