Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11
52"33'Bolechała Tomasz2
Pietras Krzysztof3
43"29'Chmielowski Jakub3
Rewera Karol2
39"55'Jachimowicz Michał3
Kaleta Grzegorz2
38"23'Kałucki Bartłomiej2
Kapral Dawid3
37"42'Zimny Marcin2
Kałucki Bartłomiej3
37"10'Cichocki Jakub2
Wirowski Jakub3
34"59'Braun Jan1
Cichocki Jakub3
33"10'Pietras Krzysztof3
Waniek Tomasz1
30"00'Krzanik Jakub2
Diduch Michał3
29"45'Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
14"05'Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
'Szałajko Bartosz3
Klimek MarcinW
12"17'Woch Paulina2
Mnichowska Katarzyna0
11"19'Kłos Iwona0
Drabowska Karolina2
10"36'Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia2
10"33'Baran Anna0
Ogorodnik Julia2
9"47'Kwaśniak Izabela2
Woźniak Kinga0
9"22'Kłos Iwona0
Ogorodnik Julia2
8"32'Kłos Iwona0
Kozłowska Łucja2
8"28'Tarkowska Julia2
Mnichowska Katarzyna0
8"14'Baran Anna0
Kozłowska Łucja2
8"10'Woźniak Kinga2
Mnichowska Katarzyna0
25"59'Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
22"45'Woźniak Kinga3
Baran Anna1
21"46'Mnichowska Katarzyna0
Kłos Iwona3
21"07'Kwaśniak Izabela1
Kozłowska Łucja3
20"01'Tarkowska Julia0
Ogorodnik Julia3
21"46'Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub1
19"57'Piorun Filip2
Sadkiewicz Jakub1
17"25'Piorun Filip2
Bodziarczyk Kacper1
15"47'Piorun Filip2
Brożek Adam1
12"25'Brożek Adam0
Sadkiewicz Jakub2
12"09'Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper2
10"43'Gerwatowski Jakub0
Kawała Dominik2
10"37'Gerwatowski Jakub0
Piorun Filip2
10"28'Kawała Dominik0
Brożek Adam2
9"16'Gerwatowski Jakub0
Brożek Adam2
17"36'Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
12"37'Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
10"51'Paluch Aleksander0
Dunal Mikołaj2
9"48'Paluch Aleksander0
Makowski Bartosz2
8"31'Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
59'Makowski Bartosz2
Tuleja Maria1
'Sumin Artur W
Dunal Mikołaj3
'Sumin Artur W
Tuleja Maria3
'Sumin Artur W
Makowski Bartosz3
'Sumin AmirW
Tuleja Maria3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11
Jachimowicz Michał104"40'
Pietras Krzysztof102"03'
Dróżdż Przemysław95"03'
Marszał Adrian91"31'
Cichocki Jakub90"41'
Zimny Marcin90"12'
Rewera Karol86"18'
Waniek Tomasz84"50'
Wirowski Jakub81"50'
Rycerz Bartosz80"45'
Kaleta Grzegorz11"13'
Kozak Daniel11"13'
Ogorodnik Julia32"02'
Kłos Iwona30"48'
Mnichowska Katarzyna30"33'
Woch Paulina29"41'
Baran Anna28"59'
Kozłowska Łucja28"44'
Woźniak Kinga28"34'
Drabowska Karolina26"47'
Kwaśniak Izabela25"59'
Tarkowska Julia24"25'
Drabowska Karolina20"28'
Woch Paulina20"28'
Baran Anna18"18'
Woźniak Kinga18"18'
Mnichowska Katarzyna18"17'
Kłos Iwona18"17'
Tarkowska Julia16"39'
Ogorodnik Julia16"39'
Kwaśniak Izabela16"19'
Kozłowska Łucja16"19'
Piorun Filip55"52'
Sadkiewicz Jakub54"59'
Bodziarczyk Kacper53"13'
Brożek Adam49"30'
Kawała Dominik37"27'
Gerwatowski Jakub28"55'
Dunal Mikołaj33"11'
Paluch Aleksander23"50'
Makowski Bartosz22"25'
Tuleja Maria18"12'

Czas setów: 26 godz. 23 min 5 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11

1149 min 48 s

11"59'
3 set
Braun Jan1
Cichocki Jakub3
11"35'
4 set
Bolechała Tomasz2
Pietras Krzysztof3
10"46'
1 set
Marszał Adrian3
Chojnacki Piotr0
9"36'
1 set
Pietras Krzysztof3
Waniek Tomasz1
9"35'
3 set
Jachimowicz Michał3
Kaleta Grzegorz2
9"32'
3 set
Bolechała Tomasz2
Pietras Krzysztof3
8"39'
3 set
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
8"36'
2 set
Pietras Krzysztof3
Waniek Tomasz1
8"33'
1 set
Jachimowicz Michał3
Styczeń Artur0
8"27'
5 set
Bolechała Tomasz2
Pietras Krzysztof3

11 min 13 s

3"56'
1 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
3"40'
2 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
3"37'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0

143 min 16 s

6"45'
1 set
Baran Anna0
Ogorodnik Julia2
6"17'
2 set
Woch Paulina2
Mnichowska Katarzyna0
5"11'
1 set
Kłos Iwona0
Drabowska Karolina2
4"42'
1 set
Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia2
4"35'
2 set
Kłos Iwona0
Drabowska Karolina2
4"35'
2 set
Kwaśniak Izabela2
Woźniak Kinga0
4"33'
1 set
Woch Paulina2
Mnichowska Katarzyna0
4"30'
1 set
Kłos Iwona0
Ogorodnik Julia2
4"26'
2 set
Kozłowska Łucja0
Ogorodnik Julia2
4"25'
2 set
Tarkowska Julia2
Mnichowska Katarzyna0

90 min 1 s

8"16'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Kłos Iwona3
7"19'
2 set
Tarkowska Julia0
Ogorodnik Julia3
6"04'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Kłos Iwona3
5"19'
4 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
5"09'
1 set
Woźniak Kinga3
Baran Anna1
5"07'
2 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
5"05'
4 set
Woźniak Kinga3
Baran Anna1
4"49'
3 set
Tarkowska Julia0
Ogorodnik Julia3
4"39'
4 set
Kwaśniak Izabela1
Kozłowska Łucja3
4"31'
1 set
Tarkowska Julia0
Ogorodnik Julia3

139 min 58 s

8"12'
2 set
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub1
6"44'
1 set
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub1
6"31'
2 set
Brożek Adam0
Sadkiewicz Jakub2
6"06'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Piorun Filip2
5"55'
1 set
Piorun Filip2
Sadkiewicz Jakub1
5"53'
3 set
Piorun Filip2
Sadkiewicz Jakub1
5"48'
2 set
Kawała Dominik0
Brożek Adam2
5"36'
2 set
Kawała Dominik0
Bodziarczyk Kacper2
5"35'
2 set
Piorun Filip2
Sadkiewicz Jakub1
5"26'
3 set
Piorun Filip2
Brożek Adam1

48 min 49 s

5"54'
2 set
Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
5"53'
2 set
Paluch Aleksander0
Dunal Mikołaj2
5"39'
1 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
4"34'
1 set
Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
4"28'
2 set
Paluch Aleksander0
Makowski Bartosz2
4"11'
2 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
3"45'
3 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
3"41'
1 set
Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
3"26'
1 set
Paluch Aleksander0
Makowski Bartosz2
3"15'
1 set
Paluch Aleksander0
Dunal Mikołaj2

Małych punktów: 5546

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11

3651

Jachimowicz Michał180
Marszał Adrian173
Dróżdż Przemysław170
Wirowski Jakub154
Pietras Krzysztof144
Zimny Marcin137
Waniek Tomasz135
Rycerz Bartosz132
Krzanik Jakub131
Rewera Karol130

46

Kaleta Grzegorz33
Kozak Daniel13

634

Tarkowska Julia88
Ogorodnik Julia88
Kozłowska Łucja83
Woźniak Kinga70
Kwaśniak Izabela69
Baran Anna63
Woch Paulina52
Kłos Iwona45
Drabowska Karolina42
Mnichowska Katarzyna34

350

Woch Paulina54
Woźniak Kinga43
Drabowska Karolina40
Kozłowska Łucja34
Baran Anna34
Ogorodnik Julia34
Kłos Iwona33
Kwaśniak Izabela30
Tarkowska Julia25
Mnichowska Katarzyna23

612

Piorun Filip137
Bodziarczyk Kacper131
Sadkiewicz Jakub124
Brożek Adam96
Kawała Dominik73
Gerwatowski Jakub51

253

Makowski Bartosz83
Dunal Mikołaj70
Tuleja Maria66
Paluch Aleksander34

Wszystkich rozegranych setów: 322

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11

212

3

40

19

34

14


Wszystkich rozegranych meczów: 118

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11

71

1

20

5

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKADAMSKA - FinałyJUNIOR OU15JUNIOR OU11
0.18'
2 set
Braun JanW
Wojszel Paweł2
7.09'
1 set
Wojszel Paweł0
Krzanik Jakub2
10.82'
1 set
Kowalski Tomasz2
Drabowska Karolina0
12.00'
1 set
Szałajko Bartosz2
Drozdek Łukasz0
12.55'
1 set
Kapral Dawid0
Styczeń Artur3
13.36'
4 set
Pietras Krzysztof1
Jachimowicz Michał3
13.73'
3 set
Widomski Sławomir0
Marszał Adrian3
14.55'
4 set
Kowalski Tomasz1
Kapral Dawid3
14.64'
2 set
Widomski Sławomir0
Marszał Adrian3
14.64'
2 set
Żukrowski Jakub2
Drozdek Łukasz0
19.73'
3 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
20.00'
2 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
21.45'
1 set
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
11.82'
1 set
Baran Anna2
Drabowska Karolina0
12.36'
2 set
Tarkowska Julia2
Woch Paulina0
12.64'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Tarkowska Julia2
13.55'
1 set
Drabowska Karolina0
Ogorodnik Julia2
14.18'
1 set
Drabowska Karolina0
Kozłowska Łucja2
14.36'
2 set
Baran Anna0
Ogorodnik Julia2
15.09'
2 set
Woźniak Kinga2
Mnichowska Katarzyna0
15.36'
1 set
Tarkowska Julia2
Woźniak Kinga0
15.36'
1 set
Tarkowska Julia2
Mnichowska Katarzyna0
15.45'
2 set
Kwaśniak Izabela2
Mnichowska Katarzyna0
14.27'
3 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
18.82'
3 set
Kwaśniak Izabela1
Kozłowska Łucja3
20.09'
5 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
20.36'
1 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
20.45'
2 set
Woźniak Kinga3
Baran Anna1
21.36'
2 set
Kwaśniak Izabela1
Kozłowska Łucja3
21.55'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Kłos Iwona3
21.58'
3 set
Woźniak Kinga3
Baran Anna1
23.45'
1 set
Kwaśniak Izabela1
Kozłowska Łucja3
24.54'
4 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina2
1.18'
2 set
Kawała Dominik0
Piorun Filip2
1.36'
1 set
Kawała Dominik0
Piorun Filip2
1.92'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Bodziarczyk Kacper2
2.64'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Sadkiewicz Jakub2
2.82'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Sadkiewicz Jakub2
9.36'
1 set
Gerwatowski Jakub0
Bodziarczyk Kacper2
15.73'
2 set
Piorun Filip2
Brożek Adam1
16.82'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Piorun Filip2
18.73'
3 set
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub1
19.73'
1 set
Bodziarczyk Kacper2
Brożek Adam0
0.91'
3 set
Makowski Bartosz2
Tuleja Maria1
1.82'
2 set
Makowski Bartosz2
Tuleja Maria1
2.36'
1 set
Makowski Bartosz2
Tuleja Maria1
17.00'
2 set
Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
17.73'
1 set
Paluch Aleksander0
Dunal Mikołaj2
18.73'
1 set
Paluch Aleksander0
Makowski Bartosz2
20.09'
1 set
Paluch Aleksander0
Tuleja Maria2
20.45'
3 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
22.82'
2 set
Dunal Mikołaj1
Makowski Bartosz2
22.83'
1 set
Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0

Decyzji sędziowskich: 33 (0,6%)

Stroke 12
36,4%
Let 20
60,6%
Nolet 1
3%

OPENOPEN - EliminacjeJUNIOR OU15
6 10,9%
3-3-0
Szałajko Bartosz1
Wojszel Paweł2
6 6,8%
0-6-0
Pietras Krzysztof3
Waniek Tomasz1
6 5,8%
3-3-0
Chmielowski Jakub3
Rewera Karol2
2 5,9%
1-1-0
Cichocki Jakub2
Widomski Sławomir0
2 2,7%
1-0-1
Korostyński Damian3
Śmietański Sebastian1
2 3,6%
1-1-0
Krzanik Jakub2
Hawrylak Maciej1
2 3,9%
0-2-0
Rycerz Bartosz0
Widomski Sławomir3
1 2,9%
0-1-0
Waniek Tomasz2
Wojszel Paweł0
1 1,2%
0-1-0
Cichocki Jakub2
Wirowski Jakub3
1 1,6%
1-0-0
Rycerz Bartosz2
Braun Jan1
1 2,1%
0-1-0
Kaleta Grzegorz3
Kozak Daniel0
1 1,6%
1-0-0
Bodziarczyk Kacper2
Sadkiewicz Jakub1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0