Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
43"19'Kazanecki Tomasz3
Gorczycki Wojciech2
34"51'Gliwiak Robert3
Kuliński Damian2
33"22'Karkoszka Krzysztof2
Kazanecki Tomasz3
30"42'Szczepański Dawid3
Gliwiak Robert1
28"38'Szczepański Dawid1
Gorczycki Wojciech3
23"29'Wymazała Marta3
Kuliński Damian1
23"14'Lipnicki Piotr3
Nowakowski Krzysztof0
21"41'Gliwiak Robert3
Lipnicki Piotr0
21"37'Kazanecki Tomasz3
Serafin Tomasz0
19"46'Żakowski Grzegorz1
Serafin Tomasz3
30"39'Wieczorek Angelika3
Bartoś Sebastian2
30"02'Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
20"05'Rusak Agnieszka3
Wieczorek Angelika0
19"43'Kontowicz Sebastian3
Klich Beniamin0
11"35'Beliczyńska Aleksandra0
Bartoś Sebastian3
10"07'Podgórny Michał3
Bartoś Sebastian0
8"50'Jagodziński Adam3
Beliczyńska Aleksandra0
'Klich BeniaminW
Wieczorek Angelika3
'Klich BeniaminW
Beliczyńska Aleksandra3
'Klich BeniaminW
Bartoś Sebastian3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Kazanecki Tomasz84"08'
Gliwiak Robert83"38'
Gorczycki Wojciech79"55'
Kuliński Damian79"33'
Szczepański Dawid71"03'
Lipnicki Piotr63"15'
Wymazała Marta59"54'
Serafin Tomasz59"34'
Karkoszka Krzysztof58"53'
Żakowski Grzegorz49"07'
Wieczorek Angelika58"12'
Beliczyńska Aleksandra41"40'
Bartoś Sebastian41"16'
Kontowicz Sebastian17"23'
Klich Beniamin17"23'
Rusak Agnieszka14"22'
Podgórny Michał8"19'
Jagodziński Adam8"13'

Czas setów: 9 godz. 24 min 54 s

OPENOPEN - Eliminacje

461 min 30 s

9"37'
5 set
Gliwiak Robert3
Kuliński Damian2
8"12'
2 set
Kazanecki Tomasz3
Gorczycki Wojciech2
7"45'
2 set
Wymazała Marta3
Kuliński Damian1
7"44'
1 set
Lipnicki Piotr3
Nowakowski Krzysztof0
7"31'
5 set
Kazanecki Tomasz3
Gorczycki Wojciech2
7"17'
2 set
Gliwiak Robert3
Lipnicki Piotr0
7"06'
3 set
Lipnicki Piotr3
Nowakowski Krzysztof0
6"57'
3 set
Szczepański Dawid1
Gorczycki Wojciech3
6"57'
3 set
Serafin Tomasz3
Wymazała Marta0
6"51'
3 set
Kazanecki Tomasz3
Gorczycki Wojciech2

103 min 24 s

9"14'
1 set
Kontowicz Sebastian3
Klich Beniamin0
6"49'
1 set
Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
6"14'
3 set
Wieczorek Angelika3
Bartoś Sebastian2
6"05'
2 set
Rusak Agnieszka3
Wieczorek Angelika0
5"07'
2 set
Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
4"56'
4 set
Wieczorek Angelika3
Bartoś Sebastian2
4"51'
3 set
Rusak Agnieszka3
Wieczorek Angelika0
4"33'
2 set
Kontowicz Sebastian3
Klich Beniamin0
4"16'
3 set
Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
3"57'
2 set
Beliczyńska Aleksandra0
Bartoś Sebastian3

Małych punktów: 2328

OPENOPEN - Eliminacje

1892

Kazanecki Tomasz159
Kuliński Damian155
Gorczycki Wojciech152
Gliwiak Robert146
Karkoszka Krzysztof143
Wymazała Marta136
Podgórny Michał129
Serafin Tomasz125
Szczepański Dawid111
Nowakowski Krzysztof105

436

Wieczorek Angelika131
Bartoś Sebastian86
Beliczyńska Aleksandra68
Rusak Agnieszka35
Jagodziński Adam33
Kontowicz Sebastian33
Podgórny Michał33
Klich Beniamin17

Wszystkich rozegranych setów: 134

OPENOPEN - Eliminacje

109

25


Wszystkich rozegranych meczów: 39

OPENOPEN - Eliminacje

32

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.45'
2 set
Rusak Agnieszka0
Podgórny Michał3
0.45'
3 set
Jagodziński Adam0
Nowakowski Krzysztof3
0.50'
3 set
Rusak Agnieszka0
Podgórny Michał3
0.64'
3 set
Podgórny Michał3
Klich Beniamin1
0.64'
2 set
Podgórny Michał3
Klich Beniamin1
0.73'
1 set
Podgórny Michał3
Klich Beniamin1
0.73'
2 set
Jagodziński Adam0
Nowakowski Krzysztof3
0.82'
4 set
Podgórny Michał3
Klich Beniamin1
0.91'
4 set
Serafin Tomasz1
Gliwiak Robert3
1.00'
1 set
Jagodziński Adam0
Nowakowski Krzysztof3
13.00'
1 set
Podgórny Michał3
Bartoś Sebastian0
13.27'
2 set
Podgórny Michał3
Bartoś Sebastian0
14.09'
1 set
Jagodziński Adam3
Beliczyńska Aleksandra0
14.55'
3 set
Jagodziński Adam3
Beliczyńska Aleksandra0
15.00'
5 set
Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
16.18'
2 set
Jagodziński Adam3
Beliczyńska Aleksandra0
16.91'
5 set
Wieczorek Angelika3
Bartoś Sebastian2
17.55'
4 set
Wieczorek Angelika3
Beliczyńska Aleksandra2
18.73'
1 set
Rusak Agnieszka3
Wieczorek Angelika0
19.09'
3 set
Beliczyńska Aleksandra0
Bartoś Sebastian3

Decyzji sędziowskich: 3 (0,1%)

Stroke 1
33,3%
Let 2
66,7%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3%
1-1-0
Szczepański Dawid1
Gorczycki Wojciech3
1 2%
0-1-0
Gorczycki Wojciech3
Lipnicki Piotr0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0