Najdłuższy mecz

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17
67"26'Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
34"13'Wysocki Tymoteusz1
Szymanowski Marek3
32"35'Kleszcz Piotr2
Gałecki Tomasz1
31"15'Wysocki Tymoteusz2
Podgórski Bartłomiej1
26"48'Szymanowski Marek2
Filipowski Dariusz1
26"41'Podgórski Bartłomiej2
Glaza Tomasz1
26"15'Szymanowski Marek1
Pełczyński Adam3
26"09'Dominiak Zuzanna1
Chlebowicz Piotr2
25"41'Podgórski Bartłomiej1
Kwiatkowski Grzegorz2
23"34'Wysocki Tymoteusz0
Dominiak Kamil3
14"51'Solawa Jakub1
Stawarski Michał2
13"50'Stawarski Michał3
Zdrojewski Tymon1
13"32'Zdrojewski Tymon3
Zdrojewski Antoni0
11"59'Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz0
10"05'Ptaszek Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
6"16'Ptaszek Mateusz2
Kujawa Juliusz0
5"04'Solawa Jakub2
Kujawa Juliusz0
29"51'Dyczkowski Jakub1
Kosow Karol2
17"57'Dyczkowski Jakub1
Celm Maksymilian2
12"52'Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
12"24'Celm Maksymilian0
Kosow Karol2
10"20'Kuliński Wojciech2
Dobrzyński Wojciech0
9"07'Kuliński Wojciech2
Dyczkowski Jakub0
8"04'Kuliński Wojciech2
Kosow Karol0
7"41'Dobrzyński Wojciech2
Kosow Karol0
6"36'Dobrzyński Wojciech2
Celm Maksymilian0
5"53'Kuliński Wojciech2
Celm Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17
Dominiak Kamil111"53'
Pełczyński Adam109"23'
Wysocki Tymoteusz105"11'
Szymanowski Marek101"26'
Kleszcz Piotr89"53'
Podgórski Bartłomiej83"23'
Chlebowicz Piotr76"38'
Kwiatkowski Grzegorz71"35'
Skrzypczak Łukasz70"41'
Szymczak Marcin67"07'
Stawarski Michał35"54'
Ptaszek Mateusz25"23'
Zdrojewski Tymon24"51'
Zdrojewski Antoni21"27'
Solawa Jakub18"04'
Kujawa Juliusz10"57'
Dyczkowski Jakub60"10'
Kosow Karol50"44'
Celm Maksymilian37"16'
Dobrzyński Wojciech33"20'
Kuliński Wojciech29"30'

Czas setów: 17 godz. 9 min 48 s

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17

856 min

15"12'
2 set
Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
13"51'
3 set
Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
12"31'
3 set
Kleszcz Piotr2
Gałecki Tomasz1
11"27'
1 set
Wysocki Tymoteusz2
Chomicki Piotr0
11"09'
1 set
Kleszcz Piotr2
Szymczak Marcin0
11"04'
4 set
Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
11"03'
2 set
Wysocki Tymoteusz1
Szymanowski Marek3
10"48'
3 set
Podgórski Bartłomiej1
Kwiatkowski Grzegorz2
10"34'
1 set
Śmiałek Maciej0
Glaza Tomasz2
10"09'
1 set
Wysocki Tymoteusz2
Podgórski Bartłomiej1

68 min 18 s

7"32'
1 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz0
6"40'
2 set
Zdrojewski Tymon3
Zdrojewski Antoni0
5"49'
1 set
Zdrojewski Tymon3
Zdrojewski Antoni0
5"23'
3 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał2
5"16'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
4"23'
3 set
Stawarski Michał3
Zdrojewski Tymon1
4"15'
2 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał2
4"07'
2 set
Stawarski Michał3
Zdrojewski Tymon1
3"38'
1 set
Ptaszek Mateusz2
Kujawa Juliusz0
3"35'
1 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał2

105 min 30 s

13"50'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Kosow Karol2
6"34'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Kosow Karol2
6"14'
1 set
Celm Maksymilian0
Kosow Karol2
6"08'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Kosow Karol2
5"48'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
5"41'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech2
5"36'
3 set
Dyczkowski Jakub1
Celm Maksymilian2
5"20'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Celm Maksymilian2
4"49'
2 set
Kuliński Wojciech2
Dobrzyński Wojciech0
4"30'
2 set
Kuliński Wojciech2
Dyczkowski Jakub0

Małych punktów: 3222

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17

2541

Pełczyński Adam150
Szymanowski Marek139
Podgórski Bartłomiej133
Wysocki Tymoteusz127
Dominiak Kamil126
Chlebowicz Piotr124
Czajczyński Daniel122
Jura Wojciech119
Kwiatkowski Grzegorz115
Kleszcz Piotr108

310

Stawarski Michał101
Ptaszek Mateusz75
Zdrojewski Tymon57
Solawa Jakub42
Zdrojewski Antoni29
Kujawa Juliusz6

371

Kuliński Wojciech88
Dyczkowski Jakub83
Dobrzyński Wojciech78
Kosow Karol70
Celm Maksymilian52

Wszystkich rozegranych setów: 183

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17

141

20

22


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17

61

7

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIOR BU11JUNIOR BU17
13.00'
2 set
Peukert Tomasz2
Piechocki Maciej0
13.27'
1 set
Peukert Tomasz2
Piechocki Maciej0
15.27'
1 set
Chomicki Piotr2
Skrzypczak Łukasz0
16.18'
2 set
Glaza Tomasz0
Chomicki Piotr2
17.09'
1 set
Gąsior Grzegorz0
Szymczak Marcin2
17.09'
2 set
Piechocki Maciej0
Banaszek Arkadiusz2
17.09'
2 set
Gąsior Grzegorz0
Szymczak Marcin2
17.27'
1 set
Piechocki Maciej0
Banaszek Arkadiusz2
17.36'
2 set
Glaza Tomasz0
Jura Wojciech2
18.36'
2 set
Chomicki Piotr2
Kramer Piotr0
0.64'
3 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz0
0.91'
4 set
Stawarski Michał3
Zdrojewski Tymon1
1.64'
3 set
Ptaszek Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
2.64'
3 set
Zdrojewski Tymon3
Zdrojewski Antoni0
11.00'
2 set
Solawa Jakub2
Kujawa Juliusz0
13.45'
2 set
Ptaszek Mateusz2
Kujawa Juliusz0
15.45'
1 set
Solawa Jakub2
Kujawa Juliusz0
15.91'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
17.18'
2 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz0
17.55'
1 set
Stawarski Michał3
Zdrojewski Tymon1
14.27'
2 set
Kuliński Wojciech2
Celm Maksymilian0
15.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Celm Maksymilian0
16.91'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Kosow Karol0
17.00'
1 set
Kuliński Wojciech2
Dyczkowski Jakub0
17.00'
1 set
Kuliński Wojciech2
Celm Maksymilian0
18.27'
2 set
Dobrzyński Wojciech2
Kosow Karol0
19.00'
2 set
Dobrzyński Wojciech2
Celm Maksymilian0
19.45'
2 set
Kuliński Wojciech2
Kosow Karol0
19.45'
1 set
Kuliński Wojciech2
Kosow Karol0
19.64'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Celm Maksymilian2

Decyzji sędziowskich: 15 (0,5%)

Stroke 0
0%
Let 15
100%
Nolet 0
0%

OPENJUNIOR BU11
4 3,7%
0-4-0
Dominiak Kamil2
Pełczyński Adam3
4 10,5%
0-4-0
Kwiatkowski Grzegorz0
Dominiak Kamil2
2 3,1%
0-2-0
Podgórski Bartłomiej2
Glaza Tomasz1
2 4,9%
0-2-0
Kwiatkowski Grzegorz2
Chlebowicz Piotr0
1 2%
0-1-0
Szymanowski Marek2
Filipowski Dariusz1
2 3,6%
0-2-0
Zdrojewski Tymon3
Zdrojewski Antoni0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0