Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU17OU13
36"48'Krzywak Sławomir0
Korostyński Damian2
34"21'Kotra Mateusz3
Kotra Michał1
32"19'Brzezicki Jakub2
Maciejewski Adam1
31"16'Hawrylak Maciej1
Macheta Adam2
29"09'Politański Maciej2
Rygielski Rafał1
28"26'Korostyński Damian1
Pilch Michał2
28"11'Więcław Paweł1
Duraj Wojciech2
28"02'Kralka Wiktor1
Więcław Paweł2
26"42'Traczyk Mikołaj0
Brożek Grzegorz2
26"29'Pilch Michał1
Pytlowany Jakub2
33"13'Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2
23"10'O'Donnel Katarzyna3
Radwańska Klaudia0
19"05'O'Donnel Katarzyna0
Gasentzer Anna3
18"48'Holewa Karolina3
Nowak- Gruca Aleksandra1
15"54'Grudzień Sandra3
Gasentzer Anna0
15"20'Holewa Karolina3
O'Donnel Katarzyna0
14"57'Holewa Karolina0
Grudzień Sandra3
18"20'Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
15"14'Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0
14"47'Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
13"40'Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
5"57'Engelman Jan2
Bryl Michał0
'Engelman Jan2
Pierwoch Jakub0
'Engelman Jan2
Knapczyk Maria0
'Sztaba Mikołaj2
Pierwoch Jakub0
'Sztaba Mikołaj2
Engelman Jan1
'Sztaba Mikołaj2
Knapczyk Maria0
9"16'Burmer Roch2
Brożek Marta0
8"23'Okarmus Mateusz0
Janik Stanisław2
7"32'Janik Stanisław0
Burmer Roch2
6"50'Okarmus Mateusz0
Burmer Roch2
6"31'Okarmus Mateusz0
Brożek Marta2
'Janik Stanisław1
Brożek Marta2
'Mazurkiewicz JanW
Janik Stanisław2
'Mazurkiewicz JanW
Burmer Roch2
'Mazurkiewicz JanW
Okarmus Mateusz2
'Mazurkiewicz JanW
Brożek Marta2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU17OU13
Brzezicki Jakub96"48'
Maciejewski Adam93"36'
Pilch Michał89"24'
Macheta Adam89"04'
Korostyński Damian86"25'
Pytlowany Jakub84"03'
Giemza Mikołaj83"05'
Więcław Paweł82"56'
Krzywak Sławomir81"02'
Latawiec Jakub80"30'
O'Donnel Katarzyna47"40'
Radwańska Klaudia45"54'
Nowak- Gruca Aleksandra44"51'
Holewa Karolina42"48'
Gasentzer Anna30"05'
Grudzień Sandra26"16'
Bryl Michał44"57'
Pierwoch Jakub25"00'
Knapczyk Maria24"13'
Sztaba Mikołaj13"25'
Engelman Jan5"47'
Burmer Roch23"03'
Okarmus Mateusz21"01'
Janik Stanisław15"39'
Brożek Marta15"23'

Czas setów: 26 godz. 41 min 59 s

OPENDAMSKAOU17OU13

1388 min 58 s

30"08'
1 set
Krzywak Sławomir0
Korostyński Damian2
18"16'
1 set
Traczyk Mikołaj0
Brożek Grzegorz2
17"02'
1 set
Brzezicki Jakub2
Maciejewski Adam1
13"39'
1 set
Braun Jan3
Macheta Adam1
12"59'
1 set
Hawrylak Maciej1
Macheta Adam2
12"04'
1 set
Latawiec Jakub2
Beymart Artem0
10"53'
1 set
Braun Jan0
Rewilak Bartosz2
10"50'
1 set
Braun Jan0
Krzywak Sławomir2
10"50'
1 set
Beymart Artem2
Rezek Shadi0
10"49'
2 set
Korostyński Damian1
Pilch Michał2

118 min 47 s

10"31'
1 set
O'Donnel Katarzyna0
Gasentzer Anna3
10"22'
1 set
O'Donnel Katarzyna3
Radwańska Klaudia0
9"09'
1 set
Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2
8"15'
1 set
Holewa Karolina3
O'Donnel Katarzyna0
7"01'
1 set
Grudzień Sandra3
Gasentzer Anna0
5"44'
5 set
Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2
5"12'
3 set
Holewa Karolina3
Nowak- Gruca Aleksandra1
4"53'
3 set
Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2
4"43'
2 set
O'Donnel Katarzyna3
Radwańska Klaudia0
4"24'
3 set
Holewa Karolina0
Grudzień Sandra3

56 min 41 s

7"23'
2 set
Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0
6"02'
1 set
Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0
4"55'
3 set
Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
4"40'
1 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
4"31'
2 set
Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
4"31'
3 set
Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
4"12'
2 set
Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
4"09'
1 set
Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
3"32'
2 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
3"32'
3 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1

37 min 33 s

5"44'
2 set
Burmer Roch2
Brożek Marta0
4"12'
2 set
Okarmus Mateusz0
Janik Stanisław2
4"07'
2 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
4"00'
1 set
Okarmus Mateusz0
Janik Stanisław2
3"59'
1 set
Okarmus Mateusz0
Burmer Roch2
3"24'
1 set
Okarmus Mateusz0
Brożek Marta2
3"21'
1 set
Burmer Roch2
Brożek Marta0
3"20'
1 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
2"54'
2 set
Okarmus Mateusz0
Brożek Marta2
2"32'
2 set
Okarmus Mateusz0
Burmer Roch2

Małych punktów: 4796

OPENDAMSKAOU17OU13

3764

Maciejewski Adam137
Kotra Michał133
Kaleta Grzegorz129
Godula Maciej128
Pytlowany Jakub119
Kotra Mateusz119
Brzezicki Jakub117
Macheta Adam113
Kralka Wiktor113
Giemza Mikołaj111

411

Holewa Karolina100
Nowak- Gruca Aleksandra79
Grudzień Sandra66
O'Donnel Katarzyna61
Radwańska Klaudia60
Gasentzer Anna45

406

Sztaba Mikołaj97
Engelman Jan94
Bryl Michał80
Pierwoch Jakub68
Knapczyk Maria67

215

Brożek Marta74
Burmer Roch67
Janik Stanisław53
Okarmus Mateusz21

Wszystkich rozegranych setów: 281

OPENDAMSKAOU17OU13

220

24

24

13


Wszystkich rozegranych meczów: 117

OPENDAMSKAOU17OU13

94

7

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU17OU13
13.91'
4 set
Kotra Michał3
Kaleta Grzegorz1
15.09'
1 set
Kralka Wiktor2
Misztal Jakub0
15.18'
1 set
Rewera Karol2
Rezek Shadi0
15.36'
2 set
Beymart Artem2
Rezek Shadi0
15.91'
2 set
Barszcz Marek0
Rohun Peter2
15.91'
2 set
Latała Przemysław0
Grudzień Sandra2
16.27'
2 set
Krzywak Sławomir0
Stypa Maciej2
17.18'
2 set
Latała Przemysław0
Politański Maciej2
17.64'
1 set
Latała Przemysław0
Tałach Krzysztof2
17.73'
2 set
Brożek Grzegorz0
Rusek Stanisław2
12.45'
2 set
Holewa Karolina3
O'Donnel Katarzyna0
13.91'
2 set
O'Donnel Katarzyna0
Gasentzer Anna3
14.82'
3 set
Holewa Karolina3
O'Donnel Katarzyna0
14.82'
3 set
O'Donnel Katarzyna3
Radwańska Klaudia0
15.73'
3 set
Grudzień Sandra3
Gasentzer Anna0
16.09'
2 set
Holewa Karolina3
Nowak- Gruca Aleksandra1
19.36'
3 set
O'Donnel Katarzyna0
Gasentzer Anna3
19.45'
2 set
Grudzień Sandra3
Gasentzer Anna0
22.18'
4 set
Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2
22.73'
2 set
Holewa Karolina0
Grudzień Sandra3
15.27'
1 set
Engelman Jan2
Bryl Michał0
16.27'
2 set
Engelman Jan2
Bryl Michał0
18.82'
1 set
Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
19.27'
3 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
19.27'
2 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
22.64'
1 set
Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
22.91'
2 set
Pierwoch Jakub1
Bryl Michał2
24.64'
3 set
Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
24.64'
2 set
Knapczyk Maria1
Bryl Michał2
25.45'
1 set
Pierwoch Jakub2
Knapczyk Maria1
13.82'
2 set
Okarmus Mateusz0
Burmer Roch2
15.82'
2 set
Okarmus Mateusz0
Brożek Marta2
18.18'
1 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
18.27'
1 set
Burmer Roch2
Brożek Marta0
18.55'
1 set
Okarmus Mateusz0
Brożek Marta2
21.73'
1 set
Okarmus Mateusz0
Burmer Roch2
21.82'
1 set
Okarmus Mateusz0
Janik Stanisław2
22.45'
2 set
Janik Stanisław0
Burmer Roch2
22.91'
2 set
Okarmus Mateusz0
Janik Stanisław2
28.67'
2 set
Burmer Roch2
Brożek Marta0

Decyzji sędziowskich: 25 (0,5%)

Stroke 9
36%
Let 16
64%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
5 13,5%
2-3-0
Suchocki Dominik2
Brożek Grzegorz0
3 7,9%
1-2-0
Mizak Tomasz0
Wilczyński Tomasz2
3 7%
1-2-0
Braun Jan0
Rewilak Bartosz2
2 5,6%
0-2-0
Latawiec Jakub2
Mizak Tomasz0
2 3%
0-2-0
Kotra Mateusz3
Kotra Michał1
1 3,2%
0-1-0
Maciejewski Adam2
Misztal Jakub0
1 1,6%
0-1-0
Rygielski Rafał1
Suchocki Dominik2
1 2,4%
1-0-0
Rewilak Bartosz2
Giemza Mikołaj0
1 3,4%
1-0-0
Maciejewski Adam2
Głowacki Michał0
1 3,4%
1-0-0
Stypa Maciej0
Kotra Michał2
1 1,1%
0-1-0
Nowak- Gruca Aleksandra3
Radwańska Klaudia2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0