Najdłuższy mecz

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
66"52'Roesner Simon3
Castagnet Mathieu2
56"38'Kotra Michał2
Dominiak Kamil3
55"44'Przytuła Michał3
Kasperek Michał2
55"21'Majkut Daniel2
Samonek Krzysztof3
52"10'Andrzejczak Karol2
Galant Wojciech3
51"43'Michałowski Krzysztof3
Krzyżaniak Tomasz2
51"28'Gajewski Grzegorz3
Matejski Tomasz1
50"56'Khan Tahir1
Khan Kaleemullah3
50"18'Stolicki Norbert3
Michałowski Krzysztof2
47"22'Pełczyński Adam2
Wojnarski Marek3
55"46'Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
51"37'Dominiak Zuzanna2
Szymaniak Kinga3
40"53'Wszołek Karolina3
Kotra Sylwia2
40"26'Beddoes Emma3
Waters Alison1
38"19'Honkisz Agnieszka3
Grzechowiak Dorota2
36"23'Ślipczyńska Alicja2
Witkowska Dominika3
35"42'Waszkiewicz Magdalena2
Więcek Karolina3
33"38'Zawartka Anna3
Mohamed Nazia2
33"12'Stasik-Makowska Ewelina2
Szlesinger Jolanta3
31"41'Zielińska Magdalena2
Kapica Jolanta3
41"33'Sokołowski Łukasz2
Rybaczewski Gaspar3
40"06'Szewczyk Mateusz2
Przybitkowski Kamil3
39"04'Jankowiak Makary3
Felbór Tytus2
37"20'Hernas Nataniel3
Szymaczek Piotr2
34"46'Tyma Karina1
Wielgus Maksymilian3
31"18'Forreiter Maciej1
Wierzba Andrzej3
28"41'Marcinkowski Mateusz2
Krysiak Leon3
26"46'Felbór Tytus3
Kanton Aleksander1
26"32'Przybitkowski Kamil0
Hemmerling Piotr3
26"09'Krzywiec Kacper1
Szewczyk Filip3

Najdłużej na korcie

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
Castagnet Mathieu131"56'
Przytuła Michał126"09'
Michałowski Krzysztof122"50'
Roesner Simon120"44'
Dominiak Kamil120"09'
Pełczyński Adam115"16'
Samonek Krzysztof114"44'
Galant Wojciech114"26'
Gajewski Grzegorz113"50'
Majkut Daniel113"13'
Ryfa Natalia82"36'
Krzywicka Paulina81"48'
Grzechowiak Dorota81"43'
Witkowska Dominika81"15'
Kapica Jolanta78"34'
Waters Alison77"13'
Mohamed Nazia75"37'
Więcek Karolina75"11'
Wszołek Karolina70"10'
Beddoes Emma67"14'
Przybitkowski Kamil77"19'
Szewczyk Mateusz73"17'
Hemmerling Piotr68"05'
Tyma Karina66"45'
Jankowiak Makary62"51'
Hełminiak Piotr58"13'
Felbór Tytus54"33'
Kot Gaweł53"55'
Korsak Mikołaj51"35'
Fordoński Jakub49"05'

Czas setów: 83 godz. 40 min 27 s

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

2920 min 15 s

20"15'
4 set
Gajewski Grzegorz3
Matejski Tomasz1
18"44'
3 set
Khan Tahir1
Khan Kaleemullah3
18"23'
3 set
Gajewski Grzegorz1
Olejniczak Robert2
17"38'
1 set
Castagnet Mathieu0
Gaultier Gregory3
16"56'
1 set
Roesner Simon3
Anjema Laurens Jan0
16"20'
2 set
Roesner Simon3
Anjema Laurens Jan0
16"18'
5 set
Roesner Simon3
Castagnet Mathieu2
15"41'
3 set
Karwowski Marcin3
Stachowski Łukasz0
15"27'
3 set
Anjema Laurens Jan0
Gaultier Gregory3
14"46'
2 set
Castagnet Mathieu0
Gaultier Gregory3

1266 min 43 s

15"31'
5 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
14"06'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Szymaniak Kinga3
11"02'
4 set
Beddoes Emma3
Waters Alison1
10"57'
1 set
Szlesinger Jolanta0
Skarbińska Agnieszka3
10"35'
1 set
Kozikowska Paulina0
Tyma Karina3
9"36'
1 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
9"17'
3 set
Honkisz Agnieszka3
Mohamed Nazia0
9"05'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Szymaniak Kinga3
8"59'
2 set
Beddoes Emma3
Waters Alison1
8"53'
4 set
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2

833 min 29 s

19"33'
3 set
Przybitkowski Kamil0
Hemmerling Piotr3
8"31'
5 set
Hernas Nataniel3
Szymaczek Piotr2
8"26'
1 set
Hemmerling Piotr3
Słowiński Maciej0
8"19'
3 set
Politański Maciej3
Hełminiak Piotr0
8"13'
5 set
Jankowiak Makary3
Felbór Tytus2
8"09'
2 set
Jankowiak Makary3
Felbór Tytus2
8"08'
4 set
Tyma Karina1
Wielgus Maksymilian3
8"04'
3 set
Tyma Karina1
Wielgus Maksymilian3
8"02'
1 set
Hełminiak Piotr0
Szewczyk Mateusz3
8"01'
3 set
Fordoński Jakub0
Hrycaj Marcin3

Małych punktów: 14950

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

7700

Dominiak Kamil165
Matejski Tomasz160
Hemmerling Piotr159
Filipowski Dariusz159
Kowalski Dominik154
Przytuła Michał153
Samonek Krzysztof152
Galant Wojciech149
Karwowski Marcin146
Pełczyński Adam146

4321

Waters Alison134
Grzechowiak Dorota133
Kamińska Magda131
Wszołek Karolina128
Krzywicka Paulina126
Albigowska-Sodo Katarzyna126
Skarbińska Agnieszka123
Witkowska Dominika122
Ryfa Natalia120
Ślipczyńska Alicja116

2929

Korsak Mikołaj121
Hernas Nataniel121
Krysiak Leon114
Jankowiak Makary110
Szewczyk Mateusz108
Hemmerling Piotr101
Tyma Karina100
Kozik Aleksander94
Słowiński Maciej92
Lipski Kajetan88

Wszystkich rozegranych setów: 877

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

443

255

179


Wszystkich rozegranych meczów: 244

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI

123

74

47


Szybkość zdobycia punktów

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
0.91'
1 set
Stachowski Łukasz3
Klebba Łukasz0
14.27'
1 set
Bajgar Tomas3
Kozłowski Rafał1
16.36'
2 set
Szczęsny Szymon3
Stolicki Norbert1
16.73'
3 set
Stolicki Norbert0
Matejski Tomasz3
16.73'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger0
Poleshchuk Daniel3
16.73'
3 set
Kozłowski Rafał0
Karp Adam3
17.55'
2 set
Stolicki Norbert0
Matejski Tomasz3
17.73'
1 set
Lisiewicz Łukasz0
Kurek Michał3
17.73'
3 set
Shinnie Chris3
Khan Zeeshan0
18.64'
1 set
Grabowski Marcin0
Majkut Daniel3
10.91'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Kaldonek Monika0
11.45'
1 set
Żabska Anna3
Kaldonek Monika0
12.82'
1 set
Miler-Podgajna Aleksandra0
Zarówna Klaudyna3
13.45'
3 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Kaldonek Monika0
13.73'
2 set
Kaldonek Monika0
Ślipczyńska Alicja3
13.91'
1 set
Zaręba Anita0
Honkisz Agnieszka3
14.27'
2 set
Zaręba Anita0
Jurkun Anna3
14.82'
2 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Kaldonek Monika0
14.91'
3 set
Kamińska Magda3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
15.27'
3 set
Żabska Anna0
Ryfa Natalia3
0.27'
3 set
Ratajczak Krzysztof3
Rak Sonia0
1.18'
2 set
Ratajczak Krzysztof3
Rak Sonia0
3.64'
1 set
Ratajczak Krzysztof3
Rak Sonia0
10.18'
1 set
Marcinkowski Mateusz2
Krysiak Leon3
12.00'
1 set
Giemza Mikołaj3
Sokołowski Julian0
13.27'
2 set
Rak Sonia0
Fordoński Aleksander3
13.64'
2 set
Jankowiak Kaja0
Kozik Aleksander3
14.18'
1 set
Rak Sonia0
Pytlowany Jakub3
14.45'
2 set
Kot Gaweł1
Słowiński Maciej3
14.55'
1 set
Sokołowski Julian1
Lipski Kajetan3

Decyzji sędziowskich: 365 (2,5%)

Stroke 129
35,3%
Let 219
60%
Nolet 17
4,7%

FINAŁ MĘSKIFINAŁ DAMSKIFINAŁ JUNIORSKI
25 22,5%
5-19-1
Khan Tahir1
Khan Kaleemullah3
25 21,4%
5-15-5
Kotra Michał2
Dominiak Kamil3
14 11,8%
2-11-1
Przytuła Michał3
Kasperek Michał2
13 21%
4-6-3
Anjema Laurens Jan0
Gaultier Gregory3
13 20%
3-10-0
Roesner Simon3
Anjema Laurens Jan0
12 19,4%
0-11-1
Kozik Marcin0
Kotra Michał3
10 9,6%
0-9-1
Pełczyński Adam2
Wojnarski Marek3
9 10,6%
6-3-0
Peukert Tomasz2
Stachowiak Jarosław3
9 11%
4-4-1
Terlecki Jarosław1
Gajewski Grzegorz3
9 14,5%
0-9-0
Tyma Konrad0
Kischel Julian3
6 7,7%
2-4-0
Kapica Jolanta1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
6 6,6%
2-3-1
Zielińska Magdalena2
Kapica Jolanta3
6 10,3%
2-4-0
Sielska Paulina3
Buczkowska Ewa0
6 6,7%
2-4-0
Zawartka Anna3
Mohamed Nazia2
5 6,6%
1-4-0
Witkowska Dominika3
Ryfa Natalia1
5 8,5%
0-5-0
Teinert Katarzyna0
Ślipczyńska Alicja3
4 9,3%
3-0-1
Waszkiewicz Magdalena0
Grzechowiak Dorota3
4 3,6%
0-4-0
Ryfa Natalia3
Krzywicka Paulina2
4 10%
2-2-0
Prokop Karolina0
Sielska Paulina3
4 4,1%
4-0-0
Wszołek Karolina3
Kotra Sylwia2
7 10,8%
7-0-0
Jankowiak Makary1
Giemza Mikołaj3
6 11,8%
3-3-0
Hemmerling Piotr3
Słowiński Maciej0
6 8%
4-2-0
Tyma Karina1
Wielgus Maksymilian3
5 4,7%
3-2-0
Hernas Nataniel3
Szymaczek Piotr2
4 6,3%
2-2-0
Hełminiak Piotr0
Szewczyk Mateusz3
4 7,7%
2-2-0
Stein Bartosz0
Tyma Karina3
3 4,1%
1-2-0
Forreiter Maciej1
Wierzba Andrzej3
3 5,7%
2-1-0
Tyma Karina3
Nowak Piotr0
3 6,7%
0-3-0
Fordoński Jakub3
Sokołowski Julian0
3 3,3%
3-0-0
Jankowiak Makary3
Felbór Tytus2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0