Najdłuższy mecz

W35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
35"32'Wilińska Joanna2
Jarzembowska Maria3
28"13'Michnowska Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
26"56'Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
20"41'Skarbińska Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
19"50'Schaedel Paulina0
Jarzembowska Maria3
19"35'Grzechowiak Dorota3
Jarzembowska Maria0
19"14'Michnowska Katarzyna1
Grzechowiak Dorota3
19"9'Skarbińska Agnieszka3
Schaedel Paulina0
19"6'Michnowska Katarzyna0
Jarzembowska Maria3
18"19'Skarbińska Agnieszka0
Grzechowiak Dorota3
35"50'Buczkowska Ewa3
Półtorak Agnieszka0
30"21'Rutkowska Sylwia2
Liebert Karina3
20"30'Dochód Danuta3
Liebert Karina0
20"16'Dochód Danuta3
Rutkowska Sylwia0
20"0'Witkowska Dominika3
Dochód Danuta0
17"11'Witkowska Dominika3
Rutkowska Sylwia0
16"29'Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
16"0'Buczkowska Ewa3
Dochód Danuta0
15"32'Rutkowska Sylwia0
Półtorak Agnieszka3
13"44'Liebert Karina0
Półtorak Agnieszka3
47"43'Kabaciński Maciej3
Florczyk Paweł2
47"6'Wirowski Jakub3
Szymczak Marcin2
44"30'Jasiński Paweł3
Gidziński Bolesław2
42"25'Owczarczyk Łukasz1
Rygielski Rafał3
41"18'Bolechała Tomasz3
Gigoń Grzegorz2
41"12'Rygielski Rafał2
Kowalski Hubert3
40"45'Andrzejczyk Adrian3
Jóźwiak Piotr2
40"29'Kozłowski Łukasz3
Chudzicki Bartosz2
39"48'Chudzicki Bartosz3
Kowalski Hubert2
39"27'Maciantowicz Maciej3
Paczesny Bartosz1
47"9'Cichocki Jakub1
Smoleń Artur3
45"20'Kasperek Michał3
Dawid Krzysztof2
44"22'Urbański Krzysztof 3
Ornowski Marcin2
42"29'Wojtunik Bartłomiej3
Wójcicki Marcin1
42"16'Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej1
40"16'Urbański Krzysztof 3
Cichocki Marek2
36"25'Olech Mateusz2
Gołuchowski Tomasz3
36"12'Ornowski Marcin3
Waryszak Sławomir2
35"52'Cieślik Rafał1
Cichocki Jakub3
34"11'Dukielski Grzegorz1
Pajestka Adam3
49"19'Banasiak Tomasz2
Drygalski Rafał3
37"9'Olkuski Sławomir1
Sowa Grzegorz Tiger3
36"38'Osiniak Bartłomiej2
Firfas Rafał3
34"24'Olkuski Sławomir1
Kowalewski Jacek3
31"56'Sowa Grzegorz Tiger3
Konopka Mikołaj1
31"33'Hibner Jacek3
Kowalewski Jacek1
31"22'Jabłoński Paweł1
Burak Michał3
31"19'Pach Piotr3
Hibner Jacek1
28"10'Sowa Grzegorz Tiger1
Pach Piotr3
27"31'Banasiak Tomasz3
Jabłoński Paweł0
38"53'Nowak Tomasz3
Szymkowiak Mariusz2
38"10'Szymkowiak Mariusz3
Błażyca Ireneusz2
35"12'Wilk Roman2
Łuniewski Robert3
35"6'Dutka Dariusz2
Kowalski Piotr3
34"49'Nowak Tomasz2
Dutka Dariusz3
34"38'Dutka Dariusz3
Bochniarz Władysław1
33"59'Nowak Tomasz1
Wierzba Andrzej3
32"7'Kędzierski Maciej2
Kowalski Piotr3
31"27'Sienkiewicz Leszek3
Sasinowski Artur1
31"0'Krysicki Tomasz3
Smaga Marek2
36"43'Sieradzan Michał3
Samet Michał1
27"20'Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
25"40'Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
35"52'Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
26"23'Przeor Jan3
Suski Jerzy1
19"30'Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
19"19'Przeor Jan3
Nitka Jacek0
18"57'Drużyński Mirosław3
Suski Jerzy0
18"28'Przeor Jan3
Drużyński Mirosław0

Najdłużej na korcie

W35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
Wilińska Joanna85"10'
Skarbińska Agnieszka78"29'
Jarzembowska Maria76"29'
Michnowska Katarzyna68"24'
Grzechowiak Dorota57"52'
Schaedel Paulina42"42'
Półtorak Agnieszka82"2'
Buczkowska Ewa75"36'
Rutkowska Sylwia65"42'
Witkowska Dominika63"8'
Liebert Karina61"39'
Dochód Danuta48"41'
Kabaciński Maciej135"34'
Suchocki Dominik134"45'
Andrzejczyk Adrian130"39'
Kozłowski Łukasz126"32'
Kowalski Hubert122"48'
Rygielski Rafał122"26'
Szymczak Marcin122"5'
Bolechała Tomasz116"37'
Gigoń Grzegorz114"2'
Gidziński Bolesław113"50'
Smoleń Artur138"36'
Urbański Krzysztof 127"19'
Cieślik Rafał102"13'
Cichocki Jakub101"15'
Wojtunik Bartłomiej101"9'
Breguła Maciej99"56'
Wójcicki Marcin94"35'
Sobczak Piotr93"11'
Ornowski Marcin92"36'
Pajestka Adam90"8'
Jabłoński Paweł112"17'
Olkuski Sławomir110"8'
Hibner Jacek106"40'
Drygalski Rafał105"39'
Banasiak Tomasz102"41'
Sowa Grzegorz Tiger99"6'
Konopka Mikołaj99"4'
Pach Piotr87"32'
Kowalewski Jacek85"35'
Osiniak Bartłomiej83"35'
Nowak Tomasz112"8'
Dutka Dariusz108"41'
Szymkowiak Mariusz95"57'
Sienkiewicz Leszek90"18'
Smaga Marek89"13'
Kowalski Piotr86"42'
Krysicki Tomasz86"21'
Wilk Roman85"7'
Kędzierski Maciej77"31'
Łuniewski Robert74"51'
Sieradzan Michał55"18'
Samet Michał52"35'
Karwowski Wojciech45"15'
Suski Jerzy64"27'
Nitka Jacek60"7'
Przeor Jan49"29'
Drużyński Mirosław45"33'

Czas setów

WSZYSTKIEW35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

4546 min
52 s



75 h 46 min 52 s

204 min 33 s

8"23'
5 set
Wilińska Joanna2
Jarzembowska Maria3
7"14'
4 set
Michnowska Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
6"31'
2 set
Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1
6"23'
3 set
Michnowska Katarzyna1
Skarbińska Agnieszka3
6"11'
4 set
Wilińska Joanna2
Jarzembowska Maria3
6"0'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
5"39'
1 set
Skarbińska Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
5"20'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Jarzembowska Maria3
5"19'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Wilińska Joanna0
5"19'
4 set
Skarbińska Agnieszka3
Wilińska Joanna1

198 min 24 s

30"47'
1 set
Buczkowska Ewa3
Półtorak Agnieszka0
5"31'
1 set
Witkowska Dominika3
Dochód Danuta0
5"26'
4 set
Rutkowska Sylwia2
Liebert Karina3
5"11'
3 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3
5"2'
5 set
Rutkowska Sylwia2
Liebert Karina3
4"54'
3 set
Rutkowska Sylwia2
Liebert Karina3
4"47'
3 set
Witkowska Dominika3
Rutkowska Sylwia0
4"43'
2 set
Rutkowska Sylwia0
Półtorak Agnieszka3
4"34'
3 set
Witkowska Dominika3
Dochód Danuta0
4"28'
2 set
Buczkowska Ewa0
Witkowska Dominika3

1445 min 56 s

12"55'
4 set
Jasiński Paweł3
Gidziński Bolesław2
12"31'
3 set
Bałdyga Artur0
Owczarczyk Łukasz3
12"15'
4 set
Kozłowski Łukasz1
Suchocki Dominik3
11"42'
1 set
Bałdyga Artur1
Wilk Artur3
11"16'
1 set
Owczarczyk Łukasz1
Rygielski Rafał3
11"15'
3 set
Wirowski Jakub3
Szymczak Marcin2
11"0'
1 set
Bałdyga Artur0
Owczarczyk Łukasz3
11"0'
2 set
Kabaciński Maciej3
Suchocki Dominik0
10"40'
2 set
Bałdyga Artur0
Owczarczyk Łukasz3
10"30'
2 set
Szymczak Marcin3
Chudzicki Bartosz1

1050 min 43 s

15"12'
2 set
Cichocki Jakub1
Smoleń Artur3
14"43'
1 set
Cichocki Jakub1
Smoleń Artur3
12"52'
3 set
Wojtunik Bartłomiej3
Wójcicki Marcin1
10"47'
1 set
Terlecki Jarosław3
Kasperek Michał0
10"31'
4 set
Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej1
10"30'
4 set
Dukielski Grzegorz1
Pajestka Adam3
10"4'
1 set
Breguła Maciej3
Pawlik Marcin0
9"54'
1 set
Breguła Maciej0
Smoleń Artur3
9"46'
1 set
Smoleń Artur0
Terlecki Jarosław3
9"43'
3 set
Smoleń Artur3
Wojtunik Bartłomiej1

817 min 22 s

15"29'
4 set
Banasiak Tomasz2
Drygalski Rafał3
12"37'
2 set
Olkuski Sławomir1
Sowa Grzegorz Tiger3
11"3'
1 set
Jabłoński Paweł3
Firfas Rafał0
10"28'
4 set
Olkuski Sławomir1
Kowalewski Jacek3
9"45'
3 set
Jabłoński Paweł1
Burak Michał3
9"34'
2 set
Hibner Jacek3
Kowalewski Jacek1
9"16'
5 set
Banasiak Tomasz2
Drygalski Rafał3
8"46'
2 set
Jabłoński Paweł1
Burak Michał3
8"40'
2 set
Banasiak Tomasz3
Jabłoński Paweł0
8"39'
2 set
Pach Piotr3
Hibner Jacek1

643 min 32 s

11"32'
1 set
Sienkiewicz Leszek3
Sasinowski Artur1
11"7'
3 set
Nowak Tomasz1
Wierzba Andrzej3
8"55'
1 set
Nowak Tomasz3
Szymkowiak Mariusz2
8"51'
4 set
Wilk Roman1
Smaga Marek3
8"50'
4 set
Dutka Dariusz3
Bochniarz Władysław1
8"28'
3 set
Nowak Tomasz3
Szymkowiak Mariusz2
8"15'
4 set
Dutka Dariusz3
Krysicki Tomasz1
8"4'
1 set
Dutka Dariusz3
Bochniarz Władysław1
8"1'
2 set
Nowak Tomasz3
Sienkiewicz Leszek1
7"47'
4 set
Kędzierski Maciej2
Kowalski Piotr3

76 min 34 s

9"16'
3 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
9"15'
1 set
Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
8"36'
3 set
Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
8"34'
1 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
7"21'
2 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
6"8'
4 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
6"8'
2 set
Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
6"6'
2 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
5"25'
3 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
4"54'
1 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1

109 min 48 s

8"21'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
7"13'
1 set
Drużyński Mirosław3
Suski Jerzy0
6"9'
2 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
6"8'
3 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
5"48'
3 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
5"47'
4 set
Przeor Jan3
Suski Jerzy1
5"39'
2 set
Przeor Jan3
Nitka Jacek0
5"30'
1 set
Przeor Jan3
Suski Jerzy1
5"27'
2 set
Przeor Jan3
Drużyński Mirosław0
5"21'
3 set
Przeor Jan3
Nitka Jacek0

małych punktów

WSZYSTKIEW35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

14261

796

Grzechowiak Dorota171
Wilińska Joanna163
Skarbińska Agnieszka158
Jarzembowska Maria156
Michnowska Katarzyna113
Schaedel Paulina35

717

Witkowska Dominika165
Buczkowska Ewa154
Dochód Danuta128
Półtorak Agnieszka93
Rutkowska Sylwia92
Liebert Karina85

4240

Wieczorek Maciej206
Suchocki Dominik199
Kowalski Hubert184
Andrzejczyk Adrian181
Gigoń Grzegorz179
Bolechała Tomasz173
Maciantowicz Maciej173
Szymczak Marcin173
Kabaciński Maciej171
Gidziński Bolesław169

3258

Urbański Krzysztof 196
Cieślik Rafał183
Smoleń Artur173
Pajestka Adam172
Wójcicki Marcin166
Breguła Maciej160
Wrzosek Bartłomiej151
Dukielski Grzegorz151
Wojtunik Bartłomiej149
Cichocki Jakub145

2517

Hibner Jacek187
Pach Piotr182
Olkuski Sławomir170
Drygalski Rafał168
Konopka Mikołaj164
Jabłoński Paweł159
Sowa Grzegorz Tiger150
Banasiak Tomasz143
Kowalewski Jacek128
Kaliński Wojciech126

2135

Nowak Tomasz168
Szymkowiak Mariusz162
Krysicki Tomasz161
Dutka Dariusz159
Kowalski Piotr153
Wierzba Andrzej151
Smaga Marek150
Romański Krzysztof141
Kędzierski Maciej139
Mastalski Radosław131

210

Sieradzan Michał77
Samet Michał67
Karwowski Wojciech66

388

Przeor Jan108
Suski Jerzy103
Drużyński Mirosław99
Nitka Jacek78

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEW35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

232

15

15

65

54

43

31

3

6

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEW35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

825

50

47

238

189

145

123

11

22

Szybkość zdobycia punktów

W35+W40+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
11.36'
2 set
Skarbińska Agnieszka3
Schaedel Paulina0
13.27'
3 set
Michnowska Katarzyna1
Grzechowiak Dorota3
13.27'
1 set
Michnowska Katarzyna3
Schaedel Paulina0
13.36'
3 set
Schaedel Paulina0
Wilińska Joanna3
13.55'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Schaedel Paulina0
14.09'
2 set
Schaedel Paulina0
Jarzembowska Maria3
14.27'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Schaedel Paulina0
14.36'
1 set
Schaedel Paulina0
Jarzembowska Maria3
14.64'
1 set
Skarbińska Agnieszka3
Schaedel Paulina0
16.64'
2 set
Schaedel Paulina0
Wilińska Joanna3
10.55'
1 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
10.73'
1 set
Buczkowska Ewa3
Rutkowska Sylwia0
12.73'
3 set
Buczkowska Ewa3
Półtorak Agnieszka0
12.82'
1 set
Dochód Danuta3
Liebert Karina0
13.82'
1 set
Dochód Danuta3
Rutkowska Sylwia0
13.91'
2 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
14.55'
3 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
14.64'
3 set
Dochód Danuta3
Półtorak Agnieszka0
15.18'
2 set
Dochód Danuta3
Rutkowska Sylwia0
15.45'
2 set
Buczkowska Ewa3
Dochód Danuta0
13.45'
2 set
Kampa Wojciech0
Gigoń Grzegorz3
14.64'
1 set
Michalak Radosław0
Wieczorek Maciej3
15.45'
3 set
Borowski Maciej0
Gidziński Bolesław3
16.09'
2 set
Gudaczewski Paweł3
Filipczak Arkadiusz0
16.73'
3 set
Michalak Radosław0
Wieczorek Maciej3
16.82'
1 set
Pietras Krzysztof3
Bałdyga Artur0
17.00'
1 set
Borowski Maciej0
Jóźwiak Piotr3
17.27'
3 set
Florczyk Paweł3
Filipczak Arkadiusz0
17.45'
2 set
Borowski Maciej0
Kowalski Hubert3
17.45'
3 set
Maliński Michał0
Wieczorek Maciej3
12.36'
3 set
Toboła Marcin0
Kopiec Tomasz3
12.91'
2 set
Ornowski Marcin0
Dukielski Grzegorz3
13.91'
3 set
Ornowski Marcin0
Dukielski Grzegorz3
14.09'
1 set
Toboła Marcin0
Kopiec Tomasz3
14.18'
3 set
Irach Marcin3
Toboła Marcin0
14.27'
2 set
Pajestka Adam3
Toboła Marcin0
14.91'
4 set
Cieślik Rafał3
Kopiec Tomasz2
14.91'
1 set
Cieślik Rafał3
Cichocki Marek0
15.73'
3 set
Wolski Maciej0
Wójcicki Marcin3
15.73'
2 set
Dukielski Grzegorz3
Urbaniak Tomasz0
15.18'
1 set
Bobkowski Przemysław3
Habrajski Artur0
15.91'
1 set
Habrajski Artur0
Burak Michał3
16.82'
3 set
Bobkowski Przemysław3
Habrajski Artur0
16.82'
2 set
Pach Piotr3
Grudziński Sławomir0
16.91'
2 set
Cyran Dariusz3
Kucharski Marcin0
17.36'
1 set
Habrajski Artur0
Gidziński Andrzej3
18.00'
1 set
Drygalski Rafał0
Pach Piotr3
18.09'
3 set
Cyran Dariusz3
Kucharski Marcin0
18.45'
2 set
Hibner Jacek3
Burak Michał0
18.64'
1 set
Kucharski Marcin0
Drygalski Rafał3
13.73'
1 set
Błażyca Ireneusz3
Sasinowski Artur0
15.36'
2 set
Mastalski Radosław0
Wierzba Andrzej3
15.45'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Kędzierski Maciej1
15.45'
3 set
Mastalski Radosław0
Wierzba Andrzej3
15.82'
3 set
Błażyca Ireneusz3
Sasinowski Artur0
16.64'
2 set
Bochniarz Władysław1
Kędzierski Maciej3
17.27'
1 set
Romański Krzysztof3
Łuniewski Robert1
17.27'
5 set
Kędzierski Maciej2
Kowalski Piotr3
17.36'
3 set
Kędzierski Maciej3
Wilk Roman1
17.45'
1 set
Mastalski Radosław3
Krysicki Tomasz1
26.45'
4 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
26.73'
1 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
29.55'
3 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
33.27'
2 set
Karwowski Wojciech3
Samet Michał1
33.45'
2 set
Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
33.45'
4 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
40.09'
2 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
42.69'
1 set
Sieradzan Michał3
Karwowski Wojciech0
42.77'
3 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
46.73'
1 set
Sieradzan Michał3
Samet Michał1
13.82'
2 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
18.64'
1 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
19.27'
3 set
Drużyński Mirosław3
Suski Jerzy0
19.36'
5 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
21.00'
1 set
Przeor Jan3
Nitka Jacek0
21.36'
3 set
Przeor Jan3
Drużyński Mirosław0
22.64'
4 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek1
23.45'
2 set
Drużyński Mirosław3
Suski Jerzy0
23.55'
2 set
Przeor Jan3
Suski Jerzy1
25.47'
1 set
Drużyński Mirosław3
Suski Jerzy0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0