Najdłuższy mecz

OU17GU17OU13OU11OU15
16"49'Hyżyk Aleksandra1
Burak Julia2
14"59'Burak Aleksandra2
Burak Julia1
14"46'Szewczak Michał1
Burak Aleksandra2
11"17'Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
8"58'Burak Julia2
Durkalec Michał0
8"48'Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał2
8"23'Jaworski Adam0
Szewczak Michał2
'Wojtowicz FilipW
Durkalec Michał2
'Burak Aleksandra2
Wojtowicz FilipW
'Woziwodzki Jakub2
Wojtowicz FilipW
10"35'Burak Julia2
Burak Aleksandra0
10"32'Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
10"30'Burak Aleksandra2
Hyżyk Aleksandra0
9"24'Kania Zofia0
Hyżyk Aleksandra2
6"39'Burak Julia2
Kania Zofia0
4"35'Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
'Głogowska MartaW
Hyżyk Aleksandra2
'Głogowska Marta2
Juszczak AlicjaW
'Kania Zofia2
Juszczak AlicjaW
'Burak Julia2
Głogowska MartaW
18"47'Trojanowicz Aleksandra2
Wojtczak Jakub1
12"24'Grobel Michał0
Szymański Mikołaj2
11"42'Hyżyk Mikołaj2
Wojtczak Jakub0
9"15'Grobel Michał2
Wojtczak Jakub0
9"13'Hyżyk Mikołaj0
Trojanowicz Aleksandra2
9"02'Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
6"58'Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
6"36'Grobel Michał2
Hyżyk Mikołaj0
6"04'Grobel Michał0
Krawczyk Tobiasz2
6"03'Trojanowicz Aleksandra0
Szymański Mikołaj2
23"38'Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz1
15"15'Opalski Grzegorz1
Poniatowski Mateusz2
14"44'Niedbalski Nikodem2
Kopacz Julia1
10"41'Poniatowski Mateusz0
Nogawka Maciej2
9"55'Sobiecki Antoni2
Malon Jakub0
9"25'Opalski Grzegorz2
Kopacz Julia0
8"57'Malon Jakub0
Kopacz Julia2
8"51'Malon Jakub0
Grobel Michał2
8"09'Opalski Grzegorz2
Sobiecki Antoni0
7"51'Grobel Michał2
Niedbalski Nikodem0
22"20'Słabicki Mateusz1
Pacholski Kacper2
20"08'Kusiak Damian2
Mańk Jakub1
19"03'Bzdyk Adam2
Słabicki Mateusz0
18"00'Świdniak Jakub1
Rogala Kacper2
13"17'Kusiak Damian0
Doniec Jakub2
13"15'Kusiak Damian0
Pacholski Kacper2
12"40'Krawczyk Tobiasz2
Durkalec Michał0
10"19'Rogala Kacper0
Kusiak Damian2
10"19'Bzdyk Adam0
Doniec Jakub2
10"03'Doniec Jakub0
Durkalec Michał2

Najdłużej na korcie

OU17GU17OU13OU11OU15
Burak Julia33"23'
Szewczak Michał28"35'
Burak Aleksandra26"22'
Hyżyk Aleksandra20"29'
Durkalec Michał17"46'
Adam Jaworski17"35'
Hyżyk Aleksandra26"26'
Burak Julia23"27'
Burak Aleksandra21"56'
Kania Zofia18"07'
Wojtczak Jakub45"21'
Trojanowicz Aleksandra41"26'
Szymański Mikołaj36"55'
Grobel Michał35"19'
Hyżyk Mikołaj35"11'
Krawczyk Tobiasz27"14'
Poniatowski Mateusz44"08'
Niedbalski Nikodem40"39'
Opalski Grzegorz28"53'
Kopacz Julia28"43'
Malon Jakub25"00'
Sobiecki Antoni23"46'
Nogawka Maciej20"44'
Grobel Michał18"39'
Kusiak Damian50"36'
Słabicki Mateusz48"22'
Pacholski Kacper41"06'
Mańk Jakub34"58'
Bzdyk Adam34"41'
Krawczyk Tobiasz31"11'
Doniec Jakub30"56'
Durkalec Michał27"53'
Rogala Kacper24"52'
Świdniak Jakub20"53'

Czas setów: 8 godz. 35 min 46 s

OU17GU17OU13OU11OU15

72 min 5 s

5"30'
1 set
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
5"23'
1 set
Hyżyk Aleksandra1
Burak Julia2
5"16'
2 set
Burak Aleksandra2
Burak Julia1
4"50'
1 set
Szewczak Michał1
Burak Aleksandra2
4"37'
2 set
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
4"29'
2 set
Jaworski Adam0
Szewczak Michał2
4"29'
2 set
Szewczak Michał1
Burak Aleksandra2
4"23'
1 set
Burak Aleksandra2
Burak Julia1
4"21'
2 set
Hyżyk Aleksandra1
Burak Julia2
4"13'
3 set
Szewczak Michał1
Burak Aleksandra2

44 min 58 s

5"51'
1 set
Kania Zofia0
Hyżyk Aleksandra2
5"23'
1 set
Burak Aleksandra2
Hyżyk Aleksandra0
5"13'
1 set
Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
4"32'
2 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra0
4"30'
1 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra0
4"01'
2 set
Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
3"12'
2 set
Burak Aleksandra2
Hyżyk Aleksandra0
2"58'
1 set
Burak Julia2
Kania Zofia0
2"46'
2 set
Kania Zofia0
Hyżyk Aleksandra2
2"13'
2 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0

110 min 43 s

6"38'
3 set
Trojanowicz Aleksandra2
Wojtczak Jakub1
6"04'
1 set
Grobel Michał0
Szymański Mikołaj2
6"03'
1 set
Hyżyk Mikołaj2
Wojtczak Jakub0
6"02'
1 set
Trojanowicz Aleksandra2
Wojtczak Jakub1
5"29'
1 set
Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
4"34'
1 set
Grobel Michał2
Wojtczak Jakub0
4"16'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Trojanowicz Aleksandra2
4"14'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Trojanowicz Aleksandra2
4"09'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj2
4"06'
2 set
Grobel Michał0
Szymański Mikołaj2

115 min 16 s

12"48'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz1
5"58'
1 set
Opalski Grzegorz1
Poniatowski Mateusz2
5"02'
1 set
Malon Jakub0
Grobel Michał2
4"49'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Kopacz Julia1
4"49'
2 set
Poniatowski Mateusz0
Nogawka Maciej2
4"47'
1 set
Sobiecki Antoni2
Malon Jakub0
4"45'
1 set
Poniatowski Mateusz0
Nogawka Maciej2
4"36'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz1
4"27'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Kopacz Julia1
4"23'
3 set
Niedbalski Nikodem2
Poniatowski Mateusz1

172 min 44 s

13"33'
1 set
Bzdyk Adam2
Słabicki Mateusz0
9"02'
1 set
Słabicki Mateusz1
Pacholski Kacper2
8"14'
1 set
Kusiak Damian0
Doniec Jakub2
7"26'
2 set
Kusiak Damian0
Pacholski Kacper2
7"20'
3 set
Kusiak Damian2
Mańk Jakub1
7"05'
2 set
Krawczyk Tobiasz2
Durkalec Michał0
6"25'
3 set
Świdniak Jakub1
Rogala Kacper2
6"24'
2 set
Bzdyk Adam0
Doniec Jakub2
5"37'
2 set
Rogala Kacper0
Kusiak Damian2
5"36'
2 set
Słabicki Mateusz1
Pacholski Kacper2

Małych punktów: 1997

OU17GU17OU13OU11OU15

296

Szewczak Michał72
Burak Julia71
Burak Aleksandra63
Hyżyk Aleksandra35
Durkalec Michał32
Adam Jaworski23

184

Burak Julia66
Burak Aleksandra60
Hyżyk Aleksandra43
Kania Zofia15

466

Krawczyk Tobiasz110
Szymański Mikołaj97
Grobel Michał82
Trojanowicz Aleksandra63
Wojtczak Jakub62
Hyżyk Mikołaj52

452

Opalski Grzegorz71
Poniatowski Mateusz70
Grobel Michał66
Niedbalski Nikodem63
Kopacz Julia57
Nogawka Maciej49
Sobiecki Antoni49
Malon Jakub27

599

Krawczyk Tobiasz89
Kusiak Damian85
Słabicki Mateusz70
Doniec Jakub60
Pacholski Kacper60
Durkalec Michał57
Mańk Jakub54
Rogala Kacper46
Bzdyk Adam43
Świdniak Jakub35

Wszystkich rozegranych setów: 120

OU17GU17OU13OU11OU15

17

12

31

27

33


Wszystkich rozegranych meczów: 55

OU17GU17OU13OU11OU15

7

6

15

12

15


Szybkość zdobycia punktów

OU17GU17OU13OU11OU15
16.27'
1 set
Jaworski Adam0
Szewczak Michał2
17.27'
3 set
Hyżyk Aleksandra1
Burak Julia2
17.36'
3 set
Burak Aleksandra2
Burak Julia1
18.82'
2 set
Burak Julia2
Durkalec Michał0
19.27'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał2
22.09'
2 set
Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał2
22.91'
1 set
Burak Julia2
Durkalec Michał0
23.00'
3 set
Szewczak Michał1
Burak Aleksandra2
23.73'
2 set
Hyżyk Aleksandra1
Burak Julia2
23.91'
1 set
Burak Aleksandra2
Burak Julia1
11.45'
1 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
12.09'
2 set
Burak Julia2
Kania Zofia0
12.09'
2 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
15.09'
2 set
Kania Zofia0
Hyżyk Aleksandra2
16.18'
1 set
Burak Julia2
Kania Zofia0
17.45'
2 set
Burak Aleksandra2
Hyżyk Aleksandra0
21.91'
2 set
Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
24.55'
1 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra0
24.73'
2 set
Burak Julia2
Burak Aleksandra0
28.45'
1 set
Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
9.36'
1 set
Wojtczak Jakub0
Krawczyk Tobiasz2
11.27'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
11.64'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
12.91'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Szymański Mikołaj2
13.18'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Krawczyk Tobiasz2
13.55'
1 set
Grobel Michał2
Trojanowicz Aleksandra0
13.73'
2 set
Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
13.91'
2 set
Grobel Michał0
Krawczyk Tobiasz2
14.09'
1 set
Grobel Michał0
Krawczyk Tobiasz2
14.73'
1 set
Grobel Michał2
Hyżyk Mikołaj0
9.91'
1 set
Grobel Michał2
Nogawka Maciej0
14.36'
2 set
Grobel Michał2
Nogawka Maciej0
15.00'
2 set
Malon Jakub0
Grobel Michał2
15.18'
2 set
Grobel Michał2
Niedbalski Nikodem0
15.64'
2 set
Nogawka Maciej2
Sobiecki Antoni0
16.73'
3 set
Opalski Grzegorz1
Poniatowski Mateusz2
17.36'
3 set
Niedbalski Nikodem2
Kopacz Julia1
19.82'
1 set
Grobel Michał2
Niedbalski Nikodem0
20.45'
2 set
Opalski Grzegorz1
Poniatowski Mateusz2
21.00'
1 set
Nogawka Maciej2
Sobiecki Antoni0
12.09'
2 set
Krawczyk Tobiasz2
Świdniak Jakub0
12.82'
2 set
Bzdyk Adam0
Krawczyk Tobiasz2
14.18'
1 set
Krawczyk Tobiasz2
Świdniak Jakub0
17.36'
1 set
Rogala Kacper0
Kusiak Damian2
19.09'
1 set
Bzdyk Adam0
Krawczyk Tobiasz2
19.45'
1 set
Bzdyk Adam0
Doniec Jakub2
19.73'
2 set
Mańk Jakub0
Durkalec Michał2
20.18'
2 set
Kusiak Damian0
Doniec Jakub2
20.36'
2 set
Krawczyk Tobiasz2
Pacholski Kacper0
21.27'
1 set
Mańk Jakub0
Durkalec Michał2

Decyzji sędziowskich: 7 (0,3%)

Stroke 2
28,6%
Let 5
71,4%
Nolet 0
0%

OU17OU13OU15
3 6%
1-2-0
Burak Aleksandra2
Burak Julia1
2 5,7%
1-1-0
Grobel Michał0
Szymański Mikołaj2
1 1,6%
0-1-0
Kusiak Damian2
Mańk Jakub1
1 1,6%
0-1-0
Słabicki Mateusz1
Pacholski Kacper2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0