Najdłuższy mecz

OPENdz 13ch11ch15
43"14'Korostyński Damian2
Wicher Mateusz3
37"21'Pędzik Grzegorz3
Gwóźdź Marcin2
32"30'Wicher Mateusz3
Janiszewski Michał0
26"31'Leżuch Grzegorz1
Korostyński Damian3
25"04'Korostyński Damian3
Habas Krzysztof1
23"13'Kucharski Marcin2
Skrońska-Maziuk Monika1
22"35'Figarski Jan2
Krzywicki Paweł1
22"21'Kowal Michał2
Gwóźdź Marcin1
22"08'Figarski Jan2
Krysiak Grzegorz1
22"00'Śmietański Sebastian2
Kumański Łukasz1
24"20'Fiut Natalia2
Pawlak Sara1
23"15'Przywara Bianka1
Pawlak Sara2
19"31'Działańska Maja2
Pawlak Sara1
11"32'Działańska Maja2
Przywara Bianka0
11"25'Działańska Maja0
Piotrowicz Gabriela2
10"51'Przywara Bianka0
Fiut Natalia2
10"27'Piotrowicz Gabriela2
Przywara Bianka0
10"12'Piotrowicz Gabriela2
Fiut Natalia0
9"12'Działańska Maja0
Fiut Natalia2
8"08'Piotrowicz Gabriela2
Pawlak Sara0
18"04'Szcześniak Igor1
Bilski Piotr2
16"06'Szcześniak Igor1
Walszczyn Michał2
12"08'Morawiak Oliwier0
Szcześniak Igor2
12"07'Walszczyn Michał1
Bilski Piotr2
11"06'Bilski Piotr0
Grot Mateusz2
10"13'Walszczyn Michał0
Grot Mateusz2
8"05'Morawiak Oliwier0
Walszczyn Michał2
8"03'Szcześniak Igor0
Grot Mateusz2
7"30'Morawiak Oliwier0
Grot Mateusz2
6"42'Szcześniak Igor0
Spadło Milan2
29"08'Marczewski Wojciech2
Pakosiński Damian3
25"30'Spadło Milan1
Olesiński Stanisław3
15"36'Nowak Aleksandra0
Pakosiński Damian3
12"38'Sęk Wiktoria0
Marczewski Wojciech3
12"31'Spadło Milan3
Dziopa Wojciech0
11"22'Spadło Milan3
Sęk Wiktoria0
10"46'Nowak Aleksandra0
Dziopa Wojciech3
10"43'Dziopa Wojciech0
Tracz Krzysztof3
10"42'Tracz Krzysztof3
Pakosiński Damian0
10"33'Olesiński Stanisław0
Tracz Krzysztof3

Najdłużej na korcie

OPENdz 13ch11ch15
Wicher Mateusz98"28'
Korostyński Damian88"25'
Pędzik Grzegorz70"11'
Gwóźdź Marcin70"10'
Banaszek Arkadiusz68"51'
Figarski Jan64"55'
Kumański Łukasz61"36'
Pawelczyk Krzysztof59"15'
Habas Krzysztof59"15'
Krzywicki Paweł58"30'
Pawlak Sara62"20'
Przywara Bianka50"54'
Fiut Natalia47"02'
Działańska Maja43"39'
Piotrowicz Gabriela37"21'
Szcześniak Igor50"58'
Bilski Piotr46"50'
Walszczyn Michał45"22'
Grot Mateusz37"35'
Morawiak Oliwier34"31'
Spadło Milan25"24'
Pakosiński Damian46"04'
Marczewski Wojciech44"34'
Olesiński Stanisław41"13'
Spadło Milan40"08'
Dziopa Wojcicech28"56'
Tracz Krzysztof28"31'
Nowak Aleksandra21"30'
Sęk Wiktoria18"30'

Czas setów: 17 godz. 38 min 34 s

OPENdz 13ch11ch15

682 min 53 s

13"12'
1 set
Wicher Mateusz3
Janiszewski Michał0
10"57'
1 set
Krzywicki Paweł2
Figarski Marcin0
10"11'
5 set
Korostyński Damian2
Wicher Mateusz3
9"18'
2 set
Habas Krzysztof2
Kowal Michał2
8"40'
2 set
Kumański Łukasz0
Kowal Michał2
8"28'
2 set
Martynowski Michał0
Leżuch Grzegorz2
8"17'
1 set
Kumański Łukasz0
Kowal Michał2
8"16'
3 set
Wicher Mateusz3
Janiszewski Michał0
8"11'
3 set
Kucharski Marcin2
Skrońska-Maziuk Monika1
7"49'
2 set
Sieradzan Michał0
Habas Krzysztof2

120 min 38 s

8"45'
1 set
Fiut Natalia2
Pawlak Sara1
8"34'
1 set
Działańska Maja2
Pawlak Sara1
8"03'
3 set
Przywara Bianka1
Pawlak Sara2
6"05'
1 set
Przywara Bianka1
Pawlak Sara2
5"40'
2 set
Przywara Bianka1
Pawlak Sara2
5"39'
1 set
Przywara Bianka0
Fiut Natalia2
5"30'
2 set
Działańska Maja2
Przywara Bianka0
5"28'
1 set
Piotrowicz Gabriela2
Fiut Natalia0
5"25'
1 set
Piotrowicz Gabriela2
Przywara Bianka0
5"19'
3 set
Fiut Natalia2
Pawlak Sara1

120 min 20 s

6"22'
2 set
Szcześniak Igor1
Walszczyn Michał2
6"18'
3 set
Szcześniak Igor1
Bilski Piotr2
5"23'
1 set
Morawiak Oliwier0
Szcześniak Igor2
5"18'
2 set
Szcześniak Igor1
Bilski Piotr2
4"58'
2 set
Bilski Piotr0
Grot Mateusz2
4"45'
2 set
Walszczyn Michał0
Grot Mateusz2
4"44'
2 set
Morawiak Oliwier0
Szcześniak Igor2
4"37'
1 set
Bilski Piotr0
Grot Mateusz2
4"07'
1 set
Walszczyn Michał1
Bilski Piotr2
4"04'
3 set
Szcześniak Igor1
Walszczyn Michał2

134 min 43 s

6"35'
3 set
Spadło Milan1
Olesiński Stanisław3
5"35'
4 set
Spadło Milan1
Olesiński Stanisław3
5"30'
4 set
Marczewski Wojciech2
Pakosiński Damian3
5"26'
1 set
Marczewski Wojciech2
Pakosiński Damian3
5"13'
2 set
Marczewski Wojciech2
Pakosiński Damian3
4"52'
3 set
Nowak Aleksandra0
Pakosiński Damian3
4"42'
2 set
Spadło Milan1
Olesiński Stanisław3
4"30'
3 set
Marczewski Wojciech2
Pakosiński Damian3
4"30'
3 set
Marczewski Wojciech0
Olesiński Stanisław3
4"19'
2 set
Nowak Aleksandra0
Pakosiński Damian3

Małych punktów: 3817

OPENdz 13ch11ch15

2237

Wicher Mateusz157
Korostyński Damian146
Gwóźdź Marcin118
Pędzik Grzegorz117
Kumański Łukasz116
Śmietański Sebastian115
Habas Krzysztof109
Banaszek Arkadiusz103
Figarski Jan100
Krzywicki Paweł97

447

Pawlak Sara109
Fiut Natalia94
Piotrowicz Gabriela89
Działańska Maja82
Przywara Bianka73

541

Spadło Milan110
Bilski Piotr100
Szcześniak Igor98
Walszczyn Michał98
Grot Mateusz91
Morawiak Oliwier44

592

Spadło Milan104
Tracz Krzysztof99
Pakosiński Damian93
Olesiński Stanisław92
Marczewski Wojciech92
Dziopa Wojcicech59
Sęk Wiktoria27
Nowak Aleksandra26

Wszystkich rozegranych setów: 219

OPENdz 13ch11ch15

127

23

33

36


Wszystkich rozegranych meczów: 87

OPENdz 13ch11ch15

51

10

15

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENdz 13ch11ch15
0.92'
3 set
Śmietański Sebastian2
Kumański Łukasz1
15.18'
3 set
Pawelczyk Krzysztof1
Gwóźdź Marcin2
15.55'
2 set
Krzywicki Paweł2
Pawelczyk Krzysztof0
16.36'
2 set
Gajda Michał2
Figarski Marcin0
16.55'
3 set
Pędzik Grzegorz0
Wicher Mateusz3
17.55'
2 set
Karpeta Sebastian0
Śmietański Sebastian2
17.82'
1 set
Wicher Mateusz2
Krzywicki Paweł0
18.00'
1 set
Pędzik Grzegorz2
Waryszak Sławomir0
18.09'
2 set
Karpeta Sebastian2
Gredka Norbert1
18.27'
2 set
Gajda Michał0
Martynowski Michał2
18.00'
3 set
Działańska Maja2
Pawlak Sara1
18.91'
1 set
Piotrowicz Gabriela2
Pawlak Sara0
20.64'
2 set
Działańska Maja0
Fiut Natalia2
21.64'
1 set
Działańska Maja0
Fiut Natalia2
21.73'
2 set
Piotrowicz Gabriela2
Fiut Natalia0
21.82'
2 set
Działańska Maja2
Pawlak Sara1
22.27'
2 set
Piotrowicz Gabriela2
Pawlak Sara0
22.79'
3 set
Fiut Natalia2
Pawlak Sara1
24.73'
1 set
Działańska Maja2
Przywara Bianka0
26.00'
1 set
Działańska Maja0
Piotrowicz Gabriela2
11.09'
2 set
Walszczyn Michał0
Spadło Milan2
11.64'
2 set
Morawiak Oliwier0
Spadło Milan2
12.55'
2 set
Spadło Milan2
Grot Mateusz0
12.64'
2 set
Szcześniak Igor0
Spadło Milan2
13.55'
1 set
Walszczyn Michał0
Spadło Milan2
13.73'
1 set
Bilski Piotr0
Spadło Milan2
14.00'
2 set
Bilski Piotr0
Spadło Milan2
15.18'
1 set
Morawiak Oliwier0
Bilski Piotr2
15.45'
1 set
Szcześniak Igor0
Spadło Milan2
16.00'
1 set
Morawiak Oliwier0
Spadło Milan2
9.36'
3 set
Spadło Milan3
Sęk Wiktoria0
12.18'
1 set
Marczewski Wojciech0
Olesiński Stanisław3
13.09'
3 set
Dziopa Wojciech0
Tracz Krzysztof3
13.45'
2 set
Nowak Aleksandra0
Dziopa Wojciech3
13.91'
1 set
Tracz Krzysztof3
Pakosiński Damian0
15.27'
2 set
Tracz Krzysztof3
Pakosiński Damian0
16.27'
1 set
Sęk Wiktoria0
Marczewski Wojciech3
16.55'
3 set
Nowak Aleksandra0
Dziopa Wojciech3
16.82'
3 set
Spadło Milan3
Dziopa Wojciech0
17.18'
1 set
Spadło Milan3
Sęk Wiktoria0

Decyzji sędziowskich: 15 (0,4%)

Stroke 1
6,7%
Let 14
93,3%
Nolet 0
0%

OPEN
5 9,6%
0-5-0
Martynowski Michał0
Leżuch Grzegorz2
4 8,9%
0-4-0
Skrońska-Maziuk Monika2
Waryszak Sławomir0
2 2,9%
0-2-0
Kucharski Marcin2
Skrońska-Maziuk Monika1
1 2,9%
0-1-0
Krzywicki Paweł2
Skrońska-Maziuk Monika0
1 2,7%
0-1-0
Krysiak Grzegorz2
Waryszak Sławomir0
1 1,9%
1-0-0
Kowal Michał2
Gwóźdź Marcin1
1 2,8%
0-1-0
Pietrzak Dariusz2
Sikora Janusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0