Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKA
30"03'Wencek Artur1
Naglik Dominik2
28"06'Parpura Michał3
Darul Grzegorz1
24"24'Parpura Michał2
Rzeszotek Grzegorz1
22"25'Darul Grzegorz3
Piergies Krzysztof0
22"20'Parpura Michał3
Drzazga Robert1
20"08'Wencek Artur0
Parpura Michał2
18"34'Naglik Dominik0
Rzeszotek Grzegorz2
16"21'Drzazga Robert3
Piergies Krzysztof0
16"16'Kruk Mateusz2
Wilas Paweł1
15"37'Kowalski Piotr1
Drzazga Robert2
18"09'Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1
17"48'Cieśla Diana1
Babijczuk Krzysztof3
11"51'Cieśla Diana0
Iwan Wojciech3
6"50'Cieśla Diana0
Ramza Seweryn3
3"36'Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
3"08'Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKA
Parpura Michał79"56'
Darul Grzegorz60"17'
Naglik Dominik53"03'
Piergies Krzysztof51"40'
Drzazga Robert49"52'
Wencek Artur49"25'
Rzeszotek Grzegorz48"44'
Wilas Paweł44"54'
Kruk Mateusz40"46'
Kowalski Piotr38"58'
Cieśla Diana32"24'
Iwan Wojciech29"32'
Ramza Seweryn25"50'
Babijczuk Krzysztof22"44'

Czas setów: 6 godz. 48 min 14 s

OPENJUNIORSKA

352 min 59 s

13"09'
1 set
Wencek Artur0
Parpura Michał2
9"07'
1 set
Parpura Michał3
Darul Grzegorz1
8"55'
2 set
Naglik Dominik0
Rzeszotek Grzegorz2
8"51'
3 set
Parpura Michał2
Rzeszotek Grzegorz1
7"51'
1 set
Naglik Dominik0
Rzeszotek Grzegorz2
7"07'
2 set
Darul Grzegorz3
Piergies Krzysztof0
7"01'
3 set
Wencek Artur1
Naglik Dominik2
6"09'
2 set
Rzeszotek Grzegorz0
Kowalski Piotr2
5"56'
1 set
Parpura Michał2
Rzeszotek Grzegorz1
5"55'
1 set
Wencek Artur1
Naglik Dominik2

55 min 15 s

6"07'
1 set
Cieśla Diana1
Babijczuk Krzysztof3
5"26'
4 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1
3"53'
3 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1
3"50'
1 set
Cieśla Diana0
Iwan Wojciech3
3"39'
1 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1
3"25'
3 set
Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
3"24'
3 set
Cieśla Diana1
Babijczuk Krzysztof3
3"21'
2 set
Cieśla Diana1
Babijczuk Krzysztof3
3"14'
2 set
Cieśla Diana0
Iwan Wojciech3
3"14'
2 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1

Małych punktów: 1731

OPENJUNIORSKA

1411

Parpura Michał131
Darul Grzegorz122
Kruk Mateusz111
Piergies Krzysztof103
Drzazga Robert99
Naglik Dominik96
Kowalski Piotr91
Wilas Paweł86
Wencek Artur82
Rzeszotek Grzegorz71

320

Ramza Seweryn106
Iwan Wojciech98
Babijczuk Krzysztof79
Cieśla Diana37

Wszystkich rozegranych setów: 102

OPENJUNIORSKA

82

20


Wszystkich rozegranych meczów: 42

OPENJUNIORSKA

36

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKA
0.64'
1 set
Wilas Kamila2
Cieśla Paweł0
0.82'
2 set
Wilas Kamila2
Cieśla Paweł0
4.55'
1 set
Wencek Artur2
Iwan Wojciech0
4.64'
1 set
Kruk Mateusz2
Frączek Miłosz0
11.73'
1 set
Rajczakowski Artur0
Drzazga Robert2
12.09'
2 set
Iwan Wojciech0
Kowalski Piotr2
14.18'
1 set
Cieśla Paweł1
Kozłowska Beata2
14.18'
1 set
Franczyk Zbigniew2
Cieśla Paweł0
14.73'
1 set
Kowalski Piotr2
Kruk Mateusz0
16.00'
2 set
Piergies Krzysztof2
Kozłowska Beata1
0.36'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
0.36'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
0.91'
2 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
1.27'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
10.91'
2 set
Cieśla Diana0
Ramza Seweryn3
12.00'
1 set
Cieśla Diana0
Ramza Seweryn3
12.73'
3 set
Cieśla Diana0
Ramza Seweryn3
14.73'
3 set
Babijczuk Krzysztof0
Ramza Seweryn3
14.82'
3 set
Cieśla Diana0
Iwan Wojciech3
17.55'
4 set
Cieśla Diana1
Babijczuk Krzysztof3

Decyzji sędziowskich: 3 (0.2%)

Stroke 1
33.3%
Let 1
33.3%
Nolet 1
33.3%

OPENJUNIORSKA
1 2.3%
0-0-1
Rzeszotek Grzegorz0
Kowalski Piotr2
1 2%
0-1-0
Wilas Paweł2
Franczyk Zbigniew1
1 1.4%
1-0-0
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0