Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU15OU11
47"41'Przybysz Grzegorz3
Rogalski Mikołaj2
31"10'Wilas Dawid1
Spoljar Domagoj3
27"41'Szkuta Łukasz1
Lisiewicz Łukasz2
27"23'Fulneczek Adrian1
Piechotka Tomasz2
26"03'Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej1
25"50'Żak Marcin1
Piechotka Tomasz2
24"12'Fulneczek Adrian2
Chlebowicz Piotr1
22"59'Śledziński Rajmund1
Parpura Michał2
22"32'Iwan Rafał1
Krawczyk Jan2
22"03'Kowalewski Jacek1
Choma Damian2
27"11'Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka1
27"08'Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka1
25"07'Wilas Karolina1
Wilas Kamila3
16"31'Sawicka Agnieszka3
Wilas Karolina0
16"13'Buczkowska Ewa3
Maskiewicz Małgorzata ?0
15"46'Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Kamila0
15"45'Sawicka Agnieszka3
Wilas Kamila0
14"19'Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Karolina0
14"05'Buczkowska Ewa3
Wilas Kamila0
13"07'Buczkowska Ewa3
Wilas Karolina0
11"47'Wojtanowski Michał0
Szymański Mikołaj2
11"36'Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
10"40'Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
10"05'Ramza Seweryn0
Chlastawa Aleksander2
9"47'Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
9"33'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
8"27'Wojtanowski Michał0
Ramza Seweryn2
7"41'Wojtanowski Michał2
Babijczuk Krzysztof0
7"06'Ramza Seweryn0
Krawczyk Tobiasz2
6"21'Wojtanowski Michał0
Chlastawa Aleksander2
7"02'Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
'Mierzejewska Natalia0
Iwan Wojciech2
'Duran Laura0
Iwan Wojciech2
'Duran Laura0
Mierzejewska Natalia2
'Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech2
'Kurenda Miłosz2
Mierzejewska Natalia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU15OU11
Przybysz Grzegorz89"10'
Piechotka Tomasz82"22'
Fulneczek Adrian81"00'
Wilas Dawid80"57'
Rogalski Mikołaj80"26'
Spoljar Domagoj79"37'
Lisiewicz Łukasz79"00'
Podgórski Bartłomiej74"29'
Chlebowicz Piotr74"23'
Rzeszotek Grzegorz72"16'
Sawicka Agnieszka71"16'
Maskiewicz Małgorzata58"18'
Bram Kamila58"07'
Janiec Karolina56"11'
Buczkowska Ewa55"42'
Ramza Seweryn40"16'
Szymański Mikołaj38"06'
Wojtanowski Michał34"24'
Krawczyk Tobiasz29"52'
Chlastawa Aleksander29"40'
Babijczuk Krzysztof21"58'
Duran Laura6"08'
Kurenda Miłosz6"08'

Czas setów: 25 godz. 5 min 60 s

OPENDAMSKAOU15OU11

1252 min 57 s

15"25'
1 set
Młyński Oskar0
Spoljar Domagoj2
11"44'
1 set
Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej1
11"01'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Rogalski Mikołaj2
10"52'
1 set
Buczkowska Ewa0
Parpura Jacek2
10"08'
1 set
Fulneczek Adrian1
Piechotka Tomasz2
10"08'
1 set
Wilas Dawid1
Spoljar Domagoj3
9"36'
2 set
Szkuta Łukasz1
Lisiewicz Łukasz2
9"34'
3 set
Żak Marcin1
Piechotka Tomasz2
9"21'
2 set
Kowalski Piotr2
Wasilewski Jan0
9"18'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Żak Marcin0

149 min 47 s

8"11'
3 set
Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka1
7"02'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Wilas Karolina0
6"14'
4 set
Wilas Karolina1
Wilas Kamila3
5"53'
4 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka1
5"48'
1 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Kamila0
5"32'
4 set
Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka1
5"32'
2 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka1
5"31'
3 set
Buczkowska Ewa3
Maskiewicz Małgorzata ?0
5"17'
1 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Sawicka Agnieszka1
5"09'
3 set
Wilas Karolina1
Wilas Kamila3

97 min 8 s

5"10'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn2
5"04'
1 set
Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
5"00'
2 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
4"55'
1 set
Ramza Seweryn0
Szymański Mikołaj2
4"53'
2 set
Wojtanowski Michał0
Szymański Mikołaj2
4"47'
1 set
Ramza Seweryn0
Chlastawa Aleksander2
4"16'
2 set
Szymański Mikołaj2
Chlastawa Aleksander0
4"11'
2 set
Ramza Seweryn0
Chlastawa Aleksander2
4"09'
1 set
Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2
3"59'
2 set
Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2

6 min 8 s

3"27'
1 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
2"41'
2 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0

Małych punktów: 5383

OPENDAMSKAOU15OU11

4207

Rogalski Mikołaj150
Przybysz Grzegorz139
Sanojca Maciej132
Chlebowicz Piotr130
Rzeszotek Grzegorz130
Piechotka Tomasz124
Spoljar Domagoj121
Lisiewicz Łukasz120
Fulneczek Adrian118
Palt Piotr118

550

Buczkowska Ewa145
Sawicka Agnieszka129
Maskiewicz Małgorzata120
Bram Kamila89
Janiec Karolina67

434

Krawczyk Tobiasz110
Szymański Mikołaj99
Ramza Seweryn77
Chlastawa Aleksander75
Wojtanowski Michał49
Babijczuk Krzysztof24

192

Iwan Wojciech66
Kurenda Miłosz53
Mierzejewska Natalia40
Duran Laura33

Wszystkich rozegranych setów: 317

OPENDAMSKAOU15OU11

242

33

30

12


Wszystkich rozegranych meczów: 134

OPENDAMSKAOU15OU11

103

10

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU15OU11
0.45'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Wilas Dawid0
11.91'
1 set
Wilas Kamila0
Kowalski Piotr2
12.45'
2 set
Chlastawa Aleksander0
Chlebowicz Piotr2
13.45'
2 set
Bąkała Piotr2
Majewski Łukasz0
13.64'
2 set
Rogalski Mikołaj2
Kurman Radosław0
13.64'
1 set
Krawczyk Jan1
Sanojca Maciej2
14.36'
1 set
Chlastawa Aleksander0
Chlebowicz Piotr2
14.36'
1 set
Milczarek Bartosz0
Choma Damian2
15.18'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Kurman Radosław0
15.27'
2 set
Kowalski Piotr0
Przybysz Grzegorz2
15.64'
1 set
Buczkowska Ewa3
Wilas Kamila0
15.91'
2 set
Buczkowska Ewa3
Maskiewicz Małgorzata ?0
15.91'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Wilas Karolina0
15.91'
3 set
Buczkowska Ewa3
Wilas Karolina0
16.91'
1 set
Buczkowska Ewa3
Wilas Karolina0
17.09'
1 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Karolina0
17.64'
3 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Kamila0
19.00'
2 set
Buczkowska Ewa3
Wilas Kamila0
19.27'
3 set
Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Karolina0
20.55'
2 set
Buczkowska Ewa3
Sawicka Agnieszka1
0.45'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Chlastawa Aleksander2
0.64'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Chlastawa Aleksander2
3.27'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj2
7.27'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Szymański Mikołaj2
12.55'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Krawczyk Tobiasz2
13.27'
1 set
Chlastawa Aleksander0
Krawczyk Tobiasz2
14.00'
2 set
Chlastawa Aleksander0
Krawczyk Tobiasz2
14.27'
1 set
Wojtanowski Michał0
Krawczyk Tobiasz2
14.45'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Krawczyk Tobiasz2
14.64'
2 set
Ramza Seweryn0
Krawczyk Tobiasz2
14.64'
2 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0
18.82'
1 set
Kurenda Miłosz2
Duran Laura0

Decyzji sędziowskich: 30 (0,6%)

Stroke 14
46,7%
Let 15
50%
Nolet 1
3,3%

OPENDAMSKAOU15
6 8,3%
2-4-0
Wilas Dawid1
Spoljar Domagoj3
3 5,6%
2-1-0
Kowalewski Jacek2
Młyński Oskar1
3 5,3%
0-3-0
Przybysz Grzegorz0
Spoljar Domagoj3
3 5,4%
1-2-0
Bąkała Piotr1
Saganowski Wojciech2
2 5,1%
0-2-0
Krawczyk Jan2
Milczarek Bartosz0
2 6,1%
2-0-0
Chlastawa Aleksander0
Kruk Mateusz2
2 4,2%
1-1-0
Rogalski Mikołaj2
Piechotka Tomasz1
1 2,6%
1-0-0
Drzazga Robert2
Franczyk Zbigniew0
1 1,8%
0-1-0
Żak Marcin1
Piechotka Tomasz2
1 3,8%
1-0-0
Saganowski Wojciech0
Piechotka Tomasz2
2 4,3%
1-0-1
Maskiewicz Małgorzata ?3
Wilas Kamila0
1 2,9%
0-1-0
Szymański Mikołaj0
Krawczyk Tobiasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0