Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
46"33'Braun Jan3
Kruczek Tomasz2
45"45'Pytlowany Jakub1
Marszał Adrian3
39"45'Wilczyński Tomasz1
Dróżdż Przemysław3
31"37'Politański Maciej1
Tarach Radosław3
29"40'Kaleta Grzegorz1
Pytlowany Jakub3
28"24'Rewera Karol3
Herudziński Jacek1
27"58'Stypa Maciej0
Kaleta Grzegorz3
27"26'Macałka Mateusz2
Dróżdż Przemysław1
27"02'Kruczek Tomasz2
Hawrylak Maciej1
26"55'Kachel Jacek2
Kralka Wiktor3
33"56'Szymańska Agnieszka3
Górka Anna2
29"40'Górka Anna2
Woch Paulina3
25"55'Szymańska Agnieszka1
Kozłowska Łucja3
16"54'Woch Paulina3
Wojtuń Magda0
16"25'Górka Anna0
Kozłowska Łucja3
16"19'Górka Anna3
Wojtuń Magda0
16"13'Woch Paulina0
Kozłowska Łucja3
15"42'Szymańska Agnieszka0
Woch Paulina3
15"25'Wojtuń Magda0
Kozłowska Łucja3
14"41'Szymańska Agnieszka3
Drabowska Karolina0
18"12'Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
17"28'Flejmer Marcel2
Krupa Wojciech1
15"22'Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
7"48'Flejmer Marcel0
Dunal Mikołaj2
5"57'Flejmer Marcel0
Makowski Bartosz2
'Załuski KrzysztofW
Makowski Bartosz2
'Załuski KrzysztofW
Dunal Mikołaj2
'Dunal Mikołaj2
Makowski Bartosz0
'Flejmer Marcel2
Załuski KrzysztofW
'Załuski KrzysztofW
Krupa Wojciech2
15"46'Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
13"40'Makowski Bartosz0
Brożek Adam2
11"55'Dunal Mikołaj2
Makowski Bartosz0
11"32'Makowski Bartosz0
Piorun Filip2
10"53'Piorun Filip2
Brożek Adam0
10"03'Dunal Mikołaj0
Brożek Adam2
35"22'Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
23"04'Sałata Artur1
Kwiecień Aleksander2
21"39'Sałata Artur1
Piorun Filip2
15"28'Michalski Igor2
Sarna Oskar1
12"33'Sarna Oskar0
Piorun Filip2
11"40'Sałata Artur2
Sarna Oskar0
9"29'Kwiecień Aleksander0
Dzido Tymoteusz2
9"21'Michalski Igor0
Kwiecień Aleksander2
9"03'Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2
8"56'Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
Wilczyński Tomasz103"50'
Kruczek Tomasz95"34'
Pytlowany Jakub94"42'
Tarach Radosław90"51'
Dróżdż Przemysław84"05'
Macałka Mateusz80"31'
Braun Jan80"02'
Marszał Adrian72"25'
Herudziński Jacek64"11'
Politański Maciej61"53'
Górka Anna87"43'
Szymańska Agnieszka83"32'
Woch Paulina72"29'
Kozłowska Łucja70"46'
Wojtuń Magda60"21'
Drabowska Karolina50"13'
Krupa Wojciech41"06'
Flejmer Marcel25"06'
Makowski Bartosz19"38'
Dunal Mikołaj17"54'
Dunal Mikołaj34"12'
Piorun Filip33"57'
Makowski Bartosz31"35'
Brożek Adam30"16'
Piorun Filip78"52'
Kwiecień Aleksander76"36'
Sałata Artur63"03'
Sarna Oskar45"34'
Michalski Igor41"43'
Dzido Tymoteusz32"24'

Czas setów: 20 godz. 39 min 15 s

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

740 min 45 s

13"58'
2 set
Pytlowany Jakub1
Marszał Adrian3
11"41'
1 set
Wilczyński Tomasz1
Dróżdż Przemysław3
10"37'
5 set
Braun Jan3
Kruczek Tomasz2
10"34'
1 set
Pytlowany Jakub1
Marszał Adrian3
10"33'
1 set
Macałka Mateusz2
Dróżdż Przemysław1
10"09'
3 set
Kruczek Tomasz2
Hawrylak Maciej1
10"08'
1 set
Rusek Stanisław0
Marszał Adrian3
9"59'
2 set
Wilczyński Tomasz1
Tarach Radosław2
9"51'
2 set
Stypa Maciej0
Kaleta Grzegorz3
9"24'
4 set
Wilczyński Tomasz1
Dróżdż Przemysław3

212 min 32 s

8"26'
1 set
Szymańska Agnieszka3
Górka Anna2
7"00'
1 set
Szymańska Agnieszka1
Kozłowska Łucja3
6"29'
4 set
Szymańska Agnieszka1
Kozłowska Łucja3
6"00'
1 set
Woch Paulina3
Wojtuń Magda0
5"57'
1 set
Woch Paulina0
Kozłowska Łucja3
5"48'
4 set
Szymańska Agnieszka3
Górka Anna2
5"36'
3 set
Górka Anna3
Wojtuń Magda0
5"29'
4 set
Górka Anna2
Woch Paulina3
5"16'
5 set
Szymańska Agnieszka3
Górka Anna2
5"11'
2 set
Wojtuń Magda0
Kozłowska Łucja3

51 min 52 s

5"59'
2 set
Flejmer Marcel2
Krupa Wojciech1
5"54'
3 set
Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
5"01'
2 set
Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
4"26'
3 set
Flejmer Marcel2
Krupa Wojciech1
4"03'
3 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
3"57'
1 set
Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
3"56'
2 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
3"55'
1 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
3"55'
1 set
Flejmer Marcel2
Krupa Wojciech1
3"48'
1 set
Flejmer Marcel0
Dunal Mikołaj2

65 min

9"35'
1 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
9"06'
1 set
Makowski Bartosz0
Brożek Adam2
6"11'
1 set
Dunal Mikołaj2
Makowski Bartosz0
5"31'
2 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
5"14'
1 set
Piorun Filip2
Brożek Adam0
5"07'
1 set
Makowski Bartosz0
Piorun Filip2
4"35'
2 set
Dunal Mikołaj0
Brożek Adam2
4"24'
1 set
Dunal Mikołaj0
Brożek Adam2
4"24'
2 set
Makowski Bartosz0
Piorun Filip2
4"06'
2 set
Piorun Filip2
Brożek Adam0

169 min 6 s

27"20'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
9"06'
1 set
Sałata Artur1
Kwiecień Aleksander2
6"41'
1 set
Sarna Oskar0
Piorun Filip2
6"38'
2 set
Sałata Artur1
Piorun Filip2
6"29'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
6"12'
3 set
Sałata Artur1
Kwiecień Aleksander2
6"07'
3 set
Sałata Artur1
Piorun Filip2
5"41'
2 set
Michalski Igor2
Sarna Oskar1
5"29'
1 set
Sałata Artur1
Piorun Filip2
5"12'
1 set
Sałata Artur2
Sarna Oskar0

Małych punktów: 4047

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

2214

Pytlowany Jakub150
Kruczek Tomasz142
Wilczyński Tomasz141
Tarach Radosław126
Macałka Mateusz125
Dróżdż Przemysław112
Marszał Adrian110
Braun Jan106
Politański Maciej100
Szewczyk Filip100

842

Kozłowska Łucja177
Górka Anna168
Woch Paulina166
Szymańska Agnieszka164
Drabowska Karolina93
Wojtuń Magda74

263

Krupa Wojciech83
Dunal Mikołaj75
Makowski Bartosz70
Flejmer Marcel35

194

Piorun Filip66
Brożek Adam58
Dunal Mikołaj46
Makowski Bartosz24

534

Dzido Tymoteusz110
Sałata Artur106
Kwiecień Aleksander104
Piorun Filip95
Sarna Oskar61
Michalski Igor58

Wszystkich rozegranych setów: 235

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

125

50

15

12

33


Wszystkich rozegranych meczów: 85

OPENDAMSKAOU11OU13OU15

43

15

6

6

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU15
14.73'
3 set
Politański Maciej3
Baranowski Piotr0
15.55'
2 set
Kowalski Tomasz2
Kachel Jacek0
15.91'
3 set
Kachel Jacek2
Kralka Wiktor3
17.73'
4 set
Majcher Mateusz1
Szewczyk Filip3
18.09'
1 set
Kruczek Tomasz2
Kowalski Tomasz0
18.45'
2 set
Diduch Michał0
Dróżdż Przemysław3
18.55'
2 set
Kruczek Tomasz2
Kowalski Tomasz0
18.82'
3 set
Majcher Mateusz1
Szewczyk Filip3
18.91'
3 set
Rewera Karol0
Rusek Stanisław3
19.18'
2 set
Diduch Michał3
Kowalski Tomasz0
12.55'
3 set
Drabowska Karolina3
Wojtuń Magda0
13.18'
1 set
Górka Anna3
Drabowska Karolina0
15.27'
1 set
Szymańska Agnieszka3
Wojtuń Magda0
15.55'
3 set
Woch Paulina3
Wojtuń Magda0
16.18'
3 set
Drabowska Karolina0
Kozłowska Łucja3
16.18'
2 set
Drabowska Karolina0
Kozłowska Łucja3
16.45'
2 set
Górka Anna3
Drabowska Karolina0
16.55'
2 set
Drabowska Karolina3
Wojtuń Magda0
16.82'
2 set
Woch Paulina3
Drabowska Karolina0
17.09'
2 set
Woch Paulina0
Kozłowska Łucja3
12.00'
2 set
Flejmer Marcel0
Dunal Mikołaj2
12.55'
1 set
Flejmer Marcel0
Makowski Bartosz2
13.45'
2 set
Flejmer Marcel0
Makowski Bartosz2
20.73'
1 set
Flejmer Marcel0
Dunal Mikołaj2
21.36'
1 set
Flejmer Marcel2
Krupa Wojciech1
21.36'
1 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
21.45'
2 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
21.55'
1 set
Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
22.09'
3 set
Dunal Mikołaj2
Krupa Wojciech1
23.15'
2 set
Makowski Bartosz2
Krupa Wojciech1
15.55'
2 set
Makowski Bartosz0
Brożek Adam2
21.45'
2 set
Dunal Mikołaj2
Makowski Bartosz0
22.36'
2 set
Piorun Filip2
Brożek Adam0
24.00'
1 set
Dunal Mikołaj0
Brożek Adam2
24.00'
2 set
Makowski Bartosz0
Piorun Filip2
25.00'
2 set
Dunal Mikołaj0
Brożek Adam2
27.91'
1 set
Makowski Bartosz0
Piorun Filip2
28.55'
1 set
Piorun Filip2
Brożek Adam0
30.09'
2 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
33.73'
1 set
Dunal Mikołaj2
Makowski Bartosz0
11.00'
1 set
Sarna Oskar0
Dzido Tymoteusz2
12.18'
2 set
Sarna Oskar0
Dzido Tymoteusz2
12.36'
2 set
Michalski Igor0
Dzido Tymoteusz2
14.45'
1 set
Michalski Igor0
Dzido Tymoteusz2
16.64'
1 set
Michalski Igor0
Piorun Filip2
16.91'
2 set
Sałata Artur2
Michalski Igor0
18.45'
1 set
Sarna Oskar0
Kwiecień Aleksander2
18.55'
2 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz2
18.55'
1 set
Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2
18.64'
2 set
Sarna Oskar0
Kwiecień Aleksander2

Decyzji sędziowskich: 15 (0,4%)

Stroke 6
40%
Let 9
60%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
7 13,5%
3-4-0
Rusek Stanisław0
Marszał Adrian3
2 5,6%
2-0-0
Braun Jan0
Rewera Karol2
1 1,1%
0-1-0
Pytlowany Jakub1
Marszał Adrian3
1 1,7%
0-1-0
Kaleta Grzegorz1
Pytlowany Jakub3
3 4%
0-3-0
Szymańska Agnieszka1
Kozłowska Łucja3
1 2,2%
1-0-0
Woch Paulina3
Drabowska Karolina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0