Najdłuższy mecz

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 13 17-21Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7
28"39'Solawa Jakub1
Stawarski Michał3
22"09'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
20"25'Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
17"49'Lohmann Szymon3
Zdrojewski Antoni0
12"50'Kubrowski Maciej0
Stawarski Michał3
11"44'Pawelczyk Miłosz0
Stawarski Michał3
11"25'Gerwatowski Jakub0
Zdrojewski Antoni3
11"09'Kubrowski Maciej0
Solawa Jakub3
10"52'Gerwatowski Jakub0
Lohmann Mateusz3
10"41'Kubrowski Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
33"13'Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem1
29"50'Szymański Mikołaj3
Anisiewicz Igor1
27"44'Solawa Jakub3
Kazanowski Nikodem1
27"13'Hyżyk Mikołaj3
Lohmann Mateusz2
25"42'Mozer Dominik1
Kazanowski Nikodem3
25"24'Lohmann Mateusz3
Bińczak Adam1
20"44'Piorun Filip3
Sobiecki Antoni0
20"33'Kazanowski Nikodem0
Lohmann Mateusz3
20"13'Bińczak Adam3
Bujak Maciej1
20"02'Sobiecki Antoni1
Olech Antoni3
89"17'Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
48"06'Kuc Krzysztof0
Stolecki Filip3
40"10'Anisiewicz Igor3
Mozer Dominik2
39"32'Sienkiewicz Michał1
Sieradzan Wojciech3
34"39'Krysiak Karol2
Dzido Tymoteusz3
34"17'Ramza Seweryn2
Zdrojewski Tymon3
33"23'Sienkiewicz Michał2
Stolecki Filip3
33"05'Zdrojewski Tymon2
Hyżyk Mikołaj3
28"42'Celm Maksymilian3
Szcześniak Jan1
26"47'Sieradzan Wojciech3
Dzido Tymoteusz1
43"37'Dyczkowski Jakub1
Figarski Jan3
37"04'Sieradzan Wojciech3
Korzeniewski Nikodem2
29"18'Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
27"25'Figarski Jan1
Lipski Kajetan3
27"09'Dyczkowski Jakub0
Krysiak Leon3
26"51'Raczak Jakub Krzysztof1
Słabicki Mateusz3
25"14'Stolecki Leon1
Figarski Jan3
24"17'Świątkowski Jakub3
Brzozowski Maciej1
23"15'Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian1
21"22'Celm Maksymilian3
Słabicki Mateusz1
37"36'Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
36"35'Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
33"50'Sztaba Mikołaj3
Dyczkowski Jakub0
27"51'Korzeniewski Nikodem1
Górecka Aleksandra3
22"41'Sikorski Marcin3
Stolecki Leon1
20"27'Różak Axel0
Górecka Aleksandra3
19"20'Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
19"12'Sztaba Mikołaj3
Górecka Aleksandra0
19"05'Dyczkowski Jakub3
Różak Axel0
18"08'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
27"02'Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
22"42'Tuleja Maria3
Wilk Alicja2
18"21'Łukawska Natalia1
Malinowska Martyna3
16"40'Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
13"43'Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
13"05'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja0
12"56'Kuratczyk Ewa3
Łukawska Natalia0
12"28'Kuratczyk Ewa0
Malinowska Martyna3
12"16'Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
12"03'Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
35"08'Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
24"24'Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
24"16'Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
18"28'Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
37"47'Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
21"07'Zimecka Weronika1
Filipkowska Alicja3
20"58'Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
19"04'Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
15"25'Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3
13"11'Filipkowska Alicja3
Parafiniuk Zofia0
12"43'Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
12"05'Grzechowiak Natasza3
Wilk Joanna0
9"38'Grzechowiak Natasza3
Malinowska Martyna0
27"15'Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
13"04'Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
'Zdrojewski Antoni3
Pawelczyk Miłosz1
'Zdrojewski Antoni3
Kubrowski Maciej0
'Kubrowski Maciej3
Grot Mateusz0
'Kubrowski Maciej2
Zdrojewski Antoni3
'Grot Mateusz0
Zdrojewski Antoni3
36"11'Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
16"30'Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
16"27'Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
12"57'Raczak Jakub Krzysztof0
Korzeniewski Nikodem3
29"55'Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
19"29'Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
16"31'Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
'Otrząsek Tola3
Zimecka Weronika1
22"50'Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
15"24'Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
'Malinowska MartynaW
Parafiniuk Zofia3

Najdłużej na korcie

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7
Lohmann Mateusz46"29'
Lohmann Szymon43"26'
Zdrojewski Antoni41"41'
Stawarski Michał37"27'
Solawa Jakub35"37'
Kubrowski Maciej27"48'
Pawelczyk Miłosz24"44'
Gerwatowski Jakub23"38'
Kazanowski Nikodem88"56'
Anisiewicz Igor76"21'
Lohmann Mateusz75"47'
Mozer Dominik67"41'
Hyżyk Mikołaj66"48'
Bujak Maciej65"09'
Bińczak Adam62"31'
Sobiecki Antoni60"43'
Solawa Jakub60"13'
Szymański Mikołaj57"42'
Kuc Krzysztof169"42'
Kazanowski Nikodem115"00'
Stolecki Filip100"16'
Sienkiewicz Michał83"34'
Sieradzan Wojciech75"26'
Celm Maksymilian73"05'
Dzido Tymoteusz71"50'
Mozer Dominik71"44'
Jakubiec Antek68"10'
Ramza Seweryn65"32'
Figarski Jan92"32'
Lipski Kajetan74"17'
Dyczkowski Jakub71"51'
Moncznik Mikołaj63"55'
Krysiak Leon63"55'
Makowski Maksymilian63"51'
Korzeniewski Nikodem63"48'
Brzozowski Maciej61"28'
Sikorski Marcin61"01'
Słabicki Mateusz56"43'
Dyczkowski Jakub91"06'
Górecka Aleksandra88"14'
Sztaba Mikołaj70"12'
Makowski Maksymilian63"16'
Korzeniewski Nikodem61"58'
Stolecki Leon59"37'
Różak Axel59"20'
Sikorski Marcin46"33'
Raczak Jakub Krzysztof36"14'
Wilk Alicja65"00'
Malinowska Martyna56"05'
Łukawska Natalia54"11'
Kuratczyk Ewa49"00'
Tuleja Maria45"57'
Góra Zuzanna43"15'
Solawa Jakub50"26'
Lohmann Mateusz44"52'
Lohmann Szymon39"48'
Stawarski Michał34"14'
Otrząsek Tola54"45'
Grzechowiak Natasza50"54'
Wilk Joanna38"22'
Malinowska Martyna35"25'
Zimecka Weronika32"49'
Parafiniuk Zofia27"20'
Filipkowska Alicja26"39'
Gerwatowski Jakub32"18'
Pawelczyk Miłosz21"08'
Kubrowski Maciej11"10'
Makowski Maksymilian31"33'
Górecka Aleksandra31"33'
Sztaba Mikołaj13"49'
Sikorski Marcin13"49'
Dyczkowski Jakub13"01'
Stolecki Leon13"01'
Korzeniewski Nikodem11"29'
Raczak Jakub Krzysztof11"29'
Grzechowiak Natasza40"21'
Filipkowska Alicja38"10'
Zimecka Weronika15"21'
Otrząsek Tola13"10'
Wilk Joanna32"30'
Malinowska Martyna19"09'
Parafiniuk Zofia13"21'

Czas setów: 46 godz 19 min 15 s

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7

140 min 25 s

9"14'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
8"50'
1 set
Lohmann Szymon3
Zdrojewski Antoni0
7"47'
1 set
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
6"06'
3 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał3
5"47'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"33'
3 set
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
5"13'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"48'
1 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał3
4"35'
4 set
Solawa Jakub1
Stawarski Michał3
4"31'
2 set
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0

509 min 42 s

10"07'
4 set
Hyżyk Mikołaj3
Lohmann Mateusz2
9"44'
1 set
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem1
8"15'
2 set
Lohmann Mateusz3
Bińczak Adam1
7"34'
3 set
Piorun Filip3
Sobiecki Antoni0
6"55'
1 set
Piorun Filip0
Zdrojewski Tymon3
6"43'
1 set
Hyżyk Mikołaj3
Solawa Jakub0
6"40'
1 set
Kazanowski Nikodem0
Lohmann Mateusz3
6"34'
3 set
Hyżyk Mikołaj3
Solawa Jakub0
6"33'
1 set
Szymański Mikołaj3
Anisiewicz Igor1
6"33'
4 set
Szymański Mikołaj3
Anisiewicz Igor1

831 min 47 s

69"56'
1 set
Kazanowski Nikodem1
Kuc Krzysztof3
33"11'
1 set
Kuc Krzysztof0
Stolecki Filip3
11"54'
3 set
Sienkiewicz Michał1
Sieradzan Wojciech3
9"51'
2 set
Anisiewicz Igor3
Mozer Dominik2
8"58'
3 set
Szymański Mikołaj3
Hyżyk Mikołaj1
8"52'
1 set
Anisiewicz Igor3
Mozer Dominik2
8"45'
1 set
Winter Alex3
Śliwa Jakub0
8"25'
2 set
Sienkiewicz Michał1
Sieradzan Wojciech3
8"15'
3 set
Krysiak Karol2
Dzido Tymoteusz3
8"00'
4 set
Krysiak Karol2
Dzido Tymoteusz3

446 min 24 s

12"56'
1 set
Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
10"22'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Krysiak Leon3
8"47'
1 set
Dyczkowski Jakub1
Figarski Jan3
8"35'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Krysiak Leon3
8"23'
2 set
Dyczkowski Jakub1
Figarski Jan3
8"11'
5 set
Sieradzan Wojciech3
Korzeniewski Nikodem2
7"51'
4 set
Dyczkowski Jakub1
Figarski Jan3
7"40'
2 set
Krysiak Leon3
Moncznik Mikołaj0
7"19'
1 set
Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian1
7"17'
3 set
Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3

288 min 15 s

13"21'
3 set
Sztaba Mikołaj3
Dyczkowski Jakub0
10"40'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Dyczkowski Jakub0
8"41'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
8"17'
3 set
Różak Axel0
Górecka Aleksandra3
8"07'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Górecka Aleksandra2
7"52'
4 set
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
6"37'
2 set
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
6"31'
3 set
Różak Axel0
Korzeniewski Nikodem3
6"19'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
6"17'
1 set
Korzeniewski Nikodem1
Górecka Aleksandra3

156 min 44 s

6"55'
1 set
Łukawska Natalia1
Malinowska Martyna3
4"57'
3 set
Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
4"48'
1 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
4"31'
5 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
4"28'
4 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
4"21'
3 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
4"06'
1 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3
4"03'
4 set
Tuleja Maria3
Wilk Alicja2
3"54'
3 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
3"53'
2 set
Kuratczyk Ewa2
Wilk Alicja3

84 min 40 s

7"41'
2 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
6"35'
5 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
6"32'
3 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
6"21'
1 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
6"13'
1 set
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
5"46'
1 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
5"15'
4 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
5"15'
2 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
4"51'
3 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
4"49'
3 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3

133 min 7 s

9"04'
1 set
Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
6"23'
5 set
Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
6"15'
3 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
6"03'
2 set
Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
5"56'
4 set
Zimecka Weronika1
Filipkowska Alicja3
5"53'
3 set
Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
5"19'
2 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
4"51'
2 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
4"50'
1 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
4"31'
3 set
Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3

32 min 18 s

4"32'
3 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
4"29'
4 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
4"24'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
4"08'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
3"57'
5 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
3"46'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
3"44'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
3"18'
3 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3

69 min 52 s

10"37'
2 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
7"06'
4 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
5"07'
3 set
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
5"04'
3 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
4"56'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
4"49'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
4"33'
5 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
4"33'
1 set
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
4"13'
1 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
4"09'
2 set
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0

53 min 31 s

8"14'
4 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
5"58'
1 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
5"19'
2 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
4"56'
2 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
4"41'
3 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
4"40'
5 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
4"34'
3 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
4"27'
3 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
4"13'
2 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
3"17'
1 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3

32 min 30 s

11"13'
1 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
4"47'
3 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
4"19'
3 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
4"18'
1 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
4"16'
2 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
3"37'
2 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3

Małych punktów: 10742

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 13 17-21Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7

552

Stawarski Michał107
Lohmann Szymon101
Solawa Jakub93
Lohmann Mateusz92
Zdrojewski Antoni67
Kubrowski Maciej49
Gerwatowski Jakub24
Pawelczyk Miłosz19

1972

Lohmann Szymon163
Mozer Dominik152
Hyżyk Mikołaj140
Kazanowski Nikodem137
Szymański Mikołaj136
Anisiewicz Igor133
Jakubiec Antek132
Lohmann Mateusz126
Krysiak Karol119
Solawa Jakub109

2856

Kuc Krzysztof168
Zimecki Jakub149
Sienkiewicz Michał144
Kazanowski Nikodem139
Celm Maksymilian138
Hyżyk Mikołaj132
Figarski Jan132
Zdrojewski Tymon132
Sieradzan Wojciech129
Jakubiec Antek129

1751

Stolecki Filip145
Lipski Kajetan144
Figarski Jan141
Moncznik Mikołaj137
Celm Maksymilian129
Brzozowski Maciej127
Sikorski Marcin122
Korzeniewski Nikodem121
Makowski Maksymilian117
Krysiak Leon115

903

Dyczkowski Jakub140
Sztaba Mikołaj135
Górecka Aleksandra122
Sikorski Marcin108
Stolecki Leon106
Makowski Maksymilian91
Korzeniewski Nikodem87
Różak Axel75
Raczak Jakub Krzysztof39

820

Góra Zuzanna171
Malinowska Martyna159
Kuratczyk Ewa147
Wilk Alicja123
Tuleja Maria113
Łukawska Natalia107

287

Lohmann Szymon84
Solawa Jakub70
Stawarski Michał69
Lohmann Mateusz64

530

Otrząsek Tola112
Grzechowiak Natasza107
Zimecka Weronika80
Filipkowska Alicja74
Wilk Joanna66
Malinowska Martyna51
Parafiniuk Zofia40

272

Pawelczyk Miłosz82
Zdrojewski Antoni76
Kubrowski Maciej57
Gerwatowski Jakub57

183

Zdrojewski Antoni80
Kubrowski Maciej73
Grot Mateusz30

235

Makowski Maksymilian55
Górecka Aleksandra43
Korzeniewski Nikodem33
Stolecki Leon33
Sikorski Marcin33
Raczak Jakub Krzysztof17
Sztaba Mikołaj13
Dyczkowski Jakub8

276

Filipkowska Alicja82
Grzechowiak Natasza79
Otrząsek Tola58
Zimecka Weronika57

105

Wilk Joanna51
Parafiniuk Zofia33
Malinowska Martyna21

Wszystkich rozegranych setów: 634

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 13 17-21Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7

37

115

167

101

54

52

16

31

15

11

14

15

6


Wszystkich rozegranych meczów: 188

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 13 17-21Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7

12

38

48

29

16

15

4

9

4

3

4

4

2


Szybkość zdobycia punktów

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 11 5-8Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7
10.91'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Lohmann Szymon3
11.09'
3 set
Kubrowski Maciej3
Pawelczyk Miłosz0
11.64'
3 set
Solawa Jakub3
Pawelczyk Miłosz0
11.73'
1 set
Solawa Jakub3
Pawelczyk Miłosz0
11.91'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Zdrojewski Antoni3
12.64'
2 set
Kubrowski Maciej0
Solawa Jakub3
13.09'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Zdrojewski Antoni3
13.45'
1 set
Pawelczyk Miłosz0
Stawarski Michał3
13.82'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Lohmann Szymon3
14.00'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Lohmann Mateusz3
0.27'
5 set
Hyżyk Mikołaj3
Lohmann Mateusz2
10.91'
3 set
Bujak Maciej0
Krysiak Karol3
12.27'
1 set
Mozer Dominik3
Bińczak Adam0
12.55'
2 set
Lohmann Szymon3
Zdrojewski Antoni1
13.36'
3 set
Lohmann Szymon3
Mozer Dominik0
13.36'
2 set
Solawa Jakub3
Olech Antoni0
14.91'
2 set
Bujak Maciej0
Krysiak Karol3
15.00'
3 set
Kubrowski Maciej0
Mozer Dominik3
15.18'
1 set
Anisiewicz Igor3
Zdrojewski Tymon0
15.27'
1 set
Piorun Filip0
Hyżyk Mikołaj3
0.18'
4 set
Zdrojewski Tymon2
Hyżyk Mikołaj3
0.36'
3 set
Zdrojewski Tymon2
Hyżyk Mikołaj3
0.45'
3 set
Winter Alex0
Stawarski Michał3
0.45'
5 set
Zdrojewski Tymon2
Hyżyk Mikołaj3
0.91'
2 set
Zdrojewski Tymon2
Hyżyk Mikołaj3
2.55'
1 set
Krysiak Karol2
Dzido Tymoteusz3
10.36'
4 set
Szymański Mikołaj3
Hyżyk Mikołaj1
10.45'
2 set
Zdrojewski Tymon0
Sienkiewicz Michał3
11.82'
1 set
Dziopa Wojciech0
Hyżyk Mikołaj3
12.36'
3 set
Zdrojewski Tymon0
Sienkiewicz Michał3
9.42'
3 set
Sieradzan Wojciech3
Korzeniewski Nikodem2
11.55'
2 set
Sikorski Marcin3
Stolecki Leon0
11.64'
3 set
Brzozowski Maciej3
Raczak Jakub Krzysztof0
13.27'
3 set
Stolecki Leon3
Słabicki Mateusz0
13.64'
2 set
Lipski Kajetan3
Celm Maksymilian0
14.18'
2 set
Stolecki Leon3
Słabicki Mateusz0
14.82'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Sikorski Marcin3
15.18'
1 set
Korzeniewski Nikodem3
Słabicki Mateusz0
15.55'
1 set
Sieradzan Wojciech3
Korzeniewski Nikodem2
15.91'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Sikorski Marcin3
10.73'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
15.91'
1 set
Sztaba Mikołaj3
Korzeniewski Nikodem0
18.55'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
18.55'
3 set
Sikorski Marcin3
Raczak Jakub Krzysztof0
18.64'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Korzeniewski Nikodem0
18.91'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Korzeniewski Nikodem0
19.36'
2 set
Różak Axel0
Korzeniewski Nikodem3
19.82'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
20.09'
1 set
Różak Axel0
Korzeniewski Nikodem3
20.82'
2 set
Sztaba Mikołaj3
Różak Axel0
8.36'
3 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
9.45'
1 set
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
10.27'
1 set
Kuratczyk Ewa0
Góra Zuzanna3
10.91'
2 set
Łukawska Natalia1
Malinowska Martyna3
11.18'
3 set
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
11.45'
3 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
11.55'
1 set
Wilk Alicja0
Malinowska Martyna3
11.73'
1 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
12.09'
2 set
Wilk Alicja0
Góra Zuzanna3
12.45'
3 set
Tuleja Maria0
Malinowska Martyna3
20.55'
1 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
21.27'
2 set
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
22.55'
2 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
22.91'
4 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
25.18'
3 set
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
25.91'
4 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
26.27'
3 set
Stawarski Michał1
Lohmann Szymon3
26.45'
3 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
28.64'
4 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub2
28.64'
2 set
Lohmann Szymon3
Solawa Jakub1
12.73'
1 set
Malinowska Martyna0
Otrząsek Tola3
14.91'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Malinowska Martyna0
15.82'
3 set
Zimecka Weronika3
Parafiniuk Zofia1
16.55'
2 set
Filipkowska Alicja3
Parafiniuk Zofia0
16.73'
2 set
Grzechowiak Natasza3
Wilk Joanna0
17.09'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Wilk Joanna0
17.18'
1 set
Grzechowiak Natasza3
Malinowska Martyna0
17.27'
2 set
Zimecka Weronika1
Filipkowska Alicja3
17.64'
1 set
Zimecka Weronika1
Filipkowska Alicja3
17.73'
1 set
Filipkowska Alicja3
Parafiniuk Zofia0
18.00'
3 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
20.36'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
20.55'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
21.55'
5 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
22.55'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Kubrowski Maciej3
22.67'
3 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
24.00'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
24.45'
4 set
Pawelczyk Miłosz3
Gerwatowski Jakub2
17.82'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
19.09'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Korzeniewski Nikodem3
21.45'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Korzeniewski Nikodem3
22.09'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Korzeniewski Nikodem3
22.64'
2 set
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
23.00'
1 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
24.82'
5 set
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
24.82'
1 set
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
26.27'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
26.91'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
17.45'
1 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
17.91'
1 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
23.00'
2 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
24.27'
3 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
24.91'
3 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
25.45'
5 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
25.55'
3 set
Filipkowska Alicja3
Grzechowiak Natasza2
26.91'
2 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
27.54'
1 set
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
29.00'
2 set
Otrząsek Tola0
Filipkowska Alicja3
19.73'
2 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
23.27'
2 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
23.45'
1 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
23.55'
3 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3
26.09'
3 set
Parafiniuk Zofia3
Wilk Joanna0
61.18'
1 set
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3

Decyzji sędziowskich: 104 (1%)

Stroke 34
32.7%
Let 66
63.5%
Nolet 4
3.8%

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19GU 11Finały BU 11 1-4GU 15Finały BU 19Finały GU 15 1-4Finały GU 15 5-7
43 58.1%
4-38-1
Kubrowski Maciej0
Stawarski Michał3
3 5.4%
1-2-0
Lohmann Mateusz3
Zdrojewski Antoni0
2 3.3%
2-0-0
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
1 2.2%
1-0-0
Kubrowski Maciej0
Solawa Jakub3
4 6.7%
2-2-0
Hyżyk Mikołaj0
Szymański Mikołaj3
2 2.6%
0-2-0
Solawa Jakub3
Kazanowski Nikodem1
1 1.7%
1-0-0
Szymański Mikołaj0
Jakubiec Antek3
1 2%
0-1-0
Lohmann Szymon3
Olech Antoni0
1 1.3%
1-0-0
Anisiewicz Igor3
Kazanowski Nikodem1
4 4.2%
2-1-1
Sienkiewicz Michał1
Sieradzan Wojciech3
2 1.9%
1-1-0
Zimecki Jakub4
Szcześniak Jan1
2 1.9%
2-0-0
Krysiak Karol2
Dzido Tymoteusz3
2 2.8%
1-1-0
Jakubiec Antek3
Świątkowski Jakub1
1 1.8%
0-1-0
Kuc Krzysztof0
Stolecki Filip3
6 9.8%
3-2-1
Sikorski Marcin0
Lipski Kajetan3
4 5.4%
2-2-0
Stolecki Leon1
Figarski Jan3
1 1.3%
1-0-0
Dyczkowski Jakub1
Figarski Jan3
1 1.3%
1-0-0
Moncznik Mikołaj3
Makowski Maksymilian1
1 1.5%
0-1-0
Figarski Jan1
Lipski Kajetan3
1 1%
0-1-0
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
7 15.6%
0-7-0
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
3 4.8%
2-1-0
Malinowska Martyna1
Góra Zuzanna3
3 5.9%
0-2-1
Lohmann Mateusz0
Stawarski Michał3
1 1.1%
1-0-0
Grzechowiak Natasza2
Otrząsek Tola3
3 3%
2-1-0
Górecka Aleksandra2
Makowski Maksymilian3
2 4.3%
2-0-0
Sikorski Marcin3
Sztaba Mikołaj0
1 1.6%
1-0-0
Zimecka Weronika0
Grzechowiak Natasza3
1 1.9%
1-0-0
Malinowska Martyna0
Wilk Joanna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0