Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
37"31'Mazur Dawid3
Prokopiak Tomasz1
36"33'Piasecki Łukasz3
Rakoszek Jacek1
34"48'Kossowski Krzysztof3
Kowalewski Tomasz1
30"47'Achtelik Arkadiusz2
Postawa Kamil3
30"25'Mazur Katarzyna2
Kossowski Krzysztof3
27"15'Szyjka Mateusz1
Otrębski Jakub3
24"23'Strużyna Piotr2
Prokopiak Tomasz3
23"54'Piasecki Łukasz1
Prokopiak Tomasz3
22"13'Wac Łukasz3
Łodej Michał1
21"53'Rosół Karolina1
Marchelek Marcin3
30"22'Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
23"08'Szyjka Mateusz3
Pawłowski Mirosław0
12"58'Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
9"18'Pawłowski Mirosław2
Różanka Jakub0
'Sitko HonoriuszW
Weber Sebastian2
'Sitko HonoriuszW
Różanka Jakub2
'Pawłowski Mirosław2
Weber SebastianW
'Weber SebastianW
Mazur Katarzyna3
'Różanka Jakub2
Weber SebastianW
'Sitko HonoriuszW
Pawłowski Mirosław2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Kossowski Krzysztof96"40'
Piasecki Łukasz94"57'
Prokopiak Tomasz87"33'
Mazur Dawid81"20'
Kowalewski Tomasz80"51'
Rakoszek Jacek80"38'
Irach Marcin76"00'
Mazur Katarzyna74"52'
Widera Rafał74"04'
Łodej Michał73"46'
Pawłowski Mirosław26"57'
Sitko Honoriusz22"37'
Rosół Karolina22"37'
Szyjka Mateusz20"29'
Różanka Jakub16"30'
Kołodziejski Marcin10"02'

Czas setów: 18 godz. 53 min 59 s

OPENOPEN - Eliminacje

1074 min 23 s

14"37'
4 set
Piasecki Łukasz3
Rakoszek Jacek1
11"50'
4 set
Kossowski Krzysztof3
Kowalewski Tomasz1
9"40'
1 set
Michalak Oskar2
Jenerał Tomasz0
9"26'
1 set
Szyjka Mateusz0
Michalak Oskar2
9"00'
2 set
Mazur Dawid3
Prokopiak Tomasz1
8"08'
4 set
Mazur Dawid3
Prokopiak Tomasz1
7"54'
3 set
Mazur Dawid3
Prokopiak Tomasz1
7"24'
4 set
Szyjka Mateusz1
Otrębski Jakub3
7"15'
3 set
Widera Rafał2
Otrębski Jakub1
7"12'
1 set
Rosół Karolina0
Borysowski Marcin2

59 min 36 s

8"26'
1 set
Szyjka Mateusz3
Pawłowski Mirosław0
6"24'
3 set
Szyjka Mateusz3
Pawłowski Mirosław0
6"02'
3 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
5"39'
2 set
Szyjka Mateusz3
Pawłowski Mirosław0
4"50'
5 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
4"20'
1 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
4"07'
2 set
Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
4"06'
4 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
3"49'
1 set
Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
3"24'
1 set
Pawłowski Mirosław2
Różanka Jakub0

Małych punktów: 4327

OPENOPEN - Eliminacje

4082

Prokopiak Tomasz193
Kossowski Krzysztof180
Mazur Dawid175
Piasecki Łukasz173
Kowalewski Tomasz156
Strużyna Piotr156
Mazur Katarzyna153
Łodej Michał145
Borysowski Marcin139
Irach Marcin135

245

Sitko Honoriusz55
Rosół Karolina52
Pawłowski Mirosław50
Szyjka Mateusz36
Kołodziejski Marcin33
Różanka Jakub19

Wszystkich rozegranych setów: 243

OPENOPEN - Eliminacje

230

13


Wszystkich rozegranych meczów: 82

OPENOPEN - Eliminacje

78

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.18'
1 set
Rakoszek Jacek0
Strużyna Piotr2
0.27'
2 set
Rakoszek Jacek0
Strużyna Piotr2
10.82'
1 set
Jarmułowicz Eliasz0
Prokopiak Tomasz3
13.36'
2 set
Wójcik Krzysztof0
Brydak Marcin2
13.73'
3 set
Otrębski Jakub0
Prokopiak Tomasz3
14.36'
2 set
Postawa Kamil0
Mazur Katarzyna2
14.36'
2 set
Otrębski Jakub0
Prokopiak Tomasz3
15.09'
2 set
Sołtys Jarosław1
Bekus Radosław2
15.36'
4 set
Pawełczyk Michał1
Hadaś Tomasz3
15.73'
5 set
Strużyna Piotr2
Prokopiak Tomasz3
11.45'
3 set
Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
16.73'
2 set
Pawłowski Mirosław2
Różanka Jakub0
18.09'
2 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
18.55'
1 set
Pawłowski Mirosław2
Różanka Jakub0
20.82'
1 set
Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
21.67'
1 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
22.36'
4 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
22.45'
2 set
Różanka Jakub0
Kołodziejski Marcin3
24.13'
3 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3
24.17'
5 set
Sitko Honoriusz2
Rosół Karolina3

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3.2%
0-2-0
Widera Rafał2
Otrębski Jakub1
1 1.7%
0-1-0
Postawa Kamil0
Piasecki Łukasz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0