Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAU13U17U15
40"30'Laszuk Marcin3
Kozik Marcin1
35"42'Wasilewski Jakub3
Szewczyk Mateusz1
29"37'Kasperek Michał1
Stachowiak Jarosław2
28"04'Stachowiak Jarosław2
Kossowski Krzysztof1
28"01'Laszuk Marcin0
Wasilewski Jakub3
27"57'Wycisło Wojciech0
Kozik Marcin3
27"10'Piasecki Łukasz1
Wycisło Wojciech2
25"49'Ratka Łukasz1
Koźlik Michał2
24"35'Wycisło Wojciech2
Dawid Krzysztof1
23"55'Kozik Aleksander2
Ratka Łukasz1
37"44'Dakowska Martyna2
Jarzembowska Maria3
31"46'Jarzembowska Maria2
Cerlich Małgorzata3
19"06'Jarzembowska Maria3
Kwaśniak Izabela0
15"48'Jaworska Dagmara0
Cerlich Małgorzata3
12"57'Czakańska Karolina0
Huseynova Anna3
12"17'Czakańska Karolina2
Pękala Barbara0
12"08'Huseynova Anna3
Kwaśniak Izabela0
11"59'Dakowska Martyna2
Jaworska Dagmara0
11"47'Cerlich Małgorzata0
Huseynova Anna3
11"40'Gorol Justyna 0
Kwaśniak Izabela3
12"59'Dudiak Paweł2
Cziba Karol1
11"17'Sobiecki Antoni2
Bujak Maciej0
11"10'Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
11"01'Sobiecki Antoni0
Bińczak Adam2
9"59'Dudiak Paweł0
Bińczak Adam2
9"52'Sobiecki Antoni2
Cziba Karol0
8"19'Cziba Karol0
Bińczak Adam2
7"19'Dudiak Paweł0
Bujak Maciej2
6"26'Cziba Karol0
Bujak Maciej2
5"48'Dudiak Paweł0
Sobiecki Antoni2
34"35'Pol Jakub2
Pol Kamil3
27"26'Pol Jakub3
Kozik Aleksander1
27"20'Pol Kamil3
Kozik Aleksander1
27"11'Pol Kamil3
Dakowska Martyna1
22"03'Kozik Aleksander3
Dakowska Martyna0
14"59'Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
25"54'Bosakowski Aleksander1
Łacisz Zbigniew Jr.3
17"11'Łacisz Zbigniew Jr.3
Dudiak Paweł1
14"58'Kozik Aleksander3
Łacisz Zbigniew Jr.0
13"12'Kozik Aleksander3
Dudiak Paweł0
12"31'Kozik Aleksander3
Bosakowski Aleksander0
10"51'Bosakowski Aleksander3
Dudiak Paweł0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAU13U17U15
Laszuk Marcin104"00'
Wycisło Wojciech99"40'
Stachowiak Jarosław97"39'
Horzela Szymon88"55'
Wasilewski Jakub83"13'
Kowalewski Tomasz82"07'
Świeca Bartosz76"09'
Piasecki Łukasz74"14'
Szewczyk Mateusz73"00'
Kozik Marcin71"10'
Jarzembowska Maria70"28'
Dakowska Martyna57"09'
Cerlich Małgorzata50"36'
Jaworska Dagmara40"09'
Kwaśniak Izabela34"55'
Karczewska Karolina34"09'
Huseynova Anna31"01'
Rosół Karolina23"38'
Gorol Justyna 22"42'
Pękala Barbara19"28'
Bińczak Adam34"14'
Cziba Karol33"31'
Sobiecki Antoni33"25'
Dudiak Paweł32"22'
Bujak Maciej31"46'
Pol Kamil76"58'
Pol Jakub64"09'
Kozik Aleksander62"42'
Dakowska Martyna55"41'
Łacisz Zbigniew Jr.50"44'
Bosakowski Aleksander44"25'
Dudiak Paweł39"29'
Kozik Aleksander38"28'

Czas setów: 23 godz. 57 min 11 s

OPENDAMSKAU13U17U15

940 min 35 s

13"53'
1 set
Horzela Szymon0
Wycisło Wojciech2
12"16'
1 set
Laszuk Marcin2
Kowalewski Tomasz0
11"04'
3 set
Stachowiak Jarosław2
Kossowski Krzysztof1
10"22'
1 set
Piasecki Łukasz1
Wycisło Wojciech2
10"14'
2 set
Kowalewski Tomasz0
Piasecki Łukasz2
9"50'
4 set
Wasilewski Jakub3
Szewczyk Mateusz1
9"48'
4 set
Laszuk Marcin3
Kozik Marcin1
9"34'
3 set
Szewczyk Mateusz3
Dawid Krzysztof0
9"25'
1 set
Wycisło Wojciech0
Kozik Marcin3
9"15'
2 set
Laszuk Marcin3
Kozik Marcin1

197 min 39 s

8"45'
1 set
Jarzembowska Maria3
Kwaśniak Izabela0
7"58'
1 set
Dakowska Martyna2
Jarzembowska Maria3
7"17'
1 set
Jaworska Dagmara0
Cerlich Małgorzata3
7"03'
1 set
Czakańska Karolina0
Dakowska Martyna2
6"55'
3 set
Jarzembowska Maria2
Cerlich Małgorzata3
6"43'
1 set
Czakańska Karolina2
Pękala Barbara0
6"28'
1 set
Dakowska Martyna2
Jaworska Dagmara0
6"17'
5 set
Dakowska Martyna2
Jarzembowska Maria3
5"20'
2 set
Jarzembowska Maria2
Cerlich Małgorzata3
5"17'
3 set
Dakowska Martyna2
Jarzembowska Maria3

82 min 39 s

5"38'
1 set
Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
5"17'
2 set
Sobiecki Antoni0
Bińczak Adam2
5"11'
1 set
Sobiecki Antoni2
Bujak Maciej0
4"35'
2 set
Sobiecki Antoni2
Bujak Maciej0
4"33'
1 set
Sobiecki Antoni0
Bińczak Adam2
4"31'
1 set
Dudiak Paweł0
Bińczak Adam2
4"23'
2 set
Dudiak Paweł2
Cziba Karol1
4"22'
1 set
Sobiecki Antoni2
Cziba Karol0
4"22'
2 set
Sobiecki Antoni2
Cziba Karol0
4"15'
2 set
Dudiak Paweł0
Bińczak Adam2

129 min 45 s

10"23'
5 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
8"45'
2 set
Pol Kamil3
Dakowska Martyna1
7"19'
1 set
Kozik Aleksander3
Dakowska Martyna0
7"01'
4 set
Pol Kamil3
Kozik Aleksander1
6"08'
1 set
Pol Jakub3
Kozik Aleksander1
6"06'
3 set
Kozik Aleksander3
Dakowska Martyna0
5"55'
3 set
Pol Kamil3
Dakowska Martyna1
5"54'
2 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
5"47'
4 set
Pol Jakub3
Kozik Aleksander1
5"45'
1 set
Pol Kamil3
Kozik Aleksander1

86 min 33 s

7"03'
4 set
Bosakowski Aleksander1
Łacisz Zbigniew Jr.3
5"31'
3 set
Kozik Aleksander3
Łacisz Zbigniew Jr.0
4"58'
1 set
Bosakowski Aleksander1
Łacisz Zbigniew Jr.3
4"57'
2 set
Kozik Aleksander3
Dudiak Paweł0
4"54'
3 set
Bosakowski Aleksander1
Łacisz Zbigniew Jr.3
4"33'
2 set
Bosakowski Aleksander1
Łacisz Zbigniew Jr.3
4"33'
1 set
Kozik Aleksander3
Łacisz Zbigniew Jr.0
4"26'
3 set
Kozik Aleksander3
Bosakowski Aleksander0
4"22'
2 set
Łacisz Zbigniew Jr.3
Dudiak Paweł1
4"11'
1 set
Łacisz Zbigniew Jr.3
Dudiak Paweł1

Małych punktów: 5022

OPENDAMSKAU13U17U15

3192

Wasilewski Jakub152
Szewczyk Mateusz145
Laszuk Marcin145
Wycisło Wojciech134
Piasecki Łukasz132
Stachowiak Jarosław127
Kossowski Krzysztof117
Horzela Szymon117
Świeca Bartosz116
Adolf Adrian116

757

Jarzembowska Maria119
Dakowska Martyna114
Huseynova Anna99
Cerlich Małgorzata93
Karczewska Karolina73
Jaworska Dagmara63
Kwaśniak Izabela62
Rosół Karolina56
Pękala Barbara36
Gorol Justyna 30

334

Bińczak Adam88
Bujak Maciej74
Sobiecki Antoni74
Dudiak Paweł55
Cziba Karol43

416

Pol Kamil131
Pol Jakub116
Kozik Aleksander93
Dakowska Martyna76

323

Kozik Aleksander99
Łacisz Zbigniew Jr.92
Bosakowski Aleksander80
Dudiak Paweł52

Wszystkich rozegranych setów: 300

OPENDAMSKAU13U17U15

190

46

21

23

20


Wszystkich rozegranych meczów: 119

OPENDAMSKAU13U17U15

80

17

10

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAU13U17U15
0.27'
2 set
Kozik Marcin0
Szewczyk Mateusz3
0.27'
3 set
Kozik Marcin0
Szewczyk Mateusz3
0.45'
1 set
Kozik Marcin0
Szewczyk Mateusz3
12.09'
1 set
Sołtys Jarosław0
Kozik Marcin2
15.00'
2 set
Wroblowski Rafał0
Kozik Marcin2
15.27'
1 set
Kossowski Krzysztof2
Irach Marcin0
16.09'
2 set
Irach Marcin2
Adamczyk Grzegorz0
16.73'
1 set
Wasilewski Jakub2
Jagiełło Tomasz0
17.09'
1 set
Wroblowski Rafał0
Kozik Marcin2
17.73'
1 set
Skuplik Marcin0
Kastelik Paweł2
12.82'
1 set
Pudlik Anna0
Słomka Karolina2
14.73'
1 set
Gorol Justyna 0
Kwaśniak Izabela3
15.18'
1 set
Czakańska Karolina2
Gorol Justyna 0
15.55'
1 set
Pudlik Anna0
Jaworska Dagmara2
15.55'
3 set
Huseynova Anna3
Kwaśniak Izabela0
15.73'
1 set
Jarzembowska Maria2
Cerlich Małgorzata3
15.91'
2 set
Pudlik Anna0
Słomka Karolina2
16.00'
2 set
Pudlik Anna0
Jaworska Dagmara2
16.18'
2 set
Huseynova Anna3
Kwaśniak Izabela0
16.36'
3 set
Czakańska Karolina0
Huseynova Anna3
13.55'
1 set
Dudiak Paweł0
Sobiecki Antoni2
14.00'
1 set
Cziba Karol0
Bińczak Adam2
14.18'
2 set
Dudiak Paweł0
Sobiecki Antoni2
14.36'
1 set
Cziba Karol0
Bujak Maciej2
16.64'
1 set
Dudiak Paweł0
Bujak Maciej2
19.09'
2 set
Bujak Maciej0
Bińczak Adam2
19.09'
2 set
Dudiak Paweł0
Bujak Maciej2
19.36'
1 set
Dudiak Paweł2
Cziba Karol1
20.09'
2 set
Cziba Karol0
Bujak Maciej2
21.45'
2 set
Cziba Karol0
Bińczak Adam2
18.00'
3 set
Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
20.00'
1 set
Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
22.36'
4 set
Pol Kamil3
Dakowska Martyna1
23.45'
3 set
Pol Jakub3
Kozik Aleksander1
23.64'
4 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
23.82'
3 set
Pol Jakub2
Pol Kamil3
24.18'
2 set
Pol Kamil3
Kozik Aleksander1
27.91'
3 set
Pol Kamil3
Kozik Aleksander1
28.18'
2 set
Pol Jakub3
Kozik Aleksander1
29.17'
2 set
Pol Kamil3
Dakowska Martyna1
15.91'
1 set
Bosakowski Aleksander3
Dudiak Paweł0
17.45'
2 set
Kozik Aleksander3
Łacisz Zbigniew Jr.0
19.36'
2 set
Bosakowski Aleksander3
Dudiak Paweł0
19.91'
3 set
Łacisz Zbigniew Jr.3
Dudiak Paweł1
20.73'
4 set
Łacisz Zbigniew Jr.3
Dudiak Paweł1
21.45'
3 set
Kozik Aleksander3
Dudiak Paweł0
21.55'
1 set
Kozik Aleksander3
Bosakowski Aleksander0
21.55'
2 set
Kozik Aleksander3
Bosakowski Aleksander0
21.73'
1 set
Kozik Aleksander3
Dudiak Paweł0
22.64'
3 set
Bosakowski Aleksander3
Dudiak Paweł0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,1%)

Stroke 0
0%
Let 7
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 3,9%
0-3-0
Laszuk Marcin3
Kozik Marcin1
2 3,6%
0-2-0
Kasperek Michał1
Rygielski Rafał2
1 3,1%
0-1-0
Kopeć Michał2
Wroblowski Rafał0
1 2,8%
0-1-0
Wycisło Wojciech2
Koźlik Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0