Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
52"26'Gnitecki Przemysław3
Popko Łukasz2
43"01'Gnitecki Przemysław3
Busłowski Leszek2
42"02'Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
40"46'Busłowski Leszek2
Gogłuska Robert3
38"56'Wojszel Paweł2
Gawryluk Olaf3
37"41'Królewski Edward3
Soszka Stefan1
33"49'Gnitecki Przemysław3
Królewski Edward1
33"34'Popko Kinga2
Purta Dariusz3
32"54'Gawryluk Monika2
Klim Anna3
32"27'Aksiucik Paweł3
Janowicz Marek2
26"17'Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga1
18"34'Klim Anna0
Popko Kinga3
17"10'Klim Anna3
Kuczmierowska Joanna0
15"58'Gawryluk Monika0
Sawicka Anna3
15"01'Kozak Agata0
Sawicka Anna3
14"37'Popko Kinga3
Kozak Agata0
14"32'Soszka Aleksandra3
Michalska Katarzyna0
14"04'Polak Marta0
Gawryluk Monika3
13"39'Soszka Aleksandra2
Popko Aleksandra1
13"15'Zdrodowska Małgorzata0
Sawicka Anna3
17"31'Tomczyk Konrad1
Puczko Patryk2
16"41'Klauza Piotr1
Tomczyk Konrad2
13"38'Puczko Patryk1
Krutul Dawid2
12"30'Klauza Piotr2
Płoński Artur1
9"30'Tomczyk Konrad0
Krutul Dawid2
9"06'Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
9"01'Płoński Artur0
Krutul Dawid2
8"56'Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
8"50'Klauza Piotr0
Puczko Patryk2
6"41'Płoński Artur0
Puczko Patryk2
17"44'Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
14"19'Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
13"58'Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
13"34'Kuźmicki Nataniel2
Kobus Piotr1
10"19'Kuźmicki Nataniel2
Waśko Michał0
9"47'Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
9"30'Waśko Michał1
Kobus Piotr2
7"53'Jeleniewski Bartosz2
Waśko Michał0
7"48'Waśko Michał0
Jackowski Franciszek2
7"47'Kuźmicki Nataniel0
Jackowski Franciszek2
20"52'Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
9"43'Markowski Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej0
9"13'Markowski Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
8"00'Markowski Hubert2
Puczko Wiktoria0
7"39'Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"20'Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
Gnitecki Przemysław141"34'
Popko Łukasz133"46'
Busłowski Leszek128"35'
Wojszel Paweł108"17'
Daniluk Rafał104"47'
Królewski Edward102"56'
Aksiucik Paweł99"27'
Purta Dariusz90"27'
Gogłuska Robert89"08'
Klim Anna87"44'
Popko Kinga48"05'
Klim Anna47"57'
Gawryluk Monika43"01'
Soszka Aleksandra42"42'
Zdrodowska Małgorzata39"04'
Sawicka Anna34"51'
Kozak Agata33"49'
Michalska Katarzyna30"30'
Popko Aleksandra27"14'
Kuczmierowska Joanna23"55'
Tomczyk Konrad47"11'
Klauza Piotr43"44'
Puczko Patryk41"11'
Krutul Dawid36"15'
Płoński Artur35"59'
Kuźmicki Nataniel56"52'
Jeleniewski Bartosz50"16'
Jackowski Franciszek45"00'
Waśko Michał41"32'
Kobus Piotr40"52'
Popko Aleksandra39"48'
Kuźmicki Jeremiasz36"57'
Puczko Wiktoria35"50'
Markowski Hubert26"12'
Kragiel Cyprian Błażej24"23'

Czas setów: 27 godz. 21 min 29 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

1143 min 33 s

14"40'
1 set
Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
13"50'
4 set
Gnitecki Przemysław3
Busłowski Leszek2
11"11'
2 set
Busłowski Leszek3
Soszka Stefan0
11"08'
5 set
Gnitecki Przemysław3
Popko Łukasz2
11"06'
2 set
Wojszel Paweł3
Kukiełka Łukasz0
10"50'
4 set
Wojszel Paweł2
Gawryluk Olaf3
10"03'
3 set
Daniluk Rafał1
Popko Łukasz3
9"25'
4 set
Gnitecki Przemysław3
Popko Łukasz2
9"12'
2 set
Gnitecki Przemysław3
Królewski Edward1
9"00'
4 set
Królewski Edward3
Soszka Stefan1

196 min 55 s

7"10'
1 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga1
6"42'
1 set
Soszka Aleksandra0
Gawryluk Monika2
6"38'
4 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga1
5"50'
1 set
Klim Anna3
Kuczmierowska Joanna0
5"47'
3 set
Klim Anna0
Popko Kinga3
5"27'
1 set
Michalska Katarzyna2
Polak Marta0
5"26'
2 set
Michalska Katarzyna2
Polak Marta0
5"17'
1 set
Klim Anna0
Popko Kinga3
5"14'
3 set
Klim Anna3
Kuczmierowska Joanna0
4"58'
3 set
Gawryluk Monika0
Sawicka Anna3

102 min 10 s

5"56'
2 set
Tomczyk Konrad1
Puczko Patryk2
5"23'
3 set
Klauza Piotr1
Tomczyk Konrad2
5"18'
2 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
5"14'
1 set
Tomczyk Konrad1
Puczko Patryk2
4"41'
3 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur1
4"39'
2 set
Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
4"36'
1 set
Klauza Piotr1
Tomczyk Konrad2
4"34'
2 set
Klauza Piotr0
Puczko Patryk2
4"25'
1 set
Płoński Artur0
Krutul Dawid2
4"22'
2 set
Klauza Piotr1
Tomczyk Konrad2

137 min 10 s

6"00'
2 set
Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
5"42'
1 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
5"34'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
5"24'
3 set
Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
5"22'
1 set
Kuźmicki Nataniel1
Jeleniewski Bartosz2
4"56'
2 set
Kuźmicki Nataniel2
Waśko Michał0
4"55'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Kobus Piotr0
4"50'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Waśko Michał0
4"49'
3 set
Kuźmicki Nataniel2
Kobus Piotr1
4"48'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Kobus Piotr1

61 min 41 s

16"51'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
5"00'
1 set
Markowski Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"37'
2 set
Markowski Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"24'
2 set
Markowski Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
4"19'
1 set
Markowski Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
4"12'
2 set
Markowski Hubert2
Puczko Wiktoria0
3"52'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
3"51'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"47'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
3"40'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0

Małych punktów: 5906

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

3904

Popko Łukasz202
Gnitecki Przemysław202
Wojszel Paweł192
Busłowski Leszek188
Aksiucik Paweł176
Daniluk Rafał167
Gawryluk Monika164
Klim Anna161
Królewski Edward157
Janowicz Marek154

807

Popko Kinga110
Klim Anna104
Sawicka Anna99
Soszka Aleksandra90
Gawryluk Monika87
Zdrodowska Małgorzata85
Kozak Agata70
Michalska Katarzyna62
Popko Aleksandra52
Kuczmierowska Joanna27

412

Puczko Patryk96
Krutul Dawid93
Tomczyk Konrad88
Klauza Piotr74
Płoński Artur61

568

Jackowski Franciszek115
Popko Aleksandra113
Jeleniewski Bartosz101
Kuźmicki Nataniel100
Kobus Piotr71
Waśko Michał68

215

Kuźmicki Jeremiasz66
Markowski Hubert58
Kragiel Cyprian Błażej55
Puczko Wiktoria36

Wszystkich rozegranych setów: 340

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

222

47

24

35

12


Wszystkich rozegranych meczów: 111

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13

63

17

10

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU15JUNIOR OU13
2.00'
3 set
Sawicka Anna0
Gogłuska Robert3
9.00'
2 set
Sawicka Anna0
Gogłuska Robert3
11.45'
2 set
Dębicki Grzegorz0
Janowicz Marek3
13.27'
2 set
Gawryluk Monika3
Kozak Agata0
13.91'
1 set
Sawicka Anna0
Gogłuska Robert3
14.09'
1 set
Aksiucik Paweł3
Ginter Jakub0
14.91'
3 set
Sawicka Anna1
Łukaszewicz Adam3
15.36'
1 set
Gawryluk Monika3
Michalska Katarzyna0
15.64'
1 set
Janowicz Marek3
Soszka Aleksandra0
15.73'
3 set
Łukaszewicz Adam0
Sokół Tomasz3
0.64'
1 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Aleksandra0
15.64'
3 set
Zdrodowska Małgorzata0
Sawicka Anna3
16.45'
3 set
Soszka Aleksandra3
Michalska Katarzyna0
16.64'
2 set
Soszka Aleksandra0
Gawryluk Monika2
16.64'
3 set
Soszka Aleksandra0
Kozak Agata3
17.45'
2 set
Zdrodowska Małgorzata0
Sawicka Anna3
17.64'
2 set
Soszka Aleksandra2
Popko Aleksandra1
18.09'
3 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Kinga1
18.18'
1 set
Kozak Agata0
Sawicka Anna3
18.36'
2 set
Zdrodowska Małgorzata3
Popko Aleksandra0
15.00'
2 set
Płoński Artur0
Puczko Patryk2
16.82'
1 set
Puczko Patryk1
Krutul Dawid2
18.27'
2 set
Puczko Patryk1
Krutul Dawid2
19.36'
1 set
Tomczyk Konrad2
Płoński Artur0
19.91'
2 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur1
20.82'
1 set
Płoński Artur0
Puczko Patryk2
21.00'
1 set
Klauza Piotr2
Płoński Artur1
21.09'
1 set
Klauza Piotr0
Krutul Dawid2
21.64'
2 set
Płoński Artur0
Krutul Dawid2
22.45'
1 set
Klauza Piotr0
Puczko Patryk2
12.55'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
13.82'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
14.36'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Kobus Piotr0
14.82'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
15.55'
3 set
Jeleniewski Bartosz1
Jackowski Franciszek2
16.00'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kobus Piotr0
16.09'
2 set
Waśko Michał1
Kobus Piotr2
16.27'
3 set
Jackowski Franciszek1
Popko Aleksandra2
16.73'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
16.91'
3 set
Waśko Michał1
Kobus Piotr2
18.91'
1 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
20.00'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
20.00'
1 set
Markowski Hubert2
Puczko Wiktoria0
20.64'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
21.00'
1 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Kragiel Cyprian Błażej0
21.09'
2 set
Kuźmicki Jeremiasz2
Puczko Wiktoria0
22.91'
2 set
Markowski Hubert2
Puczko Wiktoria0
23.08'
2 set
Markowski Hubert2
Kragiel Cyprian Błażej0
23.55'
1 set
Markowski Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2
24.00'
2 set
Markowski Hubert0
Kuźmicki Jeremiasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0