Najdłuższy mecz

OPEN
50"25'Zaręba Anita2
Iwaniec Marcin3
46"36'Homiak Bogdan2
Kazimierczak Bartosz3
43"51'Olkuski Sławomir3
Teleńczuk Tomasz2
41"00'Olkuski Sławomir2
Podgórski Bartłomiej3
38"33'Rogalski Mikołaj2
Adamczyk Zbigniew3
38"27'Adamczyk Zbigniew2
Kazimierczak Bartosz3
37"04'Gołębiowski Michał3
Żak Marcin1
34"53'Konefeld Gaweł1
Adamczyk Zbigniew3
33"06'Chodorowski Krzysztof3
Zaręba Anita0
32"42'Iwaniec Marcin1
Kozłowski Roman3

Najdłużej na korcie

OPEN
Adamczyk Zbigniew108"06'
Kazimierczak Bartosz106"59'
Iwaniec Marcin104"39'
Olkuski Sławomir102"50'
Podgórski Bartłomiej99"56'
Gołębiowski Michał79"05'
Kubicki Krystian79"03'
Zaręba Anita78"35'
Kozłowski Roman77"04'
Chodorowski Krzysztof76"00'

Czas setów: 14 godz. 9 min 33 s

OPEN

849 min 33 s

16"03'
5 set
Zaręba Anita2
Iwaniec Marcin3
11"37'
5 set
Homiak Bogdan2
Kazimierczak Bartosz3
11"17'
2 set
Konefeld Gaweł1
Adamczyk Zbigniew3
10"33'
3 set
Iwaniec Marcin1
Kozłowski Roman3
10"03'
1 set
Gołębiowski Michał3
Żak Marcin1
9"32'
4 set
Gołębiowski Michał3
Żak Marcin1
9"31'
2 set
Zaręba Anita2
Iwaniec Marcin3
9"02'
1 set
Kazimierczak Bartosz0
Górka Grzegorz3
8"41'
4 set
Olkuski Sławomir2
Podgórski Bartłomiej3
8"16'
3 set
Homiak Bogdan2
Kazimierczak Bartosz3

Małych punktów: 2982

OPEN

2982

Podgórski Bartłomiej167
Adamczyk Zbigniew166
Olkuski Sławomir165
Gołębiowski Michał161
Kubicki Krystian160
Iwaniec Marcin153
Konefeld Gaweł152
Kazimierczak Bartosz151
Kozłowski Roman146
Chodorowski Krzysztof144

Wszystkich rozegranych setów: 167

OPEN

167


Wszystkich rozegranych meczów: 50

OPEN

50


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
1.91'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Olkuski Sławomir0
12.36'
2 set
Gołębiowski Michał3
Grobel Marek0
12.45'
1 set
Gołębiowski Michał3
Grobel Marek0
13.73'
2 set
Rejczak Damian3
Zaręba Anita0
14.27'
1 set
Kubicki Krystian3
Grobel Marek0
15.64'
1 set
Patroński Łukasz0
Homiak Bogdan3
16.09'
2 set
Grobel Marek0
Patroński Łukasz3
16.43'
2 set
Gołębiowski Michał2
Podgórski Bartłomiej0
16.45'
3 set
Gołębiowski Michał3
Grobel Marek0
16.55'
2 set
Homiak Bogdan0
Teleńczuk Tomasz2

Decyzji sędziowskich: 20 (0,7%)

Stroke 5
25%
Let 15
75%
Nolet 0
0%

OPEN
3 2,7%
0-3-0
Zaręba Anita2
Iwaniec Marcin3
3 6,1%
1-2-0
Rejczak Damian3
Zaręba Anita0
3 2,8%
0-3-0
Homiak Bogdan2
Kazimierczak Bartosz3
2 3,6%
2-0-0
Chodorowski Krzysztof3
Zaręba Anita0
2 3,4%
2-0-0
Rejczak Damian0
Górka Grzegorz3
2 5,7%
0-2-0
Malasiewicz Krystian2
Żak Marcin0
1 2%
0-1-0
Kazimierczak Bartosz0
Górka Grzegorz3
1 2,1%
0-1-0
Olkuski Sławomir3
Kowalski Piotr0
1 2,1%
0-1-0
Piechowiak Bartosz0
Rogalski Mikołaj3
1 2,9%
0-1-0
Piechowiak Bartosz0
Konefeld Gaweł2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0