SoSquash Open #19 (PFS kat.B+) - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 6 1
2 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 15 2
3 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 24 3
6 Wysocki TymoteuszPotwierdzony Szczecin 103 4
5 Kabaciński MaciejPotwierdzony Poznań 93 5
7 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 146 6
8 Śmiałek MaciejPotwierdzony Poznań 152 7
4 Peukert TomaszWalkover Poznań 63 8
47 Jaworowicz DanielPotwierdzony Poznań 1945 9
9 Drążkowiak SebastianPotwierdzony Poznań 153 10
16 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 412 11
23 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 578 12
13 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 301 13
12 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 264 14
14 Chocaj PatrykPotwierdzony Kalisz 306 15
15 Grishin SergeiPotwierdzony Poznań / Russia 376 16
10 Janiszewski MichałPotwierdzony Łódź 176 17
18 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 445 18
19 Zielak JarosławPotwierdzony Kutno 446 19
11 Cendal SzymonPotwierdzony Brodowo 257 20
32 Gajewski MarekPotwierdzony Poznań 989 21
25 Markiewicz PatrykPotwierdzony Poznań 761 22
21 Chalimoniuk MariuszPotwierdzony Piła 512 23
24 Zawartka AnnaWalkover Katowice 757 24
30 Roszkowski MaciejPotwierdzony Poznań 886 25
20 Piwecki MaciejPotwierdzony 507 26
29 Jabłoński AndrzejPotwierdzony Poznań 879 27
31 Ostapiński ŁukaszPotwierdzony Poznań 905 28
26 Lipski MateuszPotwierdzony Poznań 779 29
34 Bruk AnnaPotwierdzony Poznań 1030 30
22 Przybyłek PawełPotwierdzony Łódź 564 31
28 Budzyński GrzegorzWalkover Poznań 866 32
42 Kaczmarek GrzegorzPotwierdzony Kalisz 1534 33
33 Kiwlenko AleksanderWalkover Tarnowo Podgórne 991 34
45 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 1664 35
35 Małyszczak Paweł Walkover Kiekrz 1069 36
46 Ciałkowski SylwinPotwierdzony Gowarzewo 1697 37
49 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 3185 38
39 Borowski MaciejPotwierdzony Kalisz 1282 39
44 Sztelle WaldemarPotwierdzony Kaźmierz 1629 40
40 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 1450 41
17 Kucharski MarcinPotwierdzony Łódź 435 42
37 Dybek MaciejPotwierdzony Wargowo 1144 43
50 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 44
48 Gadecki RafałPotwierdzony Rokietnica 3129 45
51 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 46
38 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 1277 47
43 Filipczak ArkadiuszWalkover Wolbórz 1610 48
41 Kabacińska JulitaPotwierdzony 1512 49
36 Kubiak TomaszPotwierdzony Brzostów 1105 50
27 Chudziak DariuszPotwierdzony Poznań 858 51


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 24-04-2017


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
Bye
Borowski Maciej
0
  5:11  6:11
Chalimoniuk Mariusz
2
Piwecki Maciej
2
WALKOVER
Filipczak Arkadiusz
W
Bye
Drążkowiak Sebastian
Ripa Adam
2
  11:6  11:8
Kiwlenko Aleksander
0
Kabacińska Julita
0
  6:11  2:11
Budzyński Grzegorz
2
Zielak Jarosław
2
  11:8  11:3
Krymarys Marcin
0
Bye
Kieruzal Piotr
Wysocki Tymoteusz
Bye
Kościelnik Krystian
0
  10:12  4:11
Jabłoński Andrzej
2
Gajewski Marek
2
  11:5  11:5
Malinowski Jakub
0
Bye
Dolata Szymon
Grishin Sergei
2
  11:5  13:11
Małyszczak Paweł
0
Bruk Anna
2
  11:9  9:11  11:8
Chudziak Dariusz
1
Buczkowska Ewa
2
  9:11  12:10  11:7
Dybek Maciej
1
Bye
Peukert Tomasz
Gajewski Grzegorz
Bye
Ślązak Marcin
0
  9:11  7:11
Lipski Mateusz
2
Kucharski Marcin
0
  2:11  4:11
Jaworowicz Daniel
2
Bye
Janiszewski Michał
Chocaj Patryk
Bye
Ciałkowski Sylwin
0
  7:11  10:12
Zawartka Anna
2
Ostapiński Łukasz
2
  11:8  11:8
Gadecki Rafał
0
Bye
Kabaciński Maciej
Śmiałek Maciej
Bye
Sikorski Grzegorz
1
  11:7  6:11  10:12
Markiewicz Patryk
2
Roszkowski Maciej
2
  14:12  11:3
Kubiak Tomasz
0
Sztelle Waldemar
0
  2:11  6:11
Bulczyński Rafał
2
Cendal Szymon
Bye
Mrozik Tomasz
0
  5:11  6:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Przybyłek Paweł
2
  13:11  9:11  12:10
Kaczmarek Grzegorz
1
Bye
Spoljar Domagoj
Shinnie Chris
2
  11:2  11:1
Chalimoniuk Mariusz
0
Piwecki Maciej
0
  6:11  6:11
Drążkowiak Sebastian
2
Ripa Adam
2
  11:3  11:6
Budzyński Grzegorz
0
Zielak Jarosław
1
  13:11  3:11  4:11
Kieruzal Piotr
2
Wysocki Tymoteusz
2
  11:6  11:7
Jabłoński Andrzej
0
Gajewski Marek
0
  8:11  10:12
Dolata Szymon
2
Grishin Sergei
2
  11:5  11:5
Bruk Anna
0
Buczkowska Ewa
1
  10:12  12:10  6:11
Peukert Tomasz
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:3  11:3
Lipski Mateusz
0
Jaworowicz Daniel
2
  11:2  11:8
Janiszewski Michał
0
Chocaj Patryk
2
  11:1  11:3
Zawartka Anna
0
Ostapiński Łukasz
0
  4:11  1:11
Kabaciński Maciej
2
Śmiałek Maciej
2
  11:8  11:8
Markiewicz Patryk
0
Roszkowski Maciej
0
  4:11  5:11
Bulczyński Rafał
2
Cendal Szymon
1
  7:11  11:6  10:12
Chalimoniuk Łukasz
2
Przybyłek Paweł
0
  5:11  1:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
2
  11:1  11:1
Drążkowiak Sebastian
0
Ripa Adam
0
  6:11  7:11
Kieruzal Piotr
2
Wysocki Tymoteusz
2
  11:6  11:7
Dolata Szymon
0
Grishin Sergei
0
  9:11  6:11
Peukert Tomasz
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:3  11:3
Jaworowicz Daniel
0
Chocaj Patryk
0
  7:11  9:11
Kabaciński Maciej
2
Śmiałek Maciej
2
  11:9  11:7
Bulczyński Rafał
0
Chalimoniuk Łukasz
0
  2:11  1:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
2
  11:1  11:0
Kieruzal Piotr
0
Wysocki Tymoteusz
2
  11:4  12:10
Peukert Tomasz
0
Gajewski Grzegorz
2
  11:8  11:3
Kabaciński Maciej
0
Śmiałek Maciej
0
  9:11  4:11
Spoljar Domagoj
2
Shinnie Chris
3
  11:1  11:1  11:0
Wysocki Tymoteusz
0
Gajewski Grzegorz
0
  9:11  11:13  8:11
Spoljar Domagoj
3
Shinnie Chris
3
  11:5  11:1  11:7
Spoljar Domagoj
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Wysocki Tymoteusz
1
  1:11  6:11  11:9  6:11
Gajewski Grzegorz
3
Gajewski Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Kieruzal Piotr
2
  11:5  11:5
Peukert Tomasz
0
Kabaciński Maciej
2
  11:5  11:3
Śmiałek Maciej
0
Kieruzal Piotr
0
  5:11  6:11
Kabaciński Maciej
2
Kabaciński Maciej
Miejsca 7 - 8
Peukert Tomasz
W
WALKOVER
Śmiałek Maciej
2
Śmiałek Maciej
Miejsca 9 - 16
Drążkowiak Sebastian
2
  13:11  11:7
Ripa Adam
0
Dolata Szymon
2
  11:8  11:5
Grishin Sergei
0
Jaworowicz Daniel
2
  11:9  11:9
Chocaj Patryk
0
Bulczyński Rafał
1
  11:4  9:11  8:11
Chalimoniuk Łukasz
2
Drążkowiak Sebastian
2
  12:10  11:7
Dolata Szymon
0
Jaworowicz Daniel
2
  11:3  11:9
Chalimoniuk Łukasz
0
Drążkowiak Sebastian
0
  8:11  5:11
Jaworowicz Daniel
2
Jaworowicz Daniel
Miejsca 11 - 12
Dolata Szymon
2
  11:9  8:11  11:5
Chalimoniuk Łukasz
1
Dolata Szymon
Miejsca 13 - 16
Ripa Adam
2
  11:4  12:10
Grishin Sergei
0
Chocaj Patryk
1
  11:5  10:12  9:11
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
0
  8:11  8:11
Bulczyński Rafał
2
Bulczyński Rafał
Miejsca 15 - 16
Grishin Sergei
0
  8:11  3:11
Chocaj Patryk
2
Chocaj Patryk
Miejsca 17 - 32
Chalimoniuk Mariusz
2
  11:5  11:9
Piwecki Maciej
0
Budzyński Grzegorz
1
  11:13  11:9  1:11
Zielak Jarosław
2
Jabłoński Andrzej
0
  5:11  7:11
Gajewski Marek
2
Bruk Anna
0
  5:11  5:11
Buczkowska Ewa
2
Lipski Mateusz
0
  10:12  6:11
Janiszewski Michał
2
Zawartka Anna
2
  11:6  8:11  11:7
Ostapiński Łukasz
1
Markiewicz Patryk
2
  11:8  11:6
Roszkowski Maciej
0
Cendal Szymon
2
  11:7  11:3
Przybyłek Paweł
0
Chalimoniuk Mariusz
1
  8:11  11:8  10:12
Zielak Jarosław
2
Gajewski Marek
1
  3:11  12:10  5:11
Buczkowska Ewa
2
Janiszewski Michał
2
WALKOVER
Zawartka Anna
W
Markiewicz Patryk
0
  9:11  4:11
Cendal Szymon
2
Zielak Jarosław
1
  12:10  3:11  5:11
Buczkowska Ewa
2
Janiszewski Michał
2
  11:6  11:8
Cendal Szymon
0
Buczkowska Ewa
1
  11:5  6:11  9:11
Janiszewski Michał
2
Janiszewski Michał
Miejsca 19 - 20
Zielak Jarosław
2
  11:8  11:7
Cendal Szymon
0
Zielak Jarosław
Miejsca 21 - 24
Chalimoniuk Mariusz
0
  6:11  7:11
Gajewski Marek
2
Bye
Markiewicz Patryk
Gajewski Marek
2
  11:9  11:3
Markiewicz Patryk
0
Gajewski Marek
Miejsca 23 - 24
Chalimoniuk Mariusz
Bye
Chalimoniuk Mariusz
Miejsca 25 - 32
Piwecki Maciej
2
  11:7  11:4
Budzyński Grzegorz
0
Jabłoński Andrzej
2
  9:11  11:5  11:7
Bruk Anna
1
Lipski Mateusz
1
  7:11  11:8  6:11
Ostapiński Łukasz
2
Roszkowski Maciej
2
  11:6  11:8
Przybyłek Paweł
0
Piwecki Maciej
2
  11:9  11:2
Jabłoński Andrzej
0
Ostapiński Łukasz
0
  5:11  4:11
Roszkowski Maciej
2
Piwecki Maciej
0
  12:14  7:11
Roszkowski Maciej
2
Roszkowski Maciej
Miejsca 27 - 28
Jabłoński Andrzej
2
  11:8  11:6
Ostapiński Łukasz
0
Jabłoński Andrzej
Miejsca 29 - 32
Budzyński Grzegorz
W
WALKOVER
Bruk Anna
2
Lipski Mateusz
2
  11:8  11:4
Przybyłek Paweł
0
Bruk Anna
0
  5:11  4:11
Lipski Mateusz
2
Lipski Mateusz
Miejsca 31 - 32
Bye
Przybyłek Paweł
Przybyłek Paweł
Miejsca 33 - 64
Bye
Borowski Maciej
Filipczak Arkadiusz
Bye
Kiwlenko Aleksander
2
  11:7  11:5
Kabacińska Julita
0
Krymarys Marcin
Bye
Bye
Kościelnik Krystian
Malinowski Jakub
Bye
Małyszczak Paweł
2
  11:5  11:5
Chudziak Dariusz
0
Dybek Maciej
Bye
Bye
Ślązak Marcin
Kucharski Marcin
Bye
Bye
Ciałkowski Sylwin
Gadecki Rafał
Bye
Bye
Sikorski Grzegorz
Kubiak Tomasz
1
  11:9  6:11  2:11
Sztelle Waldemar
2
Bye
Mrozik Tomasz
Kaczmarek Grzegorz
Bye
Borowski Maciej
2
WALKOVER
Filipczak Arkadiusz
W
Kiwlenko Aleksander
2
  11:9  11:9
Krymarys Marcin
0
Kościelnik Krystian
0
  3:11  9:11
Malinowski Jakub
2
Małyszczak Paweł
2
  11:8  11:9
Dybek Maciej
0
Ślązak Marcin
2
  11:9  11:6
Kucharski Marcin
0
Ciałkowski Sylwin
2
  11:4  11:6
Gadecki Rafał
0
Sikorski Grzegorz
0
  10:12  9:11
Sztelle Waldemar
2
Mrozik Tomasz
0
  6:11  5:11
Kaczmarek Grzegorz
2
Borowski Maciej
0
  8:11  6:11
Kiwlenko Aleksander
2
Malinowski Jakub
0
  4:11  5:11
Małyszczak Paweł
2
Ślązak Marcin
2
  8:11  11:4  11:4
Ciałkowski Sylwin
1
Sztelle Waldemar
1
  8:11  11:7  2:11
Kaczmarek Grzegorz
2
Kiwlenko Aleksander
2
  11:6  5:11  11:7
Małyszczak Paweł
1
Ślązak Marcin
1
  11:9  4:11  9:11
Kaczmarek Grzegorz
2
Kiwlenko Aleksander
W
WALKOVER
Kaczmarek Grzegorz
2
Kaczmarek Grzegorz
Miejsca 35 - 36
Małyszczak Paweł
W
WALKOVER
Ślązak Marcin
2
Ślązak Marcin
Miejsca 37 - 40
Borowski Maciej
0
  9:11  9:11
Malinowski Jakub
2
Ciałkowski Sylwin
2
  12:10  11:6
Sztelle Waldemar
0
Malinowski Jakub
0
  5:11  7:11
Ciałkowski Sylwin
2
Ciałkowski Sylwin
Miejsca 39 - 40
Borowski Maciej
2
  11:6  11:4
Sztelle Waldemar
0
Borowski Maciej
Miejsca 41 - 48
Filipczak Arkadiusz
W
WALKOVER
Krymarys Marcin
2
Kościelnik Krystian
0
  7:11  4:11
Dybek Maciej
2
Kucharski Marcin
2
  13:11  11:8
Gadecki Rafał
0
Sikorski Grzegorz
0
  7:11  10:12
Mrozik Tomasz
2
Krymarys Marcin
2
  11:9  9:11  11:7
Dybek Maciej
1
Kucharski Marcin
2
  11:6  13:11
Mrozik Tomasz
0
Krymarys Marcin
2
  11:4  11:9
Kucharski Marcin
0
Krymarys Marcin
Miejsca 43 - 44
Dybek Maciej
2
  11:4  11:8
Mrozik Tomasz
0
Dybek Maciej
Miejsca 45 - 48
Bye
Kościelnik Krystian
Gadecki Rafał
2
  3:11  11:8  12:10
Sikorski Grzegorz
1
Kościelnik Krystian
1
  6:11  11:3  9:11
Gadecki Rafał
2
Gadecki Rafał
Miejsca 47 - 48
Bye
Sikorski Grzegorz
Sikorski Grzegorz
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Kabacińska Julita
Bye
Bye
Bye
Chudziak Dariusz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Kubiak Tomasz
Bye
Bye
Bye
Kabacińska Julita
Bye
Chudziak Dariusz
Bye
Bye
Kubiak Tomasz
Bye
Kabacińska Julita
2
WALKOVER
Chudziak Dariusz
W
Bye
Kubiak Tomasz
Kabacińska Julita
2
  11:7  11:9
Kubiak Tomasz
0
Kabacińska Julita
Miejsca 51 - 52
Chudziak Dariusz
Bye
Chudziak Dariusz
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 01:21:45 25-02-2018