Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"55'Wojciechowski Marcin3
Muszer Tomasz2
40"18'Wojciechowski Marcin2
Gryz Witold3
36"49'Laszuk Marcin3
Rózicki Łukasz1
36"09'Górka Grzegorz2
Wojciechowski Marcin3
34"38'Płonka Jacek1
Kondziołka Maciej3
32"28'Gryz Witold1
Dawid Krzysztof3
29"26'Wicher Mateusz1
Rózicki Łukasz3
28"49'Kania Tomasz1
Wicher Mateusz3
28"24'Adamiec Rafał3
Wiejak Paweł2
26"27'Dawid Krzysztof3
Laszuk Marcin0
31"50'Wilińska Joanna3
Jarzembowska Maria1
29"35'Sopińska Patrycja1
Marcyniuk Beata3
18"20'Wilińska Joanna3
Blicharska Małgorzata0
17"46'Marcyniuk Beata3
Wilińska Joanna0
16"32'Socha Małgorzata0
Sopińska Patrycja3
16"09'Sopińska Patrycja0
Jarzembowska Maria3
15"56'Blicharska Małgorzata0
Socha Małgorzata3
15"18'Blicharska Małgorzata3
Wieczorek Angelika0
8"02'Wieczorek Angelika0
Jarzembowska Maria3
'Marcyniuk Beata3
Holewa KarolinaW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wojciechowski Marcin101"09'
Laszuk Marcin88"13'
Gryz Witold85"58'
Rózicki Łukasz83"55'
Dawid Krzysztof82"16'
Gorczycki Wojciech69"39'
Płonka Jacek63"33'
Adamiec Rafał63"16'
Muszer Tomasz58"13'
Górka Grzegorz58"04'
Wilińska Joanna56"24'
Sopińska Patrycja51"45'
Jarzembowska Maria47"30'
Marcyniuk Beata39"40'
Blicharska Małgorzata38"33'
Socha Małgorzata26"19'
Wieczorek Angelika19"11'

Czas setów: 12 godz. 22 min 37 s

OPENDAMSKA

602 min 56 s

11"27'
4 set
Laszuk Marcin3
Rózicki Łukasz1
10"03'
1 set
Płonka Jacek1
Kondziołka Maciej3
9"17'
3 set
Laszuk Marcin3
Rózicki Łukasz1
9"12'
2 set
Wojciechowski Marcin2
Gryz Witold3
9"05'
3 set
Dawid Krzysztof3
Laszuk Marcin0
8"58'
1 set
Wicher Mateusz1
Rózicki Łukasz3
8"44'
1 set
Wojciechowski Marcin3
Muszer Tomasz2
8"25'
4 set
Wojciechowski Marcin3
Muszer Tomasz2
8"25'
5 set
Wojciechowski Marcin3
Muszer Tomasz2
8"22'
2 set
Gorczycki Wojciech0
Kloc Wojciech3

139 min 41 s

11"50'
3 set
Sopińska Patrycja1
Marcyniuk Beata3
7"50'
4 set
Wilińska Joanna3
Jarzembowska Maria1
7"44'
3 set
Wilińska Joanna3
Jarzembowska Maria1
6"50'
1 set
Socha Małgorzata0
Sopińska Patrycja3
6"20'
3 set
Marcyniuk Beata3
Wilińska Joanna0
6"07'
2 set
Wilińska Joanna3
Jarzembowska Maria1
5"26'
2 set
Wilińska Joanna3
Blicharska Małgorzata0
5"15'
1 set
Marcyniuk Beata3
Wilińska Joanna0
5"06'
1 set
Wilińska Joanna3
Jarzembowska Maria1
5"03'
1 set
Blicharska Małgorzata0
Socha Małgorzata3

Małych punktów: 2625

OPENDAMSKA

2085

Wojciechowski Marcin157
Gryz Witold150
Dawid Krzysztof146
Rózicki Łukasz143
Laszuk Marcin130
Adamiec Rafał115
Płonka Jacek113
Górka Grzegorz113
Gorczycki Wojciech110
Wiejak Paweł103

540

Sopińska Patrycja105
Jarzembowska Maria104
Wilińska Joanna94
Marcyniuk Beata80
Blicharska Małgorzata71
Socha Małgorzata60
Wieczorek Angelika26

Wszystkich rozegranych setów: 145

OPENDAMSKA

116

29


Wszystkich rozegranych meczów: 48

OPENDAMSKA

39

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
2 set
Kondziołka Maciej2
Wicher Mateusz1
0.75'
3 set
Kondziołka Maciej2
Wicher Mateusz1
1.25'
1 set
Kondziołka Maciej2
Wicher Mateusz1
11.36'
2 set
Kania Tomasz2
Szota Michał0
14.18'
3 set
Gryz Witold3
Kopeć Michał0
14.91'
1 set
Adamiec Rafał2
Szota Michał0
15.36'
2 set
Szota Michał0
Rózicki Łukasz3
15.91'
3 set
Jaskólski Krzysztof0
Dawid Krzysztof3
16.27'
1 set
Jaskólski Krzysztof2
Szota Michał0
16.36'
2 set
Płonka Jacek3
Nowak Mariusz0
12.00'
1 set
Wieczorek Angelika0
Jarzembowska Maria3
14.27'
2 set
Wieczorek Angelika0
Jarzembowska Maria3
15.73'
3 set
Blicharska Małgorzata3
Wieczorek Angelika0
16.45'
3 set
Wieczorek Angelika0
Jarzembowska Maria3
17.27'
3 set
Blicharska Małgorzata0
Socha Małgorzata3
17.36'
2 set
Marcyniuk Beata3
Wilińska Joanna0
18.09'
2 set
Socha Małgorzata0
Sopińska Patrycja3
19.82'
1 set
Sopińska Patrycja0
Jarzembowska Maria3
20.82'
3 set
Socha Małgorzata0
Sopińska Patrycja3
20.82'
2 set
Blicharska Małgorzata3
Wieczorek Angelika0

Decyzji sędziowskich: 7 (0.3%)

Stroke 1
14.3%
Let 6
85.7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
5 9.3%
1-4-0
Gorczycki Wojciech0
Kloc Wojciech3
1 2.5%
0-1-0
Gorczycki Wojciech2
Jaskólski Krzysztof0
1 2%
0-1-0
Blicharska Małgorzata3
Wieczorek Angelika0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0