Pointfore kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 119 2
2 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 158 1
3 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 160 4
4 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 169 3
5 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 226 15
6 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 244 7
7 Mohamed NaziaBrak informacji Toruń 264 12
8 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 292 8
9 Szajder PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 304 6
10 Rozestwiński JacekBrak informacji Zielona Góra 411 11
11 Narkun RobertBrak informacji Stary Raduszec 458 5
12 Mastalski MarcinBrak informacji Bolesławiec 715 10
13 Wołoszyn AndrzejBrak informacji 750 13
14 Lis AndriiBrak informacji 1148 9
15 Kosow KarolBrak informacji Gorzów Wielkopolski 1179 14
16 Stanglewicz ZuzannaBrak informacji Zielona Góra 1396 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 16-04-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zjawin Jakub
2
  11:9  11:9
Lis Andrii
0
Sobków Szymon
0
  9:11  9:11
Szajder Przemysław
2
Kosow Karol
1
  9:11  11:9  9:11
Rembowiecki Arkadiusz
2
Rozestwiński Jacek
0
  9:11  9:11
Stolicki Norbert
2
Przygocki Przemysław
2
  11:8  11:8
Wołoszyn Andrzej
0
Pilarczyk Marcin
2
  11:7  11:7
Mastalski Marcin
0
Narkun Robert
2
  11:9  11:7
Mohamed Nazia
0
Stanglewicz Zuzanna
0
  4:11  4:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Zjawin Jakub
2
  11:7  11:7
Szajder Przemysław
0
Rembowiecki Arkadiusz
0
  9:11  9:11
Stolicki Norbert
2
Przygocki Przemysław
2
  9:11  11:9  11:9
Pilarczyk Marcin
1
Narkun Robert
0
  7:11  7:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Zjawin Jakub
2
  11:9  9:11  11:9
Stolicki Norbert
1
Przygocki Przemysław
0
  9:11  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Zjawin Jakub
1
  9:11  11:9  9:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 3 - 4
Stolicki Norbert
2
  11:9  11:9
Przygocki Przemysław
0
Stolicki Norbert
Miejsca 5 - 8
Szajder Przemysław
2
  11:9  11:9
Rembowiecki Arkadiusz
0
Pilarczyk Marcin
0
  9:11  9:11
Narkun Robert
2
Szajder Przemysław
1
  9:11  11:9  9:11
Narkun Robert
2
Narkun Robert
Miejsca 7 - 8
Rembowiecki Arkadiusz
0
  9:11  9:11
Pilarczyk Marcin
2
Pilarczyk Marcin
Miejsca 9 - 16
Lis Andrii
2
  11:9  11:9
Sobków Szymon
0
Kosow Karol
0
  9:11  9:11
Rozestwiński Jacek
2
Wołoszyn Andrzej
0
  9:11  9:11
Mastalski Marcin
2
Mohamed Nazia
2
  11:9  11:9
Stanglewicz Zuzanna
0
Lis Andrii
2
  11:9  11:8
Rozestwiński Jacek
0
Mastalski Marcin
2
  11:9  11:9
Mohamed Nazia
0
Lis Andrii
2
  11:9  11:9
Mastalski Marcin
0
Lis Andrii
Miejsca 11 - 12
Rozestwiński Jacek
2
  11:9  11:9
Mohamed Nazia
0
Rozestwiński Jacek
Miejsca 13 - 16
Sobków Szymon
0
  9:11  9:11
Kosow Karol
2
Wołoszyn Andrzej
2
  11:9  11:7
Stanglewicz Zuzanna
0
Kosow Karol
0
  8:11  8:11
Wołoszyn Andrzej
2
Wołoszyn Andrzej
Miejsca 15 - 16
Sobków Szymon
2
  7:11  11:7  11:7
Stanglewicz Zuzanna
1
Sobków Szymon
Stan na: 21:48:48 23-04-2018