Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały
42"43'Rogalski Mikołaj2
Rykowski Rafał3
41"41'Przybysz Grzegorz1
Grabowski Marcin3
41"39'Kozłowski Roman2
Shumarov Tashe1
36"23'Grabowski Marcin2
Gajewski Grzegorz3
31"53'Rykowski Rafał3
Świąder Michał1
29"12'Maciejewski Adam2
Zalewski Jakub1
29"02'Adamczyk Zbigniew1
Wąsowski Paweł2
28"54'Chlebowicz Piotr0
Podgórski Bartłomiej2
28"09'Gajewski Grzegorz3
Szczęsny Szymon1
27"32'Przybysz Grzegorz2
Wilas Dawid1
29"36'Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna1
26"14'Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia1
26"05'Owcarz Katarzyna0
Zawartka Anna3
22"56'Rohleder Katarzyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
20"47'Bogdanowicz Katarzyna2
Bryś Ewelina1
18"41'Wasilewska Kinga2
Czarzasta Agnieszka1
18"04'Czarzasta Agnieszka2
Jarzembowska Maria1
17"46'Jarzembowska Maria2
Maskiewicz Małgorzata1
17"31'Zawartka Anna0
Krzywicka Paulina3
17"05'Wilanowska Barbara2
Bryś Ewelina1
27"44'Bęben Aleksandra3
Poniatowski Mateusz2
22"32'Graboń Lena3
Malon Jakub2
21"28'Nogawka Maciej3
Mierzejewska Natalia1
18"27'Mierzejewska Natalia3
Opalski Grzegorz1
17"22'Poniatowski Mateusz1
Mierzejewska Natalia3
15"22'Opalski Grzegorz0
Grobel Michał3
14"29'Bęben Aleksandra0
Nogawka Maciej3
13"04'Graboń Lena0
Opalski Grzegorz3
12"53'Bęben Aleksandra3
Graboń Lena0
9"45'Poniatowski Mateusz3
Malon Jakub0
17"48'Czajkowski Aleksy0
Szymański Mikołaj2
16"57'Błaszyński Szymon1
Lewkowicz Igor2
12"00'Szymański Mikołaj0
Durkalec Michał2
11"59'Błaszyński Szymon0
Przybyłek Jakub2
11"09'Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał2
10"58'Korczyński Tomasz1
Szymański Mikołaj2
9"11'Błaszyński Szymon0
Bilewicz Michał2
8"57'Korczyński Tomasz2
Czajkowski Aleksy0
8"08'Czajkowski Aleksy0
Durkalec Michał2
6"57'Bilewicz Michał2
Lewkowicz Igor0
23"47'Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
7"56'Woziwodzki Jakub2
Durkalec Michał0
7"23'Lewkowicz Igor0
Korczyński Tomasz2
'Bilewicz MichałW
Szymański Mikołaj3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały
Shumarov Tashe112"27'
Zalewski Jakub105"25'
Maciejewski Adam102"29'
Kozłowski Roman91"38'
Grabowski Marcin90"19'
Czajczyński Daniel90"04'
Przybysz Grzegorz88"56'
Sowa Grzegorz Tiger84"40'
Rykowski Rafał82"16'
Żak Marcin79"07'
Bogdanowicz Katarzyna75"05'
Owcarz Katarzyna59"01'
Wasilewska Kinga56"22'
Kaniewska Emilia55"33'
Zawartka Anna54"22'
Bryś Ewelina52"33'
Krzywicka Paulina49"36'
Wilanowska Barbara49"29'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka48"01'
Rohleder Katarzyna47"15'
Mierzejewska Natalia47"18'
Poniatowski Mateusz45"28'
Bęben Aleksandra43"52'
Graboń Lena41"47'
Opalski Grzegorz39"09'
Nogawka Maciej35"56'
Malon Jakub34"31'
Grobel Michał24"51'
Błaszyński Szymon39"07'
Szymański Mikołaj36"37'
Lewkowicz Igor31"29'
Czajkowski Aleksy30"54'
Przybyłek Jakub27"42'
Durkalec Michał27"32'
Korczyński Tomasz26"47'
Bilewicz Michał25"29'
Woziwodzki Jakub20"21'
Przybyłek Jakub21"04'
Czajkowski Aleksy21"04'
Lewkowicz Igor7"11'
Korczyński Tomasz7"11'
Durkalec Michał7"00'
Woziwodzki Jakub7"00'

Czas setów: 38 godz. 36 min 16 s

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały

1596 min 12 s

27"15'
1 set
Kozłowski Roman2
Shumarov Tashe1
16"04'
1 set
Chlebowicz Piotr0
Podgórski Bartłomiej2
13"06'
4 set
Przybysz Grzegorz1
Grabowski Marcin3
11"03'
1 set
Rowba Sergiusz2
Więcław Bartłomiej0
10"48'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Rykowski Rafał3
10"44'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Podgórski Bartłomiej2
10"36'
1 set
Rykowski Rafał3
Świąder Michał1
10"14'
2 set
Rowba Sergiusz2
Dziewanowski Marek1
10"10'
1 set
Młyński Oskar2
Woziwodzki Jakub0
10"04'
2 set
Adamczyk Zbigniew1
Wąsowski Paweł2

395 min 24 s

11"20'
3 set
Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna1
10"03'
1 set
Owcarz Katarzyna0
Zawartka Anna3
8"57'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia1
8"05'
2 set
Wasilewska Kinga2
Bogdanowicz Katarzyna1
7"48'
3 set
Owcarz Katarzyna0
Zawartka Anna3
7"48'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
6"39'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Bryś Ewelina1
6"23'
2 set
Wasilewska Kinga2
Czarzasta Agnieszka1
6"15'
3 set
Rohleder Katarzyna2
Bogdanowicz Katarzyna1
6"11'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Maskiewicz Małgorzata1

156 min 26 s

6"10'
1 set
Opalski Grzegorz0
Grobel Michał3
6"01'
4 set
Bęben Aleksandra3
Poniatowski Mateusz2
5"09'
1 set
Nogawka Maciej3
Mierzejewska Natalia1
5"01'
3 set
Poniatowski Mateusz1
Mierzejewska Natalia3
4"56'
1 set
Graboń Lena3
Malon Jakub2
4"43'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Opalski Grzegorz1
4"36'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Opalski Grzegorz1
4"33'
4 set
Graboń Lena3
Malon Jakub2
4"27'
4 set
Nogawka Maciej3
Mierzejewska Natalia1
4"18'
1 set
Bęben Aleksandra3
Graboń Lena0

132 min 59 s

11"51'
2 set
Czajkowski Aleksy0
Szymański Mikołaj2
7"08'
1 set
Błaszyński Szymon0
Przybyłek Jakub2
6"15'
1 set
Szymański Mikołaj0
Durkalec Michał2
5"42'
1 set
Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał2
5"41'
3 set
Błaszyński Szymon1
Lewkowicz Igor2
4"42'
2 set
Błaszyński Szymon0
Bilewicz Michał2
4"39'
1 set
Błaszyński Szymon1
Lewkowicz Igor2
4"32'
1 set
Czajkowski Aleksy0
Szymański Mikołaj2
4"29'
2 set
Szymański Mikołaj0
Durkalec Michał2
4"12'
1 set
Bilewicz Michał2
Lewkowicz Igor0

35 min 15 s

9"08'
1 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
6"43'
2 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
5"13'
3 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
4"07'
1 set
Lewkowicz Igor0
Korczyński Tomasz2
3"49'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Durkalec Michał0
3"11'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Durkalec Michał0
3"04'
2 set
Lewkowicz Igor0
Korczyński Tomasz2

Małych punktów: 7675

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały

4825

Przybysz Grzegorz151
Rykowski Rafał143
Maciejewski Adam141
Zalewski Jakub138
Rowba Sergiusz136
Shumarov Tashe135
Kostevich Aleksandr135
Rogalski Mikołaj134
Sowa Grzegorz Tiger129
Grabowski Marcin126

1460

Bogdanowicz Katarzyna119
Krzywicka Paulina119
Owcarz Katarzyna114
Zawartka Anna104
Kaniewska Emilia98
Wilanowska Barbara93
Huseynova Anna91
Jarzembowska Maria90
Rohleder Katarzyna88
Bryś Ewelina87

732

Mierzejewska Natalia123
Poniatowski Mateusz116
Bęben Aleksandra101
Grobel Michał99
Graboń Lena82
Nogawka Maciej82
Opalski Grzegorz75
Malon Jakub54

540

Woziwodzki Jakub88
Bilewicz Michał69
Lewkowicz Igor67
Durkalec Michał66
Błaszyński Szymon64
Szymański Mikołaj62
Korczyński Tomasz44
Przybyłek Jakub44
Czajkowski Aleksy36

118

Przybyłek Jakub30
Czajkowski Aleksy30
Korczyński Tomasz22
Woziwodzki Jakub22
Lewkowicz Igor9
Durkalec Michał5

Wszystkich rozegranych setów: 443

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały

274

85

43

34

7


Wszystkich rozegranych meczów: 174

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały

110

33

12

16

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU15OU15 - Finały
0.45'
2 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz1
0.54'
3 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz1
0.64'
3 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz1
0.73'
2 set
Mazurczak Dominik0
Gajewski Grzegorz1
0.91'
3 set
Szubert Jacek1
Bober Bartosz2
1.27'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Przybysz Grzegorz1
13.64'
2 set
Kostevich Aleksandr2
Gierłachowski Jakub0
13.91'
2 set
Lubryka Dawid0
Żak Marcin2
15.09'
2 set
Wojciechowski Grzegorz2
Bellinger Mark0
15.45'
1 set
Kostevich Aleksandr2
Gierłachowski Jakub0
10.64'
2 set
Piętak Ewelina0
Rohleder Katarzyna2
12.82'
1 set
Huseynova Anna2
Tomaszewska Sylwia0
13.73'
1 set
Wilanowska Barbara2
Płaczek Aldona1
16.00'
3 set
Bryś Ewelina1
Tomaszewska Sylwia2
16.36'
2 set
Kaniewska Emilia2
Tomaszewska Sylwia1
16.55'
2 set
Rohleder Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
16.55'
1 set
Czarzasta Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia2
16.73'
2 set
Czarzasta Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia2
16.82'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Maskiewicz Małgorzata1
17.00'
1 set
Piętak Ewelina0
Rohleder Katarzyna2
8.82'
3 set
Grobel Michał3
Malon Jakub0
9.09'
2 set
Grobel Michał3
Malon Jakub0
10.82'
1 set
Grobel Michał3
Malon Jakub0
12.09'
1 set
Nogawka Maciej0
Grobel Michał3
12.45'
3 set
Poniatowski Mateusz3
Malon Jakub0
13.00'
3 set
Nogawka Maciej0
Grobel Michał3
13.73'
3 set
Opalski Grzegorz0
Grobel Michał3
15.18'
2 set
Mierzejewska Natalia3
Opalski Grzegorz1
15.27'
2 set
Nogawka Maciej0
Grobel Michał3
15.82'
4 set
Poniatowski Mateusz1
Mierzejewska Natalia3
9.09'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Lewkowicz Igor0
11.45'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Bilewicz Michał0
12.73'
1 set
Lewkowicz Igor2
Przybyłek Jakub0
12.73'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Lewkowicz Igor0
13.55'
3 set
Korczyński Tomasz1
Szymański Mikołaj2
14.00'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Przybyłek Jakub0
14.09'
2 set
Bilewicz Michał2
Lewkowicz Igor0
14.91'
2 set
Bilewicz Michał2
Przybyłek Jakub0
15.00'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Bilewicz Michał0
15.18'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Błaszyński Szymon0
16.73'
2 set
Lewkowicz Igor0
Korczyński Tomasz2
17.36'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Durkalec Michał0
20.82'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Durkalec Michał0
22.45'
1 set
Lewkowicz Igor0
Korczyński Tomasz2
28.45'
3 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
31.00'
2 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
36.64'
2 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1
49.82'
1 set
Przybyłek Jakub2
Czajkowski Aleksy1

Decyzji sędziowskich: 35 (0,5%)

Stroke 7
20%
Let 25
71,4%
Nolet 3
8,6%

OPENDAMSKAOU11
6 10,3%
1-5-0
Bobra Jacek2
Czajczyński Krzysztof1
5 11,6%
1-4-0
Kowalewski Jacek0
Zalewski Jakub2
4 12,5%
1-3-0
Płaczek Maciej0
Laszuk Marcin2
3 10%
0-3-0
Mierzejewski Michał0
Maciejewski Adam2
3 4,8%
1-2-0
Lubryka Dawid1
Kozłowski Roman2
2 3,7%
0-2-0
Czajczyński Krzysztof1
Kleczyński Marcin2
2 5,6%
0-2-0
Laszuk Marcin0
Kostevich Aleksandr2
1 3,6%
1-0-0
Mazurczak Dominik0
Gajewski Grzegorz1
1 2%
0-1-0
Pietrzak Aleksander2
Shumarov Tashe1
1 1,6%
0-1-0
Shumarov Tashe2
Przybyłek Paweł1
1 3,1%
0-0-1
Maskiewicz Małgorzata2
Wilas Kamila0
1 1,3%
0-0-1
Poniatowski Mateusz1
Mierzejewska Natalia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0