Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
69"04'Atras Przemysław2
Khan Faizan3
61"29'Szymanowski Marek2
Gajewski Grzegorz3
59"00'Atras Przemysław2
Kotra Michał3
58"24'Hemmerling Piotr2
Rykowski Rafał3
54"25'Kondratowicz Łukasz2
Khan Tahir3
52"09'Sikora Grzegorz3
Wilas Dawid2
51"15'Kotra Michał2
Hemmerling Piotr3
50"27'Matejski Tomasz2
Jarota Filip3
50"06'Jarota Filip2
Przybysz Grzegorz3
49"38'Khan Tahir2
Kaleta Grzegorz3
40"23'Kapuściński Bartosz3
Zalewski Jakub1
38"03'Sawicki Łukasz2
Żak Marcin3
34"34'Kapuściński Bartosz3
Peukert Tomasz2
33"23'Kapuściński Bartosz3
Stachurski Jakub1
33"02'Bąk Borys1
Szajder Przemysław3
31"41'Chlebowicz Piotr1
Zalewski Jakub3
30"26'Smuniewski Marcin1
Roguski Jakub3
30"05'Kozłowski Łukasz3
Lechmański Lech1
29"37'Bąk Borys2
Kowalski Grzegorz3
29"34'Kapuściński Bartosz3
Kozłowski Łukasz1
34"38'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
34"05'Tyma Karina3
Kamińska Magda1
32"25'Stasik-Makowska Ewelina2
Tomaszewska Sylwia3
30"16'Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka2
28"57'Buczkowska Ewa1
Kornowska Małgorzata3
26"26'Ślipczyńska Alicja1
Szymaniak Kinga3
24"53'Stasik-Makowska Ewelina3
Wasilewska Kinga1
23"38'Kaniewska Emilia3
Tomaszewska Sylwia1
20"52'Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia0
20"05'Zarówna Klaudyna0
Kamińska Magda3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Atras Przemysław194"24'
Hemmerling Piotr169"10'
Khan Faizan156"22'
Jarota Filip152"54'
Rykowski Rafał152"23'
Przybysz Grzegorz150"32'
Khan Tahir145"20'
Kaleta Grzegorz139"30'
Tyma Konrad137"04'
Kotra Mateusz133"08'
Kapuściński Bartosz142"06'
Bąk Borys78"59'
Zalewski Jakub75"24'
Szajder Przemysław75"18'
Żak Marcin69"50'
Stachurski Jakub68"07'
Sawicki Łukasz65"28'
Kozłowski Łukasz63"49'
Kowalski Grzegorz60"22'
Mróz Jacek59"27'
Tomaszewska Sylwia85"43'
Stasik-Makowska Ewelina82"11'
Owcarz Katarzyna75"32'
Kamińska Magda69"12'
Tyma Karina68"08'
Sielska Paulina67"29'
Kornowska Małgorzata64"46'
Buczkowska Ewa59"51'
Szymaniak Kinga58"01'
Zarówna Klaudyna55"43'

Czas setów: 51 godz. 13 min 59 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1917 min 51 s

17"26'
4 set
Atras Przemysław2
Khan Faizan3
16"15'
5 set
Matejski Tomasz2
Jarota Filip3
15"59'
2 set
Khan Kaleemullah1
Atras Przemysław3
15"13'
5 set
Jarota Filip2
Przybysz Grzegorz3
14"06'
5 set
Szymanowski Marek2
Gajewski Grzegorz3
13"57'
3 set
Spoljar Domagoj0
Kotra Mateusz3
13"57'
2 set
Atras Przemysław2
Kotra Michał3
13"36'
3 set
Szymanowski Marek2
Gajewski Grzegorz3
13"29'
4 set
Hemmerling Piotr2
Rykowski Rafał3
13"09'
5 set
Atras Przemysław2
Kotra Michał3

681 min 24 s

11"17'
4 set
Kapuściński Bartosz3
Zalewski Jakub1
11"04'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Peukert Tomasz0
10"08'
1 set
Bąk Borys1
Szajder Przemysław3
10"08'
2 set
Kapuściński Bartosz3
Zalewski Jakub1
9"16'
3 set
Chlebowicz Piotr1
Zalewski Jakub3
8"53'
5 set
Kapuściński Bartosz3
Peukert Tomasz2
8"47'
4 set
Kapuściński Bartosz3
Stachurski Jakub1
8"36'
1 set
Kapuściński Bartosz3
Stachurski Jakub1
8"33'
1 set
Smuniewski Marcin1
Roguski Jakub3
8"25'
2 set
Kozłowski Łukasz3
Lechmański Lech1

474 min 44 s

8"15'
2 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda1
8"14'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
8"02'
4 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda1
7"40'
3 set
Wasilewska Kinga0
Owcarz Katarzyna3
7"39'
1 set
Tyma Karina3
Kamińska Magda1
7"33'
1 set
Zarówna Klaudyna0
Kamińska Magda3
7"27'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
7"19'
2 set
Zarówna Klaudyna0
Kamińska Magda3
7"12'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1
6"59'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina1

Małych punktów: 8869

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4908

Khan Tahir203
Atras Przemysław200
Matejski Tomasz197
Tyma Konrad196
Rykowski Rafał194
Nowisz Wojciech187
Khan Faizan181
Kotra Mateusz180
Hemmerling Piotr180
Osojca Mateusz179

2280

Kapuściński Bartosz227
Stachurski Jakub148
Mróz Jacek133
Szajder Przemysław124
Bąk Borys118
Kowalski Grzegorz112
Żak Marcin109
Zalewski Jakub106
Oleksy Łukasz92
Sawicki Łukasz90

1681

Tomaszewska Sylwia152
Stasik-Makowska Ewelina143
Tyma Karina142
Kamińska Magda136
Kornowska Małgorzata122
Zarówna Klaudyna119
Owcarz Katarzyna116
Sielska Paulina115
Buczkowska Ewa112
Szymaniak Kinga106

Wszystkich rozegranych setów: 502

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

276

128

98


Wszystkich rozegranych meczów: 135

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

71

35

29


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
1.73'
1 set
Popko Łukasz0
Szymanowski Marek3
12.91'
2 set
Popko Łukasz0
Szymanowski Marek3
15.55'
3 set
Kondratowicz Łukasz3
Khan Zeeshan0
16.18'
1 set
Przybitkowski Kamil0
Sowa Grzegorz Tiger3
17.00'
3 set
Wilas Dawid0
Szymanowski Marek3
17.64'
3 set
Kurek Michał3
Chomicki Piotr0
17.64'
1 set
Kurek Michał1
Nowisz Wojciech3
17.82'
2 set
Kondratowicz Łukasz3
Khan Zeeshan0
18.55'
2 set
Matejski Tomasz3
Kowalski Dominik1
19.18'
1 set
Matejski Tomasz3
Kowalski Dominik1
0.45'
2 set
Stachurski Jakub3
Kowalski Grzegorz0
0.55'
1 set
Stachurski Jakub3
Kowalski Grzegorz0
0.73'
1 set
Sawicki Łukasz1
Krawczyk Jan3
8.64'
3 set
Stachurski Jakub3
Kowalski Grzegorz0
11.73'
1 set
Szajder Przemysław2
Stachurski Jakub3
13.55'
3 set
Mróz Jacek3
Szajder Przemysław1
15.27'
2 set
Mróz Jacek3
Szajder Przemysław1
15.82'
1 set
Szajder Przemysław0
Lasota Andrzej3
15.91'
1 set
Żak Marcin0
Mróz Jacek3
16.64'
3 set
Lechmański Lech0
Oleksy Łukasz3
12.73'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Grudzień Sandra0
13.55'
3 set
Sawicka Agnieszka0
Sielska Paulina3
14.82'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Szymaniak Kinga3
15.45'
1 set
Wolszczak Sylwia1
Tomaszewska Sylwia3
16.64'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Sielska Paulina3
17.36'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Szymaniak Kinga3
17.55'
2 set
Buczkowska Ewa0
Kamińska Magda3
17.55'
3 set
Zarówna Klaudyna3
Grudzień Sandra0
17.73'
2 set
Szymaniak Kinga0
Tyma Karina3
18.09'
3 set
Szymaniak Kinga0
Zarówna Klaudyna3

Decyzji sędziowskich: 170 (1.9%)

Stroke 70
41.2%
Let 95
55.9%
Nolet 5
2.9%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
22 21.6%
13-9-0
Atras Przemysław2
Kotra Michał3
15 14.9%
6-7-2
Tyma Konrad2
Nowisz Wojciech3
13 16%
4-9-0
Tyma Konrad3
Kondratowicz Łukasz1
10 17.2%
2-7-1
Hemmerling Piotr0
Khan Faizan3
9 12.7%
5-3-1
Rykowski Rafał1
Kotra Mateusz3
7 12.5%
2-5-0
Spoljar Domagoj0
Kotra Mateusz3
6 11.5%
3-3-0
Przybysz Grzegorz0
Kotra Mateusz3
5 6.8%
2-2-1
Kowalski Dominik1
Wilas Dawid3
4 5.4%
1-3-0
Khan Tahir3
Osojca Mateusz1
3 6%
3-0-0
Przybitkowski Kamil0
Sowa Grzegorz Tiger3
9 10.8%
6-3-0
Kapuściński Bartosz1
Sowa Grzegorz Tiger3
7 7.6%
4-3-0
Sawicki Łukasz2
Żak Marcin3
4 8.3%
0-4-0
Kozłowski Łukasz0
Wilas Dawid3
3 3.9%
0-3-0
Oleksy Łukasz3
Stachurski Jakub1
2 3.9%
1-1-0
Wilas Dawid3
Oleksy Łukasz0
1 2.3%
0-1-0
Smuniewski Marcin3
Kowalski Grzegorz0
1 1.3%
0-1-0
Kapuściński Bartosz3
Kozłowski Łukasz1
1 1.9%
1-0-0
Krawczyk Jan0
Stachowiak Jarosław3
9 15.3%
5-4-0
Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia0
4 6.9%
2-2-0
Tomaszewska Sylwia0
Sielska Paulina3
4 7.1%
3-1-0
Zarówna Klaudyna3
Kaniewska Emilia0
4 4.1%
1-3-0
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka2
3 5.7%
0-3-0
Grudzień Sandra0
Buczkowska Ewa3
2 2.5%
0-2-0
Tyma Karina3
Kamińska Magda1
1 2%
0-1-0
Zarówna Klaudyna0
Kamińska Magda3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0