Najdłuższy mecz

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 5, ou17o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY
23"27'Bińczak Adam3
Bujak Maciej1
22"32'Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
22"17'Samborski Jan3
Szymański Mikołaj0
20"55'Stawarski Michał3
Hyżyk Mikołaj0
20"46'Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
18"18'Ptaszek Mateusz3
Hyżyk Mikołaj0
17"34'Samborski Jan3
Stawarski Michał0
16"08'Stawarski Michał3
Bińczak Adam0
12"25'Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
12"09'Hyżyk Mikołaj3
Bujak Maciej0
21"00'Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
16"22'Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
13"31'Grodzka Wiktoria0
Ziąbska Melania3
13"06'Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
12"56'Tomczyk Aleksandra3
Grodzka Wiktoria0
12"10'Grodzka Wiktoria0
Otrząsek Tola3
12"07'Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
12"03'Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
10"26'Tomczyk Aleksandra3
Wilk Alicja0
8"33'Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
38"40'Szymański Mikołaj3
Celm Maksymilian2
34"01'Świątkowski Jakub3
Szymański Mikołaj2
28"19'Marcinkowski Mateusz0
Szymaczek Piotr3
28"12'Marcinkowski Łukasz3
Krawczyk Tobiasz1
26"33'Krawczyk Tobiasz0
Szymaczek Piotr3
21"49'Stolecki Filip3
Celm Maksymilian1
21"22'Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz0
20"39'Stolecki Filip0
Marcinkowski Łukasz3
20"32'Świątkowski Jakub0
Marcinkowski Mateusz3
19"28'Stolecki Filip3
Wojciechowski Filip Krzysztof0
28"20'Grzechowiak Natasza3
Filipkowska Alicja2
27"59'Toporska Joanna1
Trojanowicz Aleksandra3
25"25'Grzechowiak Natasza1
Popko Aleksandra3
18"48'Gałwa Aleksandra0
Otrząsek Tola3
17"19'Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
17"02'Grzechowiak Natasza3
Trojanowicz Aleksandra0
15"50'Urbańska Weronika0
Otrząsek Tola3
15"01'Urbańska Weronika3
Wilk Joanna0
14"55'Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra0
14"52'Trojanowicz Aleksandra0
Popko Aleksandra3
24"36'Otrząsek Tola1
Popko Aleksandra3
22"57'Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
21"37'Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
13"17'Urbańska Weronika0
Grzechowiak Natasza3
'Trojanowicz Aleksandra3
Tomczyk AleksandraW
49"57'Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4
35"30'Klimowicz Dawid2
Stolecki Leon3
24"16'Dobrzyński Wojciech3
Durkalec Michał1
23"40'Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub0
21"53'Stolecki Leon3
Durkalec Michał0
20"12'Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
19"43'Klimowicz Dawid3
Durkalec Michał0
18"35'Dyczkowski Jakub0
Woziwodzki Jakub3
16"55'Dobrzyński Wojciech3
Stolecki Leon0
15"53'Lipski Kajetan3
Dyczkowski Jakub0
16"03'Lubińska Dominika3
Popko Aleksandra0
13"24'Toporska Joanna0
Lubińska Dominika3
12"27'Rak Sonia3
Dukielska Nadia0
12"13'Grzechowiak Natasza3
Dukielska Nadia0
11"54'Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
11"25'Lubińska Dominika3
Filipkowska Alicja0
31'Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
'Toporska Joanna0
Filipkowska Alicja3
'Toporska Joanna0
Popko Aleksandra3
24"17'Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
32"27'Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
35"23'Górecka Aleksandra3
Burak Aleksandra1
27"04'Lubińska Dominika3
Burak Julia1
20"47'Hyżyk Aleksandra1
Rak Sonia3
18"04'Górecka Aleksandra3
Polacka Magdalena0
16"54'Górecka Aleksandra0
Lubińska Dominika3
16"42'Polacka Magdalena0
Burak Julia3
16"05'Rak Sonia0
Burak Julia3
13"58'Burak Aleksandra3
Rak Sonia0
13"45'Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
13"19'Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
'Klimowicz DawidW
Dyczkowski Jakub3
21"11'Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
15"39'Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
13"14'Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
'Grzechowiak Natasza1
Popko Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY
Solawa Jakub50"24'
Szymański Mikołaj48"39'
Stawarski Michał44"39'
Bińczak Adam42"22'
Hyżyk Mikołaj42"03'
Bujak Maciej36"39'
Samborski Jan33"24'
Ptaszek Mateusz33"04'
Tomczyk Aleksandra49"12'
Ziąbska Melania44"52'
Otrząsek Tola41"21'
Grodzka Wiktoria39"38'
Wilk Alicja34"09'
Szymański Mikołaj83"31'
Celm Maksymilian71"30'
Stolecki Filip70"16'
Świątkowski Jakub67"56'
Marcinkowski Mateusz67"52'
Krawczyk Tobiasz61"46'
Szymaczek Piotr61"31'
Marcinkowski Łukasz58"49'
Winter Alex40"24'
Wojciechowski Filip Krzysztof39"30'
Grzechowiak Natasza63"47'
Trojanowicz Aleksandra58"11'
Otrząsek Tola53"02'
Popko Aleksandra52"39'
Filipkowska Alicja49"55'
Gałwa Aleksandra49"46'
Toporska Joanna46"30'
Wilk Joanna44"40'
Urbańska Weronika36"43'
Tomczyk Aleksandra36"13'
Otrząsek Tola19"52'
Popko Aleksandra19"52'
Gałwa Aleksandra19"39'
Filipkowska Alicja19"39'
Toporska Joanna15"33'
Wilk Joanna15"33'
Urbańska Weronika10"29'
Grzechowiak Natasza10"29'
Klimowicz Dawid97"19'
Dobrzyński Wojciech76"37'
Durkalec Michał65"11'
Stolecki Leon63"18'
Dyczkowski Jakub46"08'
Lipski Kajetan44"17'
Woziwodzki Jakub36"46'
Świątkowski Jakub27"03'
Dukielska Nadia18"27'
Lubińska Dominika33"00'
Rak Sonia19"58'
Dukielska Nadia19"29'
Grzechowiak Natasza19"29'
Popko Aleksandra13"16'
Filipkowska Alicja10"22'
Toporska Joanna10"22'
Dobrzyński Wojciech19"39'
Lipski Kajetan19"39'
Woziwodzki Jakub27"09'
Stolecki Leon27"09'
Górecka Aleksandra61"23'
Lubińska Dominika50"13'
Burak Aleksandra49"47'
Burak Julia49"22'
Rak Sonia41"16'
Polacka Magdalena39"37'
Hyżyk Aleksandra37"12'
Ciszewska Alicja28"16'
Durkalec Michał17"42'
Świątkowski Jakub17"42'
Lubińska Dominika13"45'
Rak Sonia13"45'
Filipkowska Alicja10"21'
Dukielska Nadia10"21'

Czas setów: 24 godz. 58 min 27 s

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY

165 min 37 s

8"45'
2 set
Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
8"18'
2 set
Samborski Jan3
Szymański Mikołaj0
7"23'
3 set
Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
7"19'
1 set
Ptaszek Mateusz3
Solawa Jakub0
6"36'
1 set
Stawarski Michał3
Hyżyk Mikołaj0
6"17'
1 set
Solawa Jakub0
Szymański Mikołaj3
5"53'
1 set
Samborski Jan3
Szymański Mikołaj0
5"52'
2 set
Ptaszek Mateusz3
Hyżyk Mikołaj0
5"41'
4 set
Bińczak Adam3
Bujak Maciej1
5"36'
2 set
Stawarski Michał3
Bińczak Adam0

104 min 36 s

7"17'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
6"24'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
6"02'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
5"35'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
4"35'
1 set
Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
4"25'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
4"23'
2 set
Grodzka Wiktoria0
Ziąbska Melania3
3"50'
3 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
3"45'
1 set
Grodzka Wiktoria0
Ziąbska Melania3
3"37'
1 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3

349 min 18 s

11"15'
3 set
Marcinkowski Mateusz0
Szymaczek Piotr3
9"22'
1 set
Stolecki Filip0
Marcinkowski Łukasz3
8"50'
2 set
Krawczyk Tobiasz0
Szymaczek Piotr3
8"37'
4 set
Świątkowski Jakub3
Szymański Mikołaj2
8"31'
1 set
Stolecki Filip3
Wojciechowski Filip Krzysztof0
8"18'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz0
8"14'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz0
8"10'
1 set
Świątkowski Jakub0
Marcinkowski Mateusz3
8"08'
2 set
Marcinkowski Mateusz0
Szymaczek Piotr3
7"46'
3 set
Krawczyk Tobiasz0
Szymaczek Piotr3

245 min 43 s

8"11'
1 set
Toporska Joanna1
Trojanowicz Aleksandra3
7"06'
1 set
Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
6"29'
3 set
Toporska Joanna1
Trojanowicz Aleksandra3
6"18'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Trojanowicz Aleksandra0
5"55'
2 set
Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
5"39'
3 set
Grzechowiak Natasza1
Popko Aleksandra3
5"38'
2 set
Grzechowiak Natasza1
Popko Aleksandra3
5"26'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra0
5"23'
4 set
Grzechowiak Natasza3
Filipkowska Alicja2
5"21'
3 set
Gałwa Aleksandra0
Otrząsek Tola3

65 min 33 s

6"52'
1 set
Otrząsek Tola1
Popko Aleksandra3
6"14'
4 set
Otrząsek Tola1
Popko Aleksandra3
5"37'
4 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
5"00'
3 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
4"57'
2 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
4"17'
4 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
4"05'
2 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
4"05'
1 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
3"57'
1 set
Urbańska Weronika0
Grzechowiak Natasza3
3"51'
1 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3

237 min 33 s

12"33'
2 set
Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4
9"34'
2 set
Klimowicz Dawid2
Stolecki Leon3
8"44'
2 set
Lipski Kajetan3
Woziwodzki Jakub0
7"58'
1 set
Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4
7"46'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Świątkowski Jakub0
7"42'
5 set
Klimowicz Dawid2
Stolecki Leon3
7"31'
4 set
Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4
7"24'
1 set
Stolecki Leon3
Durkalec Michał0
7"12'
3 set
Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4
6"44'
5 set
Klimowicz Dawid1
Dobrzyński Wojciech4

62 min 58 s

4"31'
3 set
Lubińska Dominika3
Popko Aleksandra0
4"28'
2 set
Lubińska Dominika3
Filipkowska Alicja0
4"18'
1 set
Lubińska Dominika3
Popko Aleksandra0
3"57'
2 set
Lubińska Dominika3
Popko Aleksandra0
3"54'
3 set
Toporska Joanna0
Lubińska Dominika3
3"53'
2 set
Rak Sonia3
Dukielska Nadia0
3"36'
2 set
Toporska Joanna0
Lubińska Dominika3
3"34'
2 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
3"23'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Dukielska Nadia0
3"17'
1 set
Rak Sonia3
Dukielska Nadia0

19 min 39 s

5"42'
3 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
5"07'
4 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
4"50'
2 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
4"00'
1 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1

27 min 9 s

6"02'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
5"37'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
5"35'
5 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
5"21'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
4"34'
4 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2

178 min 33 s

8"45'
4 set
Górecka Aleksandra3
Burak Aleksandra1
7"44'
3 set
Górecka Aleksandra3
Burak Aleksandra1
7"10'
3 set
Lubińska Dominika3
Burak Julia1
7"10'
3 set
Polacka Magdalena0
Burak Julia3
6"49'
1 set
Górecka Aleksandra3
Burak Aleksandra1
6"45'
2 set
Górecka Aleksandra0
Lubińska Dominika3
6"31'
3 set
Górecka Aleksandra0
Lubińska Dominika3
6"29'
2 set
Górecka Aleksandra3
Burak Aleksandra1
6"10'
2 set
Lubińska Dominika3
Burak Julia1
5"26'
2 set
Górecka Aleksandra3
Polacka Magdalena0

17 min 42 s

8"30'
3 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
4"57'
2 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
4"15'
1 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3

24 min 6 s

5"04'
1 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
4"44'
3 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
4"01'
3 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
3"57'
2 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
3"39'
2 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
2"41'
1 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3

Małych punktów: 5698

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY

610

Samborski Jan101
Szymański Mikołaj90
Stawarski Michał88
Ptaszek Mateusz82
Hyżyk Mikołaj77
Solawa Jakub68
Bińczak Adam64
Bujak Maciej40

409

Tomczyk Aleksandra132
Otrząsek Tola117
Ziąbska Melania75
Grodzka Wiktoria64
Wilk Alicja21

1199

Szymański Mikołaj141
Celm Maksymilian139
Marcinkowski Mateusz132
Świątkowski Jakub128
Stolecki Filip103
Szymaczek Piotr103
Marcinkowski Łukasz99
Krawczyk Tobiasz90
Wojciechowski Filip Krzysztof83
Winter Alex80

1004

Grzechowiak Natasza156
Popko Aleksandra147
Otrząsek Tola133
Filipkowska Alicja128
Gałwa Aleksandra100
Tomczyk Aleksandra81
Trojanowicz Aleksandra77
Urbańska Weronika61
Toporska Joanna61
Wilk Joanna60

265

Filipkowska Alicja43
Toporska Joanna39
Popko Aleksandra36
Gałwa Aleksandra36
Otrząsek Tola33
Grzechowiak Natasza33
Wilk Joanna30
Urbańska Weronika15

772

Klimowicz Dawid154
Dobrzyński Wojciech126
Lipski Kajetan102
Stolecki Leon96
Durkalec Michał94
Woziwodzki Jakub88
Dyczkowski Jakub64
Świątkowski Jakub37
Dukielska Nadia11

410

Lubińska Dominika99
Popko Aleksandra80
Rak Sonia66
Filipkowska Alicja57
Grzechowiak Natasza45
Toporska Joanna35
Dukielska Nadia28

71

Lipski Kajetan40
Dobrzyński Wojciech31

83

Woziwodzki Jakub49
Stolecki Leon34

638

Lubińska Dominika110
Burak Aleksandra104
Burak Julia103
Górecka Aleksandra91
Polacka Magdalena73
Rak Sonia71
Hyżyk Aleksandra68
Ciszewska Alicja18

51

Durkalec Michał34
Świątkowski Jakub17

186

Popko Aleksandra48
Grzechowiak Natasza41
Lubińska Dominika34
Filipkowska Alicja33
Rak Sonia18
Dukielska Nadia12

Wszystkich rozegranych setów: 350

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY

37

30

72

61

15

47

27

4

5

39

3

10


Wszystkich rozegranych meczów: 108

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY

12

10

22

19

4

14

9

1

1

12

1

3


Szybkość zdobycia punktów

OU13GU13OU15GU15GU15 - FinałyOU17GU17o miejsce 1, ou17o miejsce 3, ou17GU19o miejsce 7, ou17GU17 FINAŁY
12.18'
3 set
Bujak Maciej0
Szymański Mikołaj3
12.55'
2 set
Bujak Maciej0
Szymański Mikołaj3
13.91'
1 set
Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
15.36'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Bujak Maciej0
15.82'
1 set
Bujak Maciej0
Szymański Mikołaj3
16.82'
3 set
Stawarski Michał3
Bińczak Adam0
17.91'
3 set
Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
18.45'
2 set
Hyżyk Mikołaj3
Bujak Maciej0
18.55'
2 set
Bińczak Adam3
Bujak Maciej1
19.00'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Bujak Maciej0
9.91'
2 set
Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
10.82'
1 set
Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
10.91'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Alicja0
12.27'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
13.09'
1 set
Otrząsek Tola3
Ziąbska Melania0
13.91'
3 set
Wilk Alicja0
Otrząsek Tola3
14.45'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Alicja0
14.64'
2 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
15.00'
1 set
Grodzka Wiktoria0
Otrząsek Tola3
15.18'
3 set
Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
1.64'
3 set
Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz0
12.45'
3 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn3
12.64'
2 set
Ramza Seweryn0
Celm Maksymilian3
12.73'
3 set
Ramza Seweryn0
Celm Maksymilian3
12.91'
1 set
Winter Alex3
Śliwa Jakub0
13.45'
3 set
Szymański Mikołaj3
Śliwa Jakub0
13.64'
2 set
Marcinkowski Mateusz3
Dziewiatowski Nikodem0
13.91'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Dziewiatowski Nikodem0
14.00'
2 set
Winter Alex0
Świątkowski Jakub3
14.00'
2 set
Winter Alex0
Wojciechowski Filip Krzysztof3
1.55'
3 set
Tomczyk Aleksandra0
Otrząsek Tola3
10.00'
3 set
Toporska Joanna0
Filipkowska Alicja3
11.64'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Toporska Joanna0
11.91'
1 set
Toporska Joanna0
Filipkowska Alicja3
12.00'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Toporska Joanna0
12.55'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Toporska Joanna0
13.00'
1 set
Filipkowska Alicja3
Trojanowicz Aleksandra0
13.27'
3 set
Toporska Joanna0
Popko Aleksandra3
13.55'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
15.55'
1 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
16.73'
2 set
Urbańska Weronika0
Grzechowiak Natasza3
17.55'
2 set
Otrząsek Tola1
Popko Aleksandra3
18.18'
3 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
18.91'
3 set
Urbańska Weronika0
Grzechowiak Natasza3
19.36'
3 set
Otrząsek Tola1
Popko Aleksandra3
21.00'
1 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
21.55'
1 set
Urbańska Weronika0
Grzechowiak Natasza3
22.27'
1 set
Filipkowska Alicja3
Gałwa Aleksandra1
22.27'
2 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
23.36'
4 set
Wilk Joanna1
Toporska Joanna3
12.64'
1 set
Klimowicz Dawid3
Dukielska Nadia0
14.64'
2 set
Klimowicz Dawid3
Dukielska Nadia0
14.64'
3 set
Lipski Kajetan3
Świątkowski Jakub0
16.09'
2 set
Lipski Kajetan3
Świątkowski Jakub0
16.82'
2 set
Dukielska Nadia0
Durkalec Michał3
16.91'
3 set
Dukielska Nadia0
Durkalec Michał3
18.45'
1 set
Dukielska Nadia0
Durkalec Michał3
19.64'
1 set
Lipski Kajetan3
Dyczkowski Jakub0
21.00'
1 set
Dobrzyński Wojciech3
Durkalec Michał1
21.00'
4 set
Klimowicz Dawid2
Stolecki Leon3
0.36'
3 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
0.45'
2 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
1.91'
1 set
Filipkowska Alicja0
Popko Aleksandra3
14.18'
3 set
Lubińska Dominika3
Filipkowska Alicja0
15.27'
1 set
Lubińska Dominika3
Filipkowska Alicja0
15.36'
3 set
Rak Sonia3
Dukielska Nadia0
15.64'
1 set
Toporska Joanna0
Lubińska Dominika3
16.27'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Dukielska Nadia0
17.09'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Dukielska Nadia0
17.36'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Rak Sonia3
21.82'
1 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
26.36'
2 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
27.91'
4 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
31.09'
3 set
Lipski Kajetan3
Dobrzyński Wojciech1
24.91'
4 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
29.18'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
30.45'
5 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
30.64'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
32.91'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
10.45'
1 set
Burak Aleksandra3
Ciszewska Alicja0
12.09'
2 set
Ciszewska Alicja0
Hyżyk Aleksandra3
13.45'
3 set
Ciszewska Alicja0
Hyżyk Aleksandra3
14.00'
1 set
Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3
14.91'
2 set
Ciszewska Alicja0
Polacka Magdalena3
16.55'
3 set
Burak Aleksandra3
Rak Sonia0
17.00'
3 set
Burak Aleksandra3
Ciszewska Alicja0
17.36'
2 set
Burak Aleksandra3
Ciszewska Alicja0
17.91'
4 set
Hyżyk Aleksandra1
Rak Sonia3
17.91'
2 set
Polacka Magdalena0
Burak Julia3
23.18'
1 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
27.00'
2 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
42.50'
3 set
Świątkowski Jakub0
Durkalec Michał3
14.64'
1 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
19.91'
2 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
21.55'
2 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
21.91'
3 set
Dukielska Nadia0
Filipkowska Alicja3
23.67'
3 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3
27.64'
1 set
Rak Sonia0
Lubińska Dominika3

Decyzji sędziowskich: 35 (0,6%)

Stroke 13
37,1%
Let 18
51,4%
Nolet 4
11,4%

OU13GU13OU15GU15OU17o miejsce 3, ou17GU19
2 2,8%
2-0-0
Bińczak Adam3
Bujak Maciej1
1 1,8%
0-1-0
Ptaszek Mateusz3
Hyżyk Mikołaj0
1 2,4%
0-1-0
Wilk Alicja0
Ziąbska Melania3
1 2,5%
1-0-0
Grodzka Wiktoria0
Otrząsek Tola3
3 4,6%
0-3-0
Marcinkowski Mateusz0
Szymaczek Piotr3
2 3,2%
0-2-0
Krawczyk Tobiasz0
Szymaczek Piotr3
2 2,7%
1-1-0
Marcinkowski Łukasz3
Krawczyk Tobiasz1
1 2%
0-1-0
Stolecki Filip0
Marcinkowski Łukasz3
1 2,1%
0-0-1
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
2 5,4%
1-1-0
Klimowicz Dawid3
Dukielska Nadia0
1 2,2%
0-1-0
Lipski Kajetan3
Dyczkowski Jakub0
14 15,7%
5-6-3
Woziwodzki Jakub3
Stolecki Leon2
4 9,5%
3-1-0
Hyżyk Aleksandra0
Lubińska Dominika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0