Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
35"26'Krochmal Damian2
Krzanik Jakub3
30"58'Rohun Patrick3
Juzwa Łukasz1
27"26'Rohun Patrick1
Rewilak Bartosz3
26"23'Zimny Marcin2
Żołnierek Robert1
25"51'Chojnacki Piotr1
Wicher Mateusz2
25"29'Zimny Marcin3
Olech Grzegorz1
23"32'Oberkiewicz Jędrzej2
Rożen Tomasz1
22"46'Bońdos Przemysław3
Boroń Adam0
22"14'Juzwa Łukasz3
Wicher Mateusz0
22"8'Traczyk Mikołaj2
Bońdos Przemysław1
28"39'Juzwa Magdalena1
Zasępa Aleksandra3
25"20'Juzwa Magdalena2
Tarkowska Julia3
12"21'Maszek Maria3
Gibek Anna0
11"47'Juzwa Magdalena3
Gibek Anna0
11"45'Tarkowska Julia3
Zasępa Aleksandra0
11"16'Maszek Maria0
Zasępa Aleksandra3
9"26'Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
8"50'Tarkowska Julia3
Maszek Maria0
8"10'Tarkowska Julia3
Gibek Anna0
21"57'Moncznik Mikołaj3
Wiechecki Mikołaj0
18"0'Breczko Bartłomiej0
Brzozowski Maciej3
14"50'Moncznik Mikołaj3
Brzozowski Maciej0
13"5'Misiło Patryk3
Bodziarczyk Kacper0
11"53'Moncznik Mikołaj3
Mazela Maksymilian0
11"30'Solik Szymon0
Wiechecki Mikołaj3
10"31'Bodziarczyk Kacper0
Mazela Maksymilian2
9"51'Brzozowski Maciej3
Misiło Patryk0
8"55'Wiechecki Mikołaj3
Misiło Patryk0
8"14'Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej2
28"37'Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2
28"9'Brzozowski Maciej1
Jachimowicz Maciej3
22"59'Brzozowski Maciej3
Sysło Sebastian1
15"51'Jachimowicz Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
11"39'Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj3
10"54'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
Juzwa Łukasz81"8'
Żukrowski Jakub71"47'
Rohun Patrick68"39'
Wicher Mateusz67"47'
Rewilak Bartosz65"54'
Chojnacki Piotr65"25'
Bońdos Przemysław64"37'
Krzanik Jakub64"1'
Zimny Marcin61"41'
Jachimowicz Michał61"15'
Zasępa Aleksandra53"4'
Juzwa Magdalena51"35'
Tarkowska Julia46"26'
Gibek Anna37"32'
Maszek Maria30"25'
Moncznik Mikołaj42"19'
Brzozowski Maciej35"27'
Wiechecki Mikołaj34"27'
Bodziarczyk Kacper28"47'
Breczko Bartłomiej28"34'
Misiło Patryk27"24'
Mazela Maksymilian27"2'
Solik Szymon23"20'
Jachimowicz Maciej60"20'
Sysło Sebastian51"46'
Brzozowski Maciej50"26'
Wiechecki Mikołaj33"30'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

914 min
15 s



15 h 14 min 15 s

583 min 3 s

10"49'
3 set
Oberkiewicz Jędrzej2
Rożen Tomasz1
8"58'
2 set
Juzwa Łukasz3
Wicher Mateusz0
8"22'
3 set
Boroń Adam2
Kotowicz Mikołaj1
7"52'
5 set
Krochmal Damian2
Krzanik Jakub3
7"51'
2 set
Żukrowski Jakub2
Traczyk Mikołaj1
7"48'
1 set
Bońdos Przemysław3
Boroń Adam0
7"46'
3 set
Chojnacki Piotr1
Wicher Mateusz2
7"36'
4 set
Rohun Patrick1
Rewilak Bartosz3
7"35'
4 set
Rohun Patrick3
Juzwa Łukasz1
7"30'
2 set
Chojnacki Piotr1
Wicher Mateusz2

109 min 31 s

7"15'
4 set
Juzwa Magdalena1
Zasępa Aleksandra3
5"24'
3 set
Juzwa Magdalena1
Zasępa Aleksandra3
5"23'
1 set
Juzwa Magdalena1
Zasępa Aleksandra3
5"0'
2 set
Juzwa Magdalena1
Zasępa Aleksandra3
4"27'
5 set
Juzwa Magdalena2
Tarkowska Julia3
4"17'
1 set
Tarkowska Julia3
Zasępa Aleksandra0
4"13'
2 set
Juzwa Magdalena2
Tarkowska Julia3
4"4'
2 set
Maszek Maria0
Zasępa Aleksandra3
3"58'
2 set
Tarkowska Julia3
Gibek Anna0
3"54'
1 set
Maszek Maria3
Gibek Anna0

123 min 40 s

8"21'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Wiechecki Mikołaj0
5"53'
2 set
Breczko Bartłomiej0
Brzozowski Maciej3
5"47'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Mazela Maksymilian0
5"46'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Wiechecki Mikołaj0
5"7'
1 set
Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej2
5"6'
2 set
Bodziarczyk Kacper0
Mazela Maksymilian2
5"3'
1 set
Bodziarczyk Kacper0
Mazela Maksymilian2
4"52'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Wiechecki Mikołaj0
4"46'
3 set
Breczko Bartłomiej0
Brzozowski Maciej3
4"20'
1 set
Breczko Bartłomiej0
Brzozowski Maciej3

98 min 1 s

6"52'
2 set
Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2
6"20'
2 set
Brzozowski Maciej1
Jachimowicz Maciej3
6"9'
4 set
Brzozowski Maciej1
Jachimowicz Maciej3
5"38'
3 set
Brzozowski Maciej1
Jachimowicz Maciej3
5"21'
1 set
Brzozowski Maciej3
Sysło Sebastian1
5"18'
1 set
Brzozowski Maciej1
Jachimowicz Maciej3
5"14'
1 set
Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2
5"11'
1 set
Jachimowicz Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
4"22'
4 set
Brzozowski Maciej3
Sysło Sebastian1
4"16'
3 set
Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2

małych punktów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

3327

1951

Juzwa Łukasz146
Jachimowicz Michał132
Krzyżaniak Mikołaj128
Żukrowski Jakub124
Rewilak Bartosz118
Rohun Patrick114
Chojnacki Piotr109
Krzanik Jakub103
Zimny Marcin100
Pytlowany Jakub100

480

Tarkowska Julia141
Zasępa Aleksandra124
Juzwa Magdalena117
Maszek Maria55
Gibek Anna43

530

Moncznik Mikołaj104
Wiechecki Mikołaj96
Brzozowski Maciej86
Breczko Bartłomiej66
Bodziarczyk Kacper58
Mazela Maksymilian42
Misiło Patryk40
Solik Szymon38

366

Jachimowicz Maciej105
Wiechecki Mikołaj99
Sysło Sebastian83
Brzozowski Maciej79

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

66

38

10

12

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17

196

112

30

32

22

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU17
0.27'
4 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Rohun Patrick1
4.00'
3 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Rohun Patrick1
14.73'
2 set
Juzwa Łukasz3
Rożen Tomasz0
15.36'
1 set
Krzanik Jakub0
Pytlowany Jakub3
16.91'
2 set
Krzanik Jakub0
Pytlowany Jakub3
16.91'
1 set
Chojnacki Piotr0
Rohun Patrick3
17.18'
3 set
Chojnacki Piotr0
Rohun Patrick3
17.27'
3 set
Kotowicz Mikołaj2
Krochmal Damian1
17.27'
2 set
Krzyżaniak Mikołaj3
Rohun Patrick1
17.73'
1 set
Pytlowany Jakub2
Żołnierek Robert0
9.91'
1 set
Tarkowska Julia3
Gibek Anna0
11.18'
3 set
Tarkowska Julia3
Gibek Anna0
13.55'
3 set
Tarkowska Julia3
Maszek Maria0
14.00'
3 set
Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
14.36'
2 set
Gibek Anna0
Zasępa Aleksandra3
15.09'
3 set
Maszek Maria0
Zasępa Aleksandra3
16.55'
3 set
Juzwa Magdalena3
Gibek Anna0
16.64'
1 set
Tarkowska Julia3
Maszek Maria0
16.64'
3 set
Juzwa Magdalena2
Tarkowska Julia3
16.91'
3 set
Tarkowska Julia3
Zasępa Aleksandra0
12.27'
3 set
Wiechecki Mikołaj3
Misiło Patryk0
13.18'
2 set
Wiechecki Mikołaj3
Misiło Patryk0
13.18'
2 set
Mazela Maksymilian0
Breczko Bartłomiej2
13.55'
2 set
Moncznik Mikołaj3
Mazela Maksymilian0
13.55'
1 set
Wiechecki Mikołaj3
Misiło Patryk0
14.18'
2 set
Brzozowski Maciej3
Misiło Patryk0
14.45'
3 set
Solik Szymon0
Wiechecki Mikołaj3
14.73'
2 set
Solik Szymon0
Wiechecki Mikołaj3
15.09'
1 set
Brzozowski Maciej3
Misiło Patryk0
16.18'
1 set
Solik Szymon0
Wiechecki Mikołaj3
16.18'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
17.36'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
17.45'
4 set
Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2
18.18'
3 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
19.18'
3 set
Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj3
19.36'
1 set
Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj3
19.45'
2 set
Brzozowski Maciej3
Sysło Sebastian1
19.64'
2 set
Sysło Sebastian0
Wiechecki Mikołaj3
21.55'
3 set
Jachimowicz Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
21.82'
5 set
Jachimowicz Maciej3
Sysło Sebastian2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0