Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKADAMSKA D8
45"59'Rózicki Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
40"39'Chlebowicz Piotr3
Wicher Mateusz2
37"35'Szewczyk Mateusz3
Kasperek Michał1
33"00'Rózicki Łukasz3
Weber Sebastian2
31"53'Szewczyk Mateusz3
Laszuk Marcin0
31"07'Mróz Jacek2
Kasperek Michał3
27"16'Breguła Maciej1
Chlebowicz Piotr2
26"17'Dawid Krzysztof0
Rohun Petr3
25"49'Rohun Petr1
Mróz Jacek3
25"43'Goral Krzysztof1
Kasperek Michał3
'Pol Kamil3
Petrat Fabio0
'Petrat Fabio0
Kawalec Oliwier3
'Dakowska Martyna2
Pol Kamil3
'Bujak Maciej0
Pol Jakub3
'Dakowska Martyna3
Bujak Maciej0
'Bińczak Adam3
Kawalec Oliwier0
'Pol Jakub0
Pol Kamil3
'Kozicki Michał3
Petrat Fabio0
'Bińczak Adam0
Dakowska Martyna3
'Bujak Maciej3
Kawalec Oliwier2
29"31'Jarzembowska Maria3
Michnowska Katarzyna1
24"22'Marcyniuk Beata3
Sopińska Patrycja1
14"59'Huseynova Anna3
Cerlich Małgorzata0
13"14'Jarzembowska Maria3
Sitarz Małgorzata0
13"13'Mendrek Danuta0
Michnowska Katarzyna3
11"35'Sitarz Małgorzata0
Mendrek Danuta3
3"48'Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
'Huseynova Anna3
Marcyniuk Beata0
'Huseynova Anna3
Mendrek Danuta0
'Sitarz Małgorzata0
Sopińska Patrycja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA D8
Szewczyk Mateusz127"35'
Rózicki Łukasz108"10'
Kasperek Michał97"44'
Chlebowicz Piotr85"05'
Mróz Jacek84"13'
Wicher Mateusz75"11'
Breguła Maciej70"24'
Rohun Peter69"53'
Patałąg Łukasz69"24'
Goral Krzysztof68"54'
Jarzembowska Maria39"11'
Michnowska Katarzyna38"09'
Marcyniuk Beata26"15'
Sopińska Patrycja22"57'
Sitarz Małgorzata21"57'
Mendrek Danuta20"55'
Huseynova Anna20"04'
Cerlich Małgorzata16"46'

Czas setów: 15 godz. 35 min 9 s

OPENDAMSKA D8

832 min 2 s

13"51'
2 set
Szewczyk Mateusz3
Laszuk Marcin0
13"03'
4 set
Rózicki Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
11"56'
1 set
Szewczyk Mateusz3
Kasperek Michał1
10"47'
1 set
Wicher Mateusz2
Patałąg Łukasz0
10"09'
2 set
Rózicki Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
9"50'
3 set
Dawid Krzysztof0
Rohun Petr3
9"17'
3 set
Rózicki Łukasz3
Szewczyk Mateusz1
9"12'
5 set
Mróz Jacek2
Kasperek Michał3
9"05'
5 set
Chlebowicz Piotr3
Wicher Mateusz2
8"45'
4 set
Chlebowicz Piotr3
Wicher Mateusz2

103 min 7 s

9"51'
1 set
Jarzembowska Maria3
Michnowska Katarzyna1
6"51'
4 set
Jarzembowska Maria3
Michnowska Katarzyna1
5"55'
3 set
Jarzembowska Maria3
Michnowska Katarzyna1
5"41'
3 set
Huseynova Anna3
Cerlich Małgorzata0
5"39'
1 set
Jarzembowska Maria3
Sitarz Małgorzata0
5"32'
1 set
Marcyniuk Beata3
Sopińska Patrycja1
5"05'
2 set
Marcyniuk Beata3
Sopińska Patrycja1
5"03'
2 set
Jarzembowska Maria3
Michnowska Katarzyna1
4"57'
4 set
Marcyniuk Beata3
Sopińska Patrycja1
4"21'
2 set
Huseynova Anna3
Marcyniuk Beata0

Małych punktów: 4308

OPENJUNIORSKADAMSKA D8

2804

Rózicki Łukasz182
Kasperek Michał170
Szewczyk Mateusz170
Mróz Jacek140
Goral Krzysztof138
Rohun Peter130
Wojciechowski Marcin127
Wicher Mateusz125
Breguła Maciej121
Patałąg Łukasz116

761

Kawalec Oliwier123
Pol Kamil121
Dakowska Martyna116
Bujak Maciej92
Bińczak Adam87
Pol Jakub86
Kozicki Michał76
Petrat Fabio60

743

Jarzembowska Maria111
Marcyniuk Beata111
Michnowska Katarzyna109
Cerlich Małgorzata105
Huseynova Anna100
Sopińska Patrycja97
Mendrek Danuta68
Sitarz Małgorzata42

Wszystkich rozegranych setów: 243

OPENJUNIORSKADAMSKA D8

161

40

42


Wszystkich rozegranych meczów: 85

OPENJUNIORSKADAMSKA D8

61

12

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA D8
1.00'
1 set
Breguła Maciej2
Bondarenko Oleksii1
1.18'
1 set
Breguła Maciej2
Bondarenko Oleksii1
8.09'
3 set
Breguła Maciej2
Bondarenko Oleksii1
12.09'
1 set
Mróz Jacek2
Wróbel Robert0
13.00'
1 set
Kasperek Michał2
Kała Sebastian0
14.27'
4 set
Mróz Jacek2
Kasperek Michał3
14.27'
2 set
Borg Michał2
Zarzycki Rafał0
14.64'
1 set
Piechota Marcin0
Rózicki Łukasz2
14.73'
2 set
Wicher Mateusz2
Bondarenko Oleksii0
14.73'
1 set
Wróbel Robert0
Adamiec Rafał2
0.55'
1 set
Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
1.00'
3 set
Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
1.23'
2 set
Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
1.45'
2 set
Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
12.27'
3 set
Mendrek Danuta0
Michnowska Katarzyna3
13.18'
3 set
Jarzembowska Maria3
Sitarz Małgorzata0
14.36'
3 set
Huseynova Anna3
Marcyniuk Beata0
16.00'
1 set
Sitarz Małgorzata0
Mendrek Danuta3
17.09'
4 set
Cerlich Małgorzata3
Sopińska Patrycja1
18.09'
2 set
Sitarz Małgorzata0
Mendrek Danuta3

Decyzji sędziowskich: 10 (0.3%)

Stroke 2
20%
Let 8
80%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA D8
2 3.9%
0-2-0
Weber Sebastian2
Pocześniak Mariusz1
2 7.4%
1-1-0
Wicher Mateusz2
Bondarenko Oleksii0
2 3.4%
0-2-0
Szewczyk Mateusz3
Laszuk Marcin0
2 3.8%
1-1-0
Huseynova Anna3
Marcyniuk Beata0
2 3.9%
0-2-0
Mendrek Danuta0
Michnowska Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0