MProjekt Squash Cup kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 176 1
2 Chlebowicz PiotrPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 191 2
3 Łukasik PatrykPotwierdzony Wrocław 236 3
6 Milczarkiewicz ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 433 4
5 Jagiełowicz SylwesterBrak informacji Zielona Góra 367 5
8 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 490 6
14 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 1064 7
4 Ripa AdamWalkover Świebodzin 249 8
11 Michalczak ŁukaszBrak informacji Bojanowo 916 9
13 Gościniak ŁukaszBrak informacji Czempiń 1758 10
9 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 497 11
12 Kowalczyk EmilBrak informacji Kościan 1833 12
7 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 458 13
10 Raburski MironPotwierdzony 843 14


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-01-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kawalec Ireneusz
Bye
Gościniak Łukasz
1
  11:6  6:11  7:11
Zarwański Piotr
2
Milczarkiewicz Łukasz
2
  11:3  14:16  11:7
Raburski Miron
1
Kowalczyk Emil
0
  2:11  8:11
Ripa Adam
2
Łukasik Patryk
2
  10:12  11:4  11:8
Michalczak Łukasz
1
Pilarczyk Marcin
2
  12:10  2:11  11:8
Grishin Sergei
1
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:7  12:10
Rembowiecki Arkadiusz
0
Bye
Chlebowicz Piotr
Kawalec Ireneusz
2
  11:6  11:7
Zarwański Piotr
0
Milczarkiewicz Łukasz
2
  2:11  11:8  11:7
Ripa Adam
1
Łukasik Patryk
2
  11:4  11:8
Pilarczyk Marcin
0
Jagiełowicz Sylwester
0
  2:11  8:11
Chlebowicz Piotr
2
Kawalec Ireneusz
3
  9:11  11:9  11:7  11:5
Milczarkiewicz Łukasz
1
Łukasik Patryk
0
  10:12  3:11  3:11
Chlebowicz Piotr
3
Kawalec Ireneusz
3
  7:11  11:9  5:11  15:13  11:3
Chlebowicz Piotr
2
Kawalec Ireneusz
Miejsca 3 - 4
Milczarkiewicz Łukasz
1
  4:11  7:11  15:13  8:11
Łukasik Patryk
3
Łukasik Patryk
Miejsca 5 - 8
Zarwański Piotr
2
WALKOVER
Ripa Adam
W
Pilarczyk Marcin
0
  3:11  7:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Zarwański Piotr
0
  4:11  4:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 7 - 8
Bye
Pilarczyk Marcin
Pilarczyk Marcin
Miejsca 9 - 16
Bye
Gościniak Łukasz
Raburski Miron
1
  11:7  6:11  9:11
Kowalczyk Emil
2
Michalczak Łukasz
2
  6:11  11:4  11:5
Grishin Sergei
1
Rembowiecki Arkadiusz
Bye
Gościniak Łukasz
2
  11:2  11:6
Kowalczyk Emil
0
Michalczak Łukasz
2
  11:6  13:11
Rembowiecki Arkadiusz
0
Gościniak Łukasz
0
  2:11  9:11
Michalczak Łukasz
2
Michalczak Łukasz
Miejsca 11 - 12
Kowalczyk Emil
0
  8:11  6:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rembowiecki Arkadiusz
Miejsca 13 - 16
Bye
Raburski Miron
Grishin Sergei
Bye
Raburski Miron
1
  13:11  4:11  8:11
Grishin Sergei
2
Grishin Sergei
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:38:50 25-02-2018