Nadszedł ten czas, że zbliżają się święta, zbliża nowy rok i zbliża się turniej ligowy na koniec sezonu oraz co za tym idzie uroczyste zakończenie sezonu pierwszego :)

Każdy kto chce zdobyć dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej niechaj rezerwuje sobie termin!

Jeśli chodzi o punktację, za zajęte w turnieju miejsca, to wygląda ona następująco:

1 miejsce – 100 pkt
2 miejsce – 98 pkt
3 miejsce – 96 pkt itd…..

Będzie to turniej zamknięty pod patronatem Polskiej Federacji Squasha kat. C, tak więc będzie można zdobyć również punkty do rankingu PFS! 

Tym razem, specjalnie dla pań, organizujemy turniej DAMSKI na tych samych zasadach – tak więc drogie panie zapisywać się i nie martwić się, że będziecie musiały grać z żądnymi krwi facetami :) oczywiście jeśli jakaś z Was chce to może zagrać w obu kategoriach.

DATA: 16.12.2016 (PIĄTEK), START 18:00
KATEGORIA: OPEN, DAMSKI (dla uczestników ligi klubowej)
ZGŁOSZENIA: do 14.12.2016 (czwartek) do 12:00 mailowo, na adres turnieje@squashfit.pl
Prosimy o podanie:

imię i nazwisko
nr licencji PFS
telefon, mail kontaktowy
potwierdzenie wniesienia opłaty startowej
LOSOWANIE: 14.12.2016 (czwartek) o godz. 18:00.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną umieszczone na naszej stronie w godzinach wieczornych do godziny 22, po rozpisaniu harmonogramu.
WPISOWE: 40zł + 10zł PFS 
Pakiet startowy zawiera możliwość skorzystania z sauny.

Wpłat należy dokonywać przelewem na rachunek ING Bank Śląski : 27 1050 1214 1000 0091 4099 7546 w tytule: TURNIEJ.

Turniej będzie rozgrywany na 3 certyfikowanych kortach McWil. Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na samym dole niniejszej strony.

ZASADY TURNIEJU:

Oficjalną piłką turnieju jest DUNLOP PRO. Turniej jest zaliczany do rankingu Polskiej Federacji Squasha, jako turniej kat. C. Gramy na 3 kortach. Turniej rozgrywamy systemem pucharowym. Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt. przewagi) – każdy mecz w drabince “do góry” gramy do 3 wygranych setów. Mecze “do tyłu” gramy do 2 wygranych setów. Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie

NAGRODY: INFO WKRÓTCE!

LIGOWE SPOTKANIE, DARMOWE GRANIE !
Ale, ale… turniej to nie wszystko, co was czeka w ten weekend!
18.12. (niedziela), o godz. 18:00, zapraszamy na oficjalne zakończenie sezonu! Wyłonimy najlepszych graczy ligi, rozdamy nagrody i… podzielimy się opłatkiem w gronie klubowym! A to wszystko „w rytmie kolęd” i świąteczno-sportowym nastroju :)
Żeby atmosfera była rodzinna i prawdziwie „wigilijna”, można przynieść ze sobą jakiś świąteczny smakołyk na wspólny biesiadny stół!
Mało tego! Od 18:00 do 21:00, do waszej dyspozycji będą 3 korty, całkowicie za darmo! Jakby komuś było jeszcze mało grania w sezonie – można się dobić kilkoma lub kilkunastoma setami z pozostałymi ligowiczami !!!