Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17
58"49'Soszka Stefan3
Królewski Edward2
44"21'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
38"19'Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek1
33"59'Karwowski Wojciech2
Soszka Stefan3
33"28'Tyszkiewicz Radosław2
Dębicki Grzegorz3
33"18'Gawryluk Olaf3
Wojszel Paweł2
33"02'Łukaszewicz Adam3
Chojnowski Rafał2
29"58'Kozak Agata1
Olędzki Krzysztof3
27"36'Janowicz Marek3
Gawryluk Olaf1
26"47'Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
24"59'Kozak Agata3
Sawicka Anna2
21"32'Sawicka Anna1
Daniluk Monika3
17"43'Daniluk Monika0
Popko Kinga3
17"42'Popko Aleksandra1
Zdrodowska Małgorzata3
17"37'Kozak Agata0
Zdrodowska Małgorzata3
15"05'Kozak Agata3
Popko Kinga0
14"21'Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
12"40'Zdrodowska Małgorzata0
Królewska Elżbieta3
10"44'Sawicka Anna3
Popko Aleksandra0
11"57'Okruszko Maksymilian2
Kragiel Cyprian Błażej0
9"23'Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
8"46'Ballesca Adam2
Puczko Wiktoria0
8"31'Puczko Wiktoria0
Okruszko Maksymilian2
8"25'Ballesca Adam0
Okruszko Maksymilian2
7"39'Ballesca Adam0
Makarski Igor2
7"28'Puczko Wiktoria0
Makarski Igor2
7"17'Makarski Igor2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"09'Ballesca Adam2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"07'Makarski Igor2
Okruszko Maksymilian0
17"31'Kaca Bartosz2
Popko Aleksandra1
16"12'Kaca Bartosz2
Żak Julia1
12"59'Puczko Patryk1
Popko Aleksandra2
11"41'Krutul Dawid0
Kaca Bartosz2
9"35'Puczko Patryk2
Żak Julia0
7"42'Puczko Patryk0
Krutul Dawid2
7"27'Puczko Patryk2
Kaca Bartosz0
7"21'Krutul Dawid0
Popko Aleksandra2
7"07'Żak Julia0
Popko Aleksandra2
5"49'Krutul Dawid2
Żak Julia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17
Soszka Stefan127"58'
Dębicki Grzegorz98"51'
Daniluk Rafał95"03'
Łukaszewicz Adam93"42'
Busłowski Leszek93"01'
Królewski Edward92"36'
Olędzki Krzysztof80"35'
Purzewski Mateusz79"17'
Chojnowski Rafał78"15'
Gawryluk Olaf72"25'
Sawicka Anna49"28'
Kozak Agata48"18'
Zdrodowska Małgorzata40"35'
Popko Kinga39"48'
Daniluk Monika33"01'
Popko Aleksandra24"36'
Królewska Elżbieta23"56'
Kragiel Cyprian Błażej33"32'
Okruszko Maksymilian31"59'
Puczko Wiktoria30"20'
Ballesca Adam29"06'
Makarski Igor27"51'
Kaca Bartosz49"35'
Popko Aleksandra41"21'
Żak Julia37"13'
Puczko Patryk36"04'
Krutul Dawid32"09'

Czas setów: 18 godz. 52 min 52 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

828 min 26 s

13"00'
4 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward2
12"13'
5 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
10"49'
2 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward2
9"48'
1 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward2
9"42'
3 set
Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek1
8"37'
4 set
Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek1
8"29'
1 set
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
8"23'
3 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward2
7"53'
1 set
Dębicki Grzegorz1
Olędzki Krzysztof3
7"44'
5 set
Soszka Stefan3
Królewski Edward2

129 min 51 s

7"03'
3 set
Daniluk Monika0
Popko Kinga3
5"54'
1 set
Kozak Agata3
Sawicka Anna2
5"49'
2 set
Sawicka Anna1
Daniluk Monika3
5"41'
1 set
Kozak Agata0
Zdrodowska Małgorzata3
5"23'
2 set
Kozak Agata0
Zdrodowska Małgorzata3
5"19'
3 set
Kozak Agata3
Sawicka Anna2
4"50'
1 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
4"48'
2 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
4"32'
1 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
4"28'
3 set
Sawicka Anna1
Daniluk Monika3

76 min 24 s

5"41'
1 set
Okruszko Maksymilian2
Kragiel Cyprian Błażej0
5"02'
2 set
Okruszko Maksymilian2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"39'
1 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"14'
2 set
Ballesca Adam2
Puczko Wiktoria0
4"09'
2 set
Makarski Igor2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"01'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"00'
1 set
Makarski Igor2
Okruszko Maksymilian0
3"56'
2 set
Ballesca Adam2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"56'
2 set
Ballesca Adam0
Okruszko Maksymilian2
3"56'
1 set
Puczko Wiktoria0
Makarski Igor2

98 min 11 s

7"04'
2 set
Krutul Dawid0
Kaca Bartosz2
6"19'
2 set
Kaca Bartosz2
Popko Aleksandra1
5"51'
1 set
Puczko Patryk2
Żak Julia0
5"38'
3 set
Kaca Bartosz2
Żak Julia1
5"35'
1 set
Puczko Patryk1
Popko Aleksandra2
5"10'
1 set
Kaca Bartosz2
Popko Aleksandra1
5"08'
2 set
Puczko Patryk0
Krutul Dawid2
4"41'
1 set
Kaca Bartosz2
Żak Julia1
4"37'
2 set
Puczko Patryk2
Kaca Bartosz0
4"35'
2 set
Kaca Bartosz2
Żak Julia1

Małych punktów: 4378

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

3084

Soszka Stefan185
Purzewski Mateusz184
Busłowski Leszek180
Łukaszewicz Adam178
Dębicki Grzegorz163
Daniluk Rafał162
Chojnowski Rafał159
Brzóska Tomasz157
Olędzki Krzysztof150
Królewski Edward149

535

Kozak Agata106
Sawicka Anna99
Zdrodowska Małgorzata89
Popko Kinga74
Daniluk Monika67
Królewska Elżbieta66
Popko Aleksandra34

340

Makarski Igor88
Okruszko Maksymilian75
Ballesca Adam72
Kragiel Cyprian Błażej61
Puczko Wiktoria44

419

Popko Aleksandra105
Kaca Bartosz103
Puczko Patryk76
Krutul Dawid73
Żak Julia62

Wszystkich rozegranych setów: 253

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

179

31

20

23


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17

50

9

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17
0.27'
3 set
Tyszkiewicz Radosław0
Bycul Michał3
0.36'
2 set
Tyszkiewicz Radosław0
Bycul Michał3
0.45'
2 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
0.45'
1 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
0.55'
3 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
5.09'
1 set
Tyszkiewicz Radosław0
Bycul Michał3
11.55'
2 set
Bycul Michał0
Olędzki Krzysztof3
12.55'
3 set
Zdrodowska Małgorzata0
Kozak Agata3
13.00'
1 set
Brzóska Tomasz3
Zdrodowska Małgorzata0
13.27'
4 set
Brzóska Tomasz3
Daniluk Monika1
15.27'
2 set
Sawicka Anna3
Popko Aleksandra0
16.36'
4 set
Popko Aleksandra1
Zdrodowska Małgorzata3
16.45'
3 set
Sawicka Anna3
Popko Aleksandra0
17.09'
3 set
Kozak Agata3
Popko Kinga0
17.91'
5 set
Kozak Agata3
Sawicka Anna2
18.18'
3 set
Zdrodowska Małgorzata0
Królewska Elżbieta3
18.36'
2 set
Popko Kinga0
Królewska Elżbieta3
18.55'
4 set
Kozak Agata3
Sawicka Anna2
18.73'
2 set
Kozak Agata3
Sawicka Anna2
18.73'
3 set
Kozak Agata0
Zdrodowska Małgorzata3
16.00'
1 set
Makarski Igor2
Kragiel Cyprian Błażej0
16.09'
2 set
Puczko Wiktoria0
Okruszko Maksymilian2
16.18'
1 set
Ballesca Adam0
Makarski Igor2
16.18'
2 set
Makarski Igor2
Okruszko Maksymilian0
17.09'
1 set
Ballesca Adam2
Kragiel Cyprian Błażej0
18.36'
2 set
Puczko Wiktoria0
Makarski Igor2
19.27'
2 set
Ballesca Adam0
Makarski Igor2
19.45'
1 set
Ballesca Adam2
Puczko Wiktoria0
19.73'
1 set
Puczko Wiktoria0
Okruszko Maksymilian2
20.73'
1 set
Ballesca Adam0
Okruszko Maksymilian2
13.55'
1 set
Puczko Patryk0
Krutul Dawid2
14.18'
2 set
Krutul Dawid2
Żak Julia0
14.55'
3 set
Puczko Patryk1
Popko Aleksandra2
15.36'
1 set
Puczko Patryk2
Kaca Bartosz0
17.09'
1 set
Krutul Dawid2
Żak Julia0
17.45'
2 set
Puczko Patryk1
Popko Aleksandra2
18.00'
2 set
Żak Julia0
Popko Aleksandra2
19.27'
1 set
Krutul Dawid0
Popko Aleksandra2
20.09'
2 set
Krutul Dawid0
Popko Aleksandra2
20.27'
2 set
Puczko Patryk2
Żak Julia0

Decyzji sędziowskich: 4 (0.1%)

Stroke 1
25%
Let 3
75%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 2.1%
0-2-0
Gawryluk Olaf3
Wojszel Paweł2
1 1%
1-0-0
Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
1 1.6%
0-1-0
Daniluk Monika0
Popko Kinga3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0