Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
76"31'Kotra Michał2
Spoljar Domagoj3
63"42'Khan Karamatullah3
Kotra Mateusz1
53"13'Spoljar Domagoj3
Nowisz Wojciech2
51"57'Rusek Stanisław1
Maciantowicz Maciej3
51"01'Podvornyi Denis3
Rykowski Rafał2
50"54'Podvornyi Denis1
Rybalchenko Kostiantyn3
48"14'Mazurkiewicz Filip2
Rusek Stanisław3
47"00'Rusek Stanisław2
Terlecki Jarosław3
46"08'Wojnarski Marek2
Khan Kaleemullah3
45"04'Hemmerling Piotr1
Kotra Michał3
49"29'Rogalski Mikołaj2
Banasiak Tomasz3
45"22'Podgórski Bartłomiej3
Banasiak Tomasz2
39"05'Bellinger Mark0
Maciejewski Adam3
38"45'Szczęsny Szymon3
Nabzdyk Tomasz2
38"22'Szczęsny Szymon3
Stolicki Norbert2
37"44'Wierzba Andrzej1
Przytuła Michał3
37"12'Korostyński Damian0
Ganczarski Marcin3
35"43'Fulneczek Adrian2
Bellinger Mark3
33"30'Zalewski Jakub1
Maciejewski Adam3
32"04'Żak Marcin1
Zieliński Mateusz3
48"33'Mohamed Nazia3
Buczkowska Ewa2
41"43'Bellinger Karolina3
Huseynova Anna1
40"58'Wszołek Karolina2
Ślipczyńska Alicja3
40"07'Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika2
39"12'Zarówna Klaudyna3
Szymaniak Kinga2
38"13'Huseynova Anna3
Sypniewska Małgorzata2
37"12'Kornowska Małgorzata1
Jacobs Retha3
36"06'Honkisz Agnieszka3
Cielecka Justyna2
35"16'Krzywicka Paulina2
Kornowska Małgorzata3
35"07'Wszołek Karolina3
Kotra Sylwia2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
Spoljar Domagoj197"33'
Khan Karamatullah182"54'
Kotra Michał172"21'
Podvornyi Denis167"00'
Rusek Stanisław161"39'
Rybalchenko Kostiantyn156"58'
Nowisz Wojciech150"41'
Mazurkiewicz Filip138"31'
Wojnarski Marek137"51'
Kotra Mateusz137"11'
Szczęsny Szymon131"52'
Rogalski Mikołaj123"41'
Bellinger Mark118"55'
Podgórski Bartłomiej117"53'
Banasiak Tomasz116"13'
Górka Grzegorz106"03'
Zalewski Jakub97"57'
Ganczarski Marcin94"17'
Krzanik Jakub93"50'
Nabzdyk Tomasz92"01'
Huseynova Anna116"14'
Bellinger Karolina111"01'
Buczkowska Ewa108"21'
Mohamed Nazia107"12'
Ślipczyńska Alicja104"22'
Wszołek Karolina104"07'
Kornowska Małgorzata101"06'
Ryfa Natalia100"03'
Cielecka Justyna99"30'
Borek Klaudia98"50'

Czas setów: 69 godz. 13 min 50 s

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

1763 min 9 s

23"20'
3 set
Kotra Michał2
Spoljar Domagoj3
18"56'
1 set
Khan Karamatullah3
Kotra Mateusz1
18"48'
3 set
Khan Karamatullah3
Kotra Mateusz1
17"41'
4 set
Kotra Michał2
Spoljar Domagoj3
16"10'
4 set
Khan Karamatullah1
Rybalchenko Kostiantyn3
15"07'
4 set
Podvornyi Denis1
Rybalchenko Kostiantyn3
14"49'
4 set
Rybalchenko Kostiantyn3
Spoljar Domagoj1
14"15'
4 set
Karwowski Marcin1
Khan Tahir3
14"12'
5 set
Spoljar Domagoj3
Nowisz Wojciech2
13"41'
3 set
Rusek Stanisław1
Maciantowicz Maciej3

1056 min 32 s

17"10'
3 set
Korostyński Damian0
Ganczarski Marcin3
13"25'
5 set
Rogalski Mikołaj2
Banasiak Tomasz3
11"22'
1 set
Bellinger Mark0
Szczęsny Szymon3
11"05'
2 set
Korostyński Damian0
Ganczarski Marcin3
11"02'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon0
10"42'
4 set
Bellinger Mark0
Maciejewski Adam3
10"22'
3 set
Fulneczek Adrian3
Żak Marcin0
9"36'
4 set
Górka Grzegorz3
Zalewski Jakub1
9"20'
2 set
Zalewski Jakub1
Maciejewski Adam3
9"14'
2 set
Adamczyk Zbigniew0
Kowalewski Konrad3

1334 min 9 s

13"40'
1 set
Bellinger Karolina3
Huseynova Anna1
13"32'
3 set
Sypniewska Małgorzata0
Sielska Paulina3
12"10'
4 set
Mohamed Nazia3
Buczkowska Ewa2
11"09'
3 set
Kornowska Małgorzata1
Jacobs Retha3
10"42'
3 set
Bellinger Karolina3
Huseynova Anna1
10"33'
3 set
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika2
10"31'
4 set
Kornowska Małgorzata1
Jacobs Retha3
9"40'
4 set
Bellinger Karolina3
Huseynova Anna1
9"36'
1 set
Juzwa Magdalena2
Kaniewska Emilia3
8"57'
3 set
Wszołek Karolina2
Ślipczyńska Alicja3

Małych punktów: 12229

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

4334

Khan Karamatullah206
Nowisz Wojciech204
Rusek Stanisław194
Rykowski Rafał193
Wojnarski Marek190
Podvornyi Denis188
Rybalchenko Kostiantyn184
Mazurkiewicz Filip183
Spoljar Domagoj174
Terlecki Jarosław170

3228

Szczęsny Szymon204
Podgórski Bartłomiej197
Rogalski Mikołaj178
Ganczarski Marcin172
Banasiak Tomasz164
Krzanik Jakub161
Górka Grzegorz150
Bellinger Mark149
Nabzdyk Tomasz141
Zalewski Jakub135

4667

Huseynova Anna190
Juzwa Magdalena186
Borek Klaudia183
Bellinger Karolina176
Wszołek Karolina174
Cielecka Justyna174
Ślipczyńska Alicja173
Ryfa Natalia167
Sielska Paulina167
Kamińska Magda165

Wszystkich rozegranych setów: 686

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

239

181

266


Wszystkich rozegranych meczów: 188

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI

64

49

75


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
18.27'
1 set
Hemmerling Piotr0
Rykowski Rafał3
18.45'
1 set
Bolechała Tomasz0
Juzwa Łukasz3
19.45'
2 set
Nowisz Wojciech3
Kozik Marcin1
19.91'
2 set
Terlecki Jarosław3
Przytuła Michał0
20.27'
3 set
Khan Karamatullah3
Khan Kaleemullah2
20.64'
2 set
Mazurkiewicz Filip0
Przytuła Michał3
21.36'
1 set
Karwowski Marcin3
Juzwa Łukasz0
21.45'
2 set
Kotra Mateusz2
Rykowski Rafał3
21.73'
4 set
Głębocki Jakub1
Jaworski Jakub3
21.82'
4 set
Mazurkiewicz Filip1
Nowisz Wojciech3
7.45'
3 set
Bellinger Mark0
Szczęsny Szymon3
14.00'
3 set
Bellinger Mark0
Podgórski Bartłomiej3
15.18'
3 set
Krzanik Jakub2
Pieśla Tomasz3
15.45'
1 set
Maciejewski Adam0
Wierzba Andrzej3
16.36'
1 set
Rogalski Mikołaj3
Zioło Artur0
16.45'
2 set
Szczęsny Szymon3
Stolicki Norbert2
16.55'
1 set
Fulneczek Adrian3
Żak Marcin0
16.55'
1 set
Juzwa Łukasz3
Zieliński Mateusz0
16.91'
4 set
Głębocki Jakub3
Banasiak Tomasz1
17.18'
3 set
Szymanowski Marek3
Zioło Artur0
11.36'
3 set
Bellinger Karolina3
Sawicka Agnieszka0
11.45'
2 set
Zielińska Magdalena0
Kornowska Małgorzata3
12.45'
1 set
Krzywicka Paulina3
Surdziel Aleksandra0
13.36'
1 set
Juzwa Magdalena3
Kaczmarczyk Magdalena0
13.45'
3 set
Jacobs Retha3
Sawicka Agnieszka0
13.91'
1 set
Zielińska Magdalena0
Kornowska Małgorzata3
14.36'
1 set
Cerlich Małgorzata0
Łukasik Sylwia3
14.45'
1 set
Mohamed Nazia0
Witkowska Dominika3
14.55'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Honkisz Agnieszka3
14.55'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Witkowska Dominika3

Decyzji sędziowskich: 220 (1.8%)

Stroke 49
22.3%
Let 152
69.1%
Nolet 19
8.6%

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKI
38 40.4%
8-21-9
Khan Karamatullah1
Rybalchenko Kostiantyn3
19 18.6%
2-13-4
Podvornyi Denis3
Rykowski Rafał2
19 21.6%
6-11-2
Khan Karamatullah3
Atras Przemysław1
17 20.5%
5-12-0
Rusek Stanisław1
Maciantowicz Maciej3
16 19.5%
4-12-0
Karwowski Marcin1
Khan Tahir3
8 11.8%
0-8-0
Rybalchenko Kostiantyn3
Spoljar Domagoj1
7 10%
0-7-0
Kotra Michał1
Kozik Marcin3
6 11.3%
3-3-0
Maciantowicz Maciej3
Jankowski Marek0
6 8.2%
1-4-1
Podvornyi Denis1
Rybalchenko Kostiantyn3
6 5.9%
0-6-0
Mazurkiewicz Filip2
Rusek Stanisław3
7 12.1%
3-4-0
Przytuła Michał3
Ganczarski Marcin0
4 9.3%
2-2-0
Juzwa Łukasz3
Zieliński Mateusz0
3 3.2%
2-1-0
Krzanik Jakub2
Pieśla Tomasz3
2 2.6%
0-2-0
Fulneczek Adrian1
Rogalski Mikołaj3
1 2.2%
0-1-0
Zioło Artur0
Zalewski Jakub3
1 1.7%
0-1-0
Bellinger Mark0
Szczęsny Szymon3
1 1.4%
0-0-1
Szczęsny Szymon3
Ganczarski Marcin1
1 1.2%
0-1-0
Podgórski Bartłomiej1
Wierzba Andrzej3
5 4.7%
2-3-0
Mohamed Nazia3
Buczkowska Ewa2
3 3.3%
0-3-0
Borek Klaudia3
Bellinger Karolina2
3 6.4%
0-3-0
Ryfa Natalia3
Ślipczyńska Alicja0
2 2.5%
1-1-0
Kałmuczak Monika1
Cielecka Justyna3
2 4%
1-1-0
Łukasik Sylwia3
Surdziel Aleksandra0
2 3.6%
1-1-0
Juzwa Magdalena3
Kaczmarczyk Magdalena0
1 2.2%
0-0-1
Stasik-Makowska Ewelina0
Honkisz Agnieszka3
1 1.8%
0-0-1
Cerlich Małgorzata3
Stasik-Makowska Ewelina0
1 1.9%
0-1-0
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
1 2%
1-0-0
Honkisz Agnieszka0
Ślipczyńska Alicja3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0