Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
77"04'Pełczyński Adam2
Atras Przemysław3
70"54'Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
68"50'Pełczyński Adam3
Hemmerling Piotr1
67"26'Kotra Michał2
Atras Przemysław3
65"14'Kabaciński Maciej3
Giemza Mikołaj2
61"14'Soszka Stefan3
Kleszcz Piotr2
59"37'Pilch Michał2
Andrzejczak Karol3
59"05'Pełczyński Adam3
Rogalski Mikołaj2
56"36'Fulneczek Adrian2
Peukert Tomasz3
55"25'Kabaciński Maciej2
Daniluk Rafał3
48"31'Lubińska Dominika3
Surdziel Aleksandra2
44"44'Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2
44"26'Patałąg Julia2
Mohamed Nazia3
40"23'Sopińska Patrycja2
Jarzembowska Maria3
39"44'Patałąg Julia3
Bogdanowicz Katarzyna2
37"22'Buczkowska Ewa3
Tarkowska Julia2
36"28'Wilińska Joanna3
Maskiewicz Małgorzata2
35"59'Witkowska Dominika3
Mohamed Nazia1
35"13'Bogdanowicz Katarzyna3
Świerczyńska Monika1
34"38'Grzechowiak Dorota3
Czarzasta Agnieszka1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Pełczyński Adam297"53'
Atras Przemysław268"29'
Kotra Michał243"45'
Nowisz Wojciech219"33'
Hemmerling Piotr205"19'
Tyma Konrad197"50'
Dominiak Kamil194"27'
Kleszcz Piotr190"40'
Hełminiak Piotr189"42'
Kabaciński Maciej188"13'
Mohamed Nazia133"18'
Bogdanowicz Katarzyna126"31'
Patałąg Julia125"52'
Lubińska Dominika123"39'
Szymaniak Kinga114"46'
Buczkowska Ewa112"51'
Surdziel Aleksandra109"28'
Zawartka Anna105"05'
Skarbińska Agnieszka104"36'
Jarzembowska Maria103"51'

Czas setów: 99 godz. 12 min 28 s

OPENDAMSKA

4408 min 41 s

20"20'
4 set
Pełczyński Adam3
Hemmerling Piotr1
19"37'
4 set
Wilczyński Tomasz1
Giemza Mikołaj3
19"03'
5 set
Fulneczek Adrian2
Peukert Tomasz3
18"55'
4 set
Kabaciński Maciej3
Giemza Mikołaj2
18"25'
4 set
Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
18"08'
2 set
Kotra Michał2
Atras Przemysław3
17"10'
2 set
Soszka Stefan3
Kleszcz Piotr2
16"59'
1 set
Pełczyński Adam2
Atras Przemysław3
16"40'
4 set
Szymczak Marcin3
Hełminiak Piotr2
16"19'
3 set
Nowisz Wojciech2
Kotra Michał3

1543 min 47 s

13"33'
1 set
Witkowska Dominika3
Mohamed Nazia1
13"28'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Cerlich Małgorzata0
12"10'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Skarbińska Agnieszka0
11"11'
1 set
Lubińska Dominika3
Surdziel Aleksandra2
11"05'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Czarzasta Agnieszka1
10"48'
5 set
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2
10"44'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Tarkowska Julia1
10"23'
5 set
Patałąg Julia2
Mohamed Nazia3
10"22'
3 set
Mohamed Nazia3
Sielska Paulina0
9"44'
1 set
Szymaniak Kinga3
Owcarz Katarzyna2

Małych punktów: 15591

OPENDAMSKA

10757

Kotra Michał263
Pełczyński Adam261
Atras Przemysław250
Tyma Konrad242
Dominiak Kamil241
Nowisz Wojciech231
Jankowski Marek229
Nowak Piotr228
Rogalski Mikołaj219
Karp Adam214

4834

Mohamed Nazia191
Lubińska Dominika188
Kamińska Magda181
Patałąg Julia178
Dominiak Zuzanna176
Witkowska Dominika174
Buczkowska Ewa174
Surdziel Aleksandra171
Sopińska Patrycja171
Szymaniak Kinga168

Wszystkich rozegranych setów: 870

OPENDAMSKA

595

275


Wszystkich rozegranych meczów: 238

OPENDAMSKA

161

77


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.09'
1 set
Kondratowicz Łukasz3
Kurek Michał0
14.00'
3 set
Marszał Adrian3
Rewilak Bartosz0
16.00'
3 set
Popko Łukasz0
Wasilewski Jakub3
16.00'
1 set
Żak Marcin0
Włodarczyk Paweł3
16.36'
2 set
Krzyżaniak Mikołaj0
Karwowski Marcin3
16.36'
3 set
Włodarczyk Paweł0
Brzezicki Jakub3
18.36'
3 set
Kotra Mateusz3
Rewilak Bartosz0
18.45'
1 set
Filipowski Dariusz0
Karp Adam3
18.55'
2 set
Marszał Adrian3
Macałka Mateusz0
18.64'
4 set
Marszał Adrian2
Rykowski Rafał3
13.73'
1 set
Tomaszewska Sylwia1
Sopińska Patrycja3
13.73'
3 set
Świerczyńska Monika0
Kamińska Magda3
14.73'
2 set
Świerczyńska Monika0
Kamińska Magda3
15.45'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Zasępa Aleksandra0
15.82'
3 set
Zawartka Anna1
Witkowska Dominika3
15.91'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Świerczyńska Monika0
16.09'
2 set
Jarzembowska Maria0
Kornowska Małgorzata3
16.27'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Ryfa Natalia3
17.00'
2 set
Szymaniak Kinga1
Kamińska Magda3
17.00'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Ryfa Natalia3

Decyzji sędziowskich: 570 (3.6%)

Stroke 245
43%
Let 251
44%
Nolet 74
13%

OPENDAMSKA
49 46.2%
14-16-19
Pełczyński Adam2
Atras Przemysław3
39 34.8%
20-11-8
Kotra Michał2
Atras Przemysław3
22 27.5%
10-12-0
Peukert Tomasz1
Hełminiak Piotr3
21 29.6%
4-7-10
Kotra Mateusz1
Atras Przemysław3
18 20.9%
11-5-2
Kotra Michał3
Wojnarski Marek1
17 17.7%
9-4-4
Pilch Michał2
Andrzejczak Karol3
17 17%
6-7-4
Rykowski Rafał3
Tyma Konrad2
16 16%
5-10-1
Pełczyński Adam3
Nowisz Wojciech2
15 16%
8-4-3
Hemmerling Piotr3
Przybysz Grzegorz2
12 18.2%
5-4-3
Atras Przemysław3
Karwowski Marcin0
13 14.9%
4-5-4
Zawartka Anna3
Sypniewska Małgorzata1
12 14.6%
8-4-0
Bogdanowicz Katarzyna3
Świerczyńska Monika1
11 13.6%
6-3-2
Cerlich Małgorzata3
Skarbińska Agnieszka1
10 12.7%
4-6-0
Dominiak Zuzanna1
Zawartka Anna3
9 13.4%
7-1-1
Mohamed Nazia3
Sielska Paulina0
7 11.5%
3-4-0
Dominiak Zuzanna3
Jarzembowska Maria0
6 6.1%
4-2-0
Świerczyńska Monika3
Skarbińska Agnieszka2
6 6.4%
5-1-0
Patałąg Julia2
Mohamed Nazia3
6 8.1%
4-1-1
Lubińska Dominika1
Dominiak Zuzanna3
4 6.1%
2-1-1
Buczkowska Ewa3
Patałąg Julia1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0