Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
62"25'Tyma Konrad3
Nowisz Wojciech2
57"27'Rusek Stanisław2
Przytuła Michał3
54"52'Atras Przemysław2
Khan Faizan3
53"32'Pilch Michał3
Machno Artur2
50"11'Hemmerling Piotr3
Kotra Michał1
49"40'Tyma Konrad1
Atras Przemysław3
48"28'Podgórski Bartłomiej3
Kabaciński Maciej2
41"42'Kondratowicz Łukasz1
Atras Przemysław3
40"50'Przytuła Michał3
Kamińska Magda2
40"04'Szymczak Marcin3
Kabaciński Maciej1
63"36'Wasilewski Jan3
Rowba Sergiusz2
48"06'Piechotka Tomasz2
Godula Maciej3
44"42'Kowalewski Jacek3
Lisiewicz Łukasz2
44"31'Popiołek Piotr2
Polakowski Jan3
44"16'Godula Maciej3
Kowalewski Jacek2
41"44'Grabowski Marcin1
Kabaciński Maciej3
38"37'Rowba Sergiusz3
Polakowski Jan2
38"09'Gotówko Damian2
Ossowski Arkadiusz3
37"44'Stypa Maciej2
Politański Maciej3
37"12'Wasilewski Jan1
Żak Marcin3
41"00'Kornowska Małgorzata3
Owcarz Katarzyna2
37"50'Kornowska Małgorzata2
Mohamed Nazia3
37"47'Bogdanowicz Katarzyna1
Maskiewicz Małgorzata3
36"56'Tarkowska Julia2
Owcarz Katarzyna3
36"29'Zarówna Klaudyna2
Zawartka Anna3
33"19'Czerwińska Iwona3
Wilas Kamila2
29"12'Wilińska Joanna1
Czarzasta Agnieszka3
29"07'Sypniewska Małgorzata1
Huseynova Anna3
28"59'Witkowska Dominika0
Szymaniak Kinga3
28"39'Tarkowska Julia1
Sielska Paulina3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Atras Przemysław171"55'
Przytuła Michał163"54'
Nowisz Wojciech152"47'
Tyma Konrad141"21'
Pilch Michał133"33'
Rusek Stanisław127"54'
Khan Faizan127"04'
Kondratowicz Łukasz126"30'
Rykowski Rafał116"56'
Kamińska Magda114"06'
Wasilewski Jan139"40'
Rowba Sergiusz130"17'
Godula Maciej123"56'
Kawalec Ireneusz117"35'
Kowalewski Jacek115"50'
Popiołek Piotr107"43'
Stypa Maciej99"28'
Politański Maciej96"01'
Polakowski Jan90"36'
Gotówko Damian83"37'
Kornowska Małgorzata104"50'
Tarkowska Julia98"43'
Maskiewicz Małgorzata97"44'
Owcarz Katarzyna91"15'
Mohamed Nazia90"18'
Zawartka Anna88"39'
Sielska Paulina88"37'
Rzeszutko Małgorzata88"35'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka88"06'
Witkowska Dominika85"19'

Czas setów: 62 godz. 59 min 54 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1639 min 18 s

16"59'
5 set
Tyma Konrad3
Nowisz Wojciech2
16"05'
1 set
Atras Przemysław2
Khan Faizan3
15"06'
1 set
Kondratowicz Łukasz1
Atras Przemysław3
15"04'
3 set
Maciejewski Adam0
Żak Marcin3
15"03'
1 set
Hemmerling PiotrW
Kotra Mateusz3
14"03'
4 set
Atras Przemysław2
Khan Faizan3
13"58'
3 set
Rusek Stanisław2
Przytuła Michał3
13"54'
4 set
Tyma Konrad1
Atras Przemysław3
13"30'
5 set
Pilch Michał3
Machno Artur2
13"20'
3 set
Kowalski Dominik0
Andrzejczak Karol3

1060 min 29 s

16"46'
1 set
Wasilewski Jan3
Rowba Sergiusz2
14"00'
1 set
Wilas Dawid3
Politański Maciej0
12"58'
4 set
Wasilewski Jan1
Żak Marcin3
12"20'
5 set
Piechotka Tomasz2
Godula Maciej3
12"03'
1 set
Kowalewski Jacek3
Lisiewicz Łukasz2
11"27'
2 set
Zalewski Jakub3
Zieliński Mateusz1
11"11'
3 set
Godula Maciej3
Kowalewski Jacek2
11"11'
4 set
Grabowski Marcin1
Kabaciński Maciej3
10"59'
3 set
Wasilewski Jan3
Rowba Sergiusz2
10"25'
5 set
Kowalewski Jacek3
Lisiewicz Łukasz2

1080 min 7 s

10"32'
5 set
Tarkowska Julia2
Owcarz Katarzyna3
10"22'
1 set
Witkowska Dominika0
Szymaniak Kinga3
10"07'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Maskiewicz Małgorzata3
9"58'
2 set
Sypniewska Małgorzata1
Huseynova Anna3
8"37'
4 set
Czerwińska Iwona3
Wilas Kamila2
8"35'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Wilanowska Barbara3
8"33'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Maskiewicz Małgorzata3
8"32'
3 set
Witkowska Dominika3
Mohamed Nazia0
8"13'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Owcarz Katarzyna2
8"09'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Maskiewicz Małgorzata3

Małych punktów: 11233

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4264

Nowisz Wojciech213
Przytuła Michał197
Atras Przemysław196
Rykowski Rafał186
Kurek Michał183
Khan Faizan176
Andrzejczak Karol167
Kotra Michał164
Kamińska Magda163
Pilch Michał161

3111

Rowba Sergiusz205
Kawalec Ireneusz179
Godula Maciej172
Kowalewski Jacek162
Stypa Maciej158
Politański Maciej155
Wasilewski Jan149
Popiołek Piotr141
Gotówko Damian132
Zieliński Jakub129

3858

Kornowska Małgorzata193
Witkowska Dominika184
Tarkowska Julia183
Zawartka Anna166
Huseynova Anna160
Rzeszutko Małgorzata159
Owczarek Małgorzata158
Wasilewska Kinga156
Maskiewicz Małgorzata152
Sielska Paulina151

Wszystkich rozegranych setów: 637

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

242

172

223


Wszystkich rozegranych meczów: 174

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

64

45

65


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
15.27'
2 set
Ossowski Arkadiusz0
Rykowski Rafał3
15.45'
1 set
Żak Marcin2
Kurek Michał3
15.55'
1 set
Kotra Michał3
Chlebowicz Piotr0
16.09'
5 set
Podgórski Bartłomiej2
Kamińska Magda3
16.73'
1 set
Pilch Michał0
Kotra Mateusz3
17.09'
1 set
Ossowski Arkadiusz0
Rykowski Rafał3
17.27'
2 set
Wilas Dawid0
Kotra Michał3
18.09'
1 set
Pilch Michał3
Ossowski Arkadiusz1
18.55'
1 set
Kotra Michał3
Żak Marcin0
18.55'
3 set
Przytuła Michał3
Kurek Michał2
0.73'
4 set
Rowba Sergiusz3
Lasota Andrzej1
0.82'
1 set
Rowba Sergiusz3
Lasota Andrzej1
0.83'
2 set
Rowba Sergiusz3
Lasota Andrzej1
1.18'
4 set
Kowalewski Jacek3
Wasilewski Jan1
14.55'
1 set
Zieliński Mateusz0
Politański Maciej3
14.82'
2 set
Zieliński Mateusz0
Politański Maciej3
15.18'
2 set
Zieliński Jakub3
Lenkov Andrej0
16.45'
3 set
Kawalec Ireneusz3
Popiołek Piotr2
17.45'
1 set
Pierzgalski Marcin3
Zieliński Jakub1
18.82'
3 set
Rowba Sergiusz3
Zieliński Jakub1
10.27'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Drabowska Karolina0
10.27'
1 set
Wilas Kamila3
Drabowska Karolina0
10.91'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Drabowska Karolina0
10.91'
3 set
Zarówna Klaudyna3
Drabowska Karolina0
12.27'
2 set
Wilas Kamila3
Drabowska Karolina0
12.36'
3 set
Wilas Kamila3
Drabowska Karolina0
12.73'
1 set
Drabowska Karolina0
Sawicka Agnieszka3
13.55'
1 set
Drabowska Karolina0
Tomaszewska Sylwia3
13.91'
3 set
Drabowska Karolina0
Tomaszewska Sylwia3
14.09'
2 set
Witkowska Dominika3
Tomaszewska Sylwia0

Decyzji sędziowskich: 131 (1,2%)

Stroke 32
24,4%
Let 98
74,8%
Nolet 1
0,8%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
17 18,7%
0-17-0
Tyma Konrad1
Atras Przemysław3
10 9,2%
0-10-0
Tyma Konrad3
Nowisz Wojciech2
8 9%
3-5-0
Przytuła Michał3
Kurek Michał2
8 17,4%
0-8-0
Hemmerling PiotrW
Kotra Mateusz3
8 14%
0-8-0
Kotra Mateusz0
Khan Faizan3
7 10,6%
0-7-0
Kondratowicz Łukasz1
Atras Przemysław3
6 9,2%
3-3-0
Rykowski Rafał0
Kondratowicz Łukasz3
4 6,3%
0-4-0
Atras Przemysław3
Matejski Tomasz0
3 3,6%
2-1-0
Pilch Michał1
Kondratowicz Łukasz3
3 5,7%
0-3-0
Tyma Konrad0
Kotra Mateusz3
4 4,2%
0-4-0
Piechotka Tomasz2
Godula Maciej3
2 2,3%
1-1-0
Zieliński Jakub2
Stypa Maciej3
2 3,6%
0-2-0
Polakowski Jan0
Żak Marcin3
2 2,5%
2-0-0
Kawalec Ireneusz3
Popiołek Piotr2
1 2%
1-0-0
Gotówko Damian3
Politański Maciej0
10 12,7%
6-4-0
Wilanowska Barbara1
Rohleder Katarzyna3
9 13%
5-3-1
Kornowska Małgorzata3
Zawartka Anna1
8 8,2%
3-5-0
Kornowska Małgorzata3
Owcarz Katarzyna2
5 8,8%
3-2-0
Mohamed Nazia3
Owczarek Małgorzata0
4 8%
0-4-0
Mohamed Nazia0
Kamińska Magda3
2 4,5%
1-1-0
Sielska Paulina0
Kamińska Magda3
1 1,2%
0-1-0
Zarówna Klaudyna2
Witkowska Dominika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0