Najdłuższy mecz

OPEN
55"35'Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
49"16'Rybarczyk Kamil2
Wojciechowski Grzegorz3
37"04'Szmańda Łukasz3
Wojciechowski Grzegorz2
35"47'Wojciechowski Grzegorz3
Wójcik Marcin1
33"29'Pawłowski Krzysztof1
Szmańda Łukasz3
32"18'Pawłowski Krzysztof3
Wysoczański Marcin2
31"57'Sztajnic Artur3
Leśniak Bartosz1
31"55'Szmańda Łukasz3
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej1
25"15'Pietrzyk Piotr2
Świgost Sławomir3
25"04'Leśniak Bartosz1
Świgost Sławomir3

Najdłużej na korcie

OPEN
Wojciechowski Grzegorz127"25'
Szmańda Paweł113"48'
Leśniak Bartosz111"27'
Szmańda Łukasz99"29'
Rybarczyk Kamil93"07'
Pawłowski Krzysztof89"44'
Wójcik Marcin87"02'
Świgost Sławomir80"28'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka77"10'
Pietrzyk Piotr76"29'

Czas setów: 11 godz. 57 min 41 s

OPEN

717 min 41 s

12"55'
4 set
Wojciechowski Grzegorz3
Wójcik Marcin1
10"38'
1 set
Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
10"37'
3 set
Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
10"02'
5 set
Rybarczyk Kamil2
Wojciechowski Grzegorz3
10"01'
2 set
Rybarczyk Kamil2
Wojciechowski Grzegorz3
9"32'
1 set
Rybarczyk Kamil2
Wojciechowski Grzegorz3
9"23'
4 set
Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
8"52'
5 set
Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
8"24'
3 set
Sztajnic Artur3
Leśniak Bartosz1
8"24'
3 set
Pawłowski Krzysztof1
Szmańda Łukasz3

Małych punktów: 2436

OPEN

2436

Szmańda Paweł185
Wojciechowski Grzegorz184
Świgost Sławomir175
Szmańda Łukasz161
Pietrzyk Piotr157
Rybarczyk Kamil156
Wójcik Marcin155
Pawłowski Krzysztof151
Czarzasta-Gotówko Agnieszka149
Leśniak Bartosz142

Wszystkich rozegranych setów: 137

OPEN

137


Wszystkich rozegranych meczów: 38

OPEN

38


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
11.64'
3 set
Wysoczański Marcin0
Sztajnic Artur3
13.73'
2 set
Świgost Sławomir3
Nowak Mirella0
14.00'
4 set
Pietrzyk Piotr3
Krawczyk Krzysztof1
14.73'
2 set
Jandzis-Szafir Barbara0
Bartczak Grzegorz3
15.36'
2 set
Pietrzyk Piotr2
Świgost Sławomir3
16.73'
1 set
Jandzis-Szafir Barbara0
Bartczak Grzegorz3
17.09'
4 set
Nowak Mirella1
Wojciechowski Grzegorz3
17.45'
2 set
Wysoczański Marcin3
Krawczyk Krzysztof0
18.09'
2 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej1
Rybarczyk Kamil3
18.36'
2 set
Szmańda Paweł3
Gaborska Agnieszka0

Decyzji sędziowskich: 20 (0,8%)

Stroke 7
35%
Let 13
65%
Nolet 0
0%

OPEN
9 9,8%
5-4-0
Pawłowski Krzysztof3
Wysoczański Marcin2
3 4,3%
0-3-0
Leśniak Bartosz1
Świgost Sławomir3
2 3,8%
1-1-0
Świgost Sławomir0
Rybarczyk Kamil3
2 3,1%
0-2-0
Czarzasta Agnieszka3
Leśniak Bartosz0
1 0,9%
0-1-0
Szmańda Paweł2
Leśniak Bartosz3
1 1,9%
1-0-0
Wysoczański Marcin0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej3
1 1,8%
0-1-0
Jandzis-Szafir Barbara0
Gaborska Agnieszka3
1 1,7%
0-1-0
Rybarczyk Kamil3
Sztajnic Artur0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0