Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN 17-21
44"03'Góra Przemysław2
Brzozowski Tomasz3
41"03'Nowak Michał3
Skowerski Tomasz2
36"54'Bondarenko Oleksii3
Nieznański Mateusz2
34"09'Góra Przemysław3
Kania Tomasz1
33"41'Krasucki Wojciech2
Świeca Bartosz3
32"37'Zawartka Anna3
Krasucki Maciej2
31"54'Brzozowski Tomasz1
Gryz Witold3
28"15'Nowak Michał2
Czakański Martin3
27"19'Owczarczyk Łukasz0
Kania Tomasz3
27"00'Bondarenko Oleksii1
Kopeć Michał3
15"13'Cerlich Małgorzata0
Marcyniuk Beata3
15"01'Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
14"59'Zawartka Anna3
Cerlich Małgorzata0
40'Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
'Marcyniuk Beata3
Łuczko KatarzynaW
'Zawartka Anna3
Łuczko KatarzynaW
'Zawartka Anna3
Huseynova Anna0
'Cerlich Małgorzata3
Łuczko KatarzynaW
'Cerlich Małgorzata3
Huseynova AnnaW
'Łuczko KatarzynaW
Huseynova Anna3
25"11'Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
'Adolf Adrian3
Cerlich MałgorzataW
'Adolf Adrian0
Nowak Michał0
'Cerlich MałgorzataW
Skowerski Tomasz3
'Cerlich MałgorzataW
Nowak Michał3
'Nowak Michał0
Skowerski Tomasz0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN 17-21
Góra Przemysław104"37'
Danowski Zdziebło Michał90"23'
Czakański Martin83"15'
Brzozowski Tomasz80"26'
Kopeć Michał78"26'
Kania Tomasz74"11'
Gryz Witold72"43'
Zawartka Anna70"28'
Bondarenko Oleksii69"16'
Świeca Bartosz68"48'
Cerlich Małgorzata26"07'
Zawartka Anna25"30'
Marcyniuk Beata24"42'
Huseynova Anna33'
Skowerski Tomasz21"40'
Adolf Adrian21"40'

Czas setów: 11 godz. 32 min 26 s

OPENDAMSKAOPEN 17-21

632 min 20 s

10"48'
5 set
Góra Przemysław2
Brzozowski Tomasz3
10"12'
1 set
Gryz Witold3
Świeca Bartosz0
9"52'
4 set
Brzozowski Tomasz1
Gryz Witold3
9"47'
2 set
Owczarczyk Łukasz0
Kania Tomasz3
9"02'
3 set
Kopeć Michał3
Pogonowski Piotr0
8"37'
1 set
Bondarenko Oleksii1
Kopeć Michał3
8"30'
3 set
Góra Przemysław2
Brzozowski Tomasz3
8"19'
4 set
Nowak Michał3
Skowerski Tomasz2
8"02'
2 set
Góra Przemysław2
Brzozowski Tomasz3
7"49'
4 set
Czakański Martin1
Danowski Zdziebło Michał3

38 min 26 s

5"14'
1 set
Zawartka Anna3
Cerlich Małgorzata0
4"48'
2 set
Cerlich Małgorzata0
Marcyniuk Beata3
4"47'
1 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
4"40'
3 set
Zawartka Anna3
Cerlich Małgorzata0
4"24'
1 set
Cerlich Małgorzata0
Marcyniuk Beata3
4"09'
3 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
3"50'
2 set
Zawartka Anna3
Cerlich Małgorzata0
3"11'
3 set
Cerlich Małgorzata0
Marcyniuk Beata3
2"50'
2 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
8'
3 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2

21 min 40 s

7"10'
2 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
5"24'
1 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
4"34'
4 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
4"32'
3 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3

Małych punktów: 2683

OPENDAMSKAOPEN 17-21

2245

Danowski Zdziebło Michał172
Zawartka Anna162
Brzozowski Tomasz154
Czakański Martin146
Nowak Michał143
Góra Przemysław136
Kania Tomasz136
Kasperek Michał132
Bondarenko Oleksii128
Gryz Witold122

362

Marcyniuk Beata137
Zawartka Anna123
Huseynova Anna68
Cerlich Małgorzata34

76

Skowerski Tomasz44
Adolf Adrian32

Wszystkich rozegranych setów: 151

OPENDAMSKAOPEN 17-21

128

19

4


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENDAMSKAOPEN 17-21

36

5

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN 17-21
13.55'
4 set
Cerlich Małgorzata1
Nieznański Mateusz3
14.00'
1 set
Krasucki Maciej3
Nieznański Mateusz0
14.64'
1 set
Pogonowski Piotr0
Kania Tomasz3
15.45'
1 set
Krasucki Maciej0
Gryz Witold3
15.82'
3 set
Adolf Adrian0
Danowski Zdziebło Michał3
15.91'
2 set
Pogonowski Piotr0
Kania Tomasz3
16.36'
1 set
Nowak Michał3
Adolf Adrian1
16.64'
2 set
Krasucki Maciej3
Nieznański Mateusz0
16.82'
1 set
Nieznański Mateusz0
Świeca Bartosz3
16.82'
1 set
Adolf Adrian0
Danowski Zdziebło Michał3
0.45'
2 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
0.55'
4 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
0.55'
1 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
0.67'
3 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
0.73'
5 set
Marcyniuk Beata3
Huseynova Anna2
13.08'
2 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
15.45'
2 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
17.36'
3 set
Cerlich Małgorzata0
Marcyniuk Beata3
20.91'
2 set
Zawartka Anna3
Cerlich Małgorzata0
22.64'
3 set
Zawartka Anna2
Marcyniuk Beata3
24.73'
3 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
24.91'
4 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
29.45'
1 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
33.08'
2 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3
39.09'
2 set
Adolf Adrian1
Skowerski Tomasz3

Decyzji sędziowskich: 13 (0.5%)

Stroke 7
53.8%
Let 6
46.2%
Nolet 0
0%

OPEN
5 29.4%
5-0-0
Krasucki Wojciech1
Owczarczyk Łukasz0
2 4.4%
0-2-0
Gryz Witold3
Świeca Bartosz0
2 3.9%
2-0-0
Zawartka Anna3
Bondarenko Oleksii0
1 2%
0-1-0
Brzozowski Tomasz3
Krasucki Wojciech0
1 1.2%
0-1-0
Bondarenko Oleksii1
Kopeć Michał3
1 2.2%
0-1-0
Pogonowski Piotr0
Kania Tomasz3
1 2.2%
0-1-0
Nieznański Mateusz0
Świeca Bartosz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0